Bambusový kelímek se silikonovým víčkem a slámkou 240 ml zelená

Kód: 785254
Neohodnoceno
Značka: Eco Rascals
379 Kč
Skladem u dodavatele
Můžeme doručit do:
4.12.2023
Bambusový kelímek se silikonovým víčkem a slámkou 240 ml zelená   Objem 240 ml bambusový kelímek se silikonovým víčkem na pití 2 roky - 10 let. Je to skvělý druhý šálek pro děti, předškoláky, kteří se učí pít z šálku. • Vyrobeno z bambusu, který je ekologickým, biologicky rozložitelným, pěstovaným a sklizeným materiálem bez použití pesticidů. • Zabraňuje vysypávání obsahu díky silikonovému víčku při naklápění. Ale není to kapačka, což znamená, že pokud se malý vrátí o 90 stupňů, bude to tekutý port. Silikonový potah je k dispozici v šesti živých barvách. Je velmi měkký a ergonomický. Silikonový kryt lze snadno připevnit na jakýkoli hrnek standardní velikosti nebo sklo ze silného skla. Odnímatelné silikonové krytky jsou vyrobeny ze 100% silikonu schváleného FDA, neobsahují plasty, BPA, PVC, olovo a ftaláty. Před prvním použitím umyjte šálek v teplé vodě s jemným mycím prostředkem a opláchněte. Nemělo by se to dávat do mikrovln, sterilizátorů, pecí nebo mrazniček - může se zdát, že se jim to daří, ale já vydržím déle, pokud ne. Měl by být používán vždy pod dohledem dospělé osoby. Bez BPA, bez ftalátů, bez melaminu, bez mikroplastů, NULOVÝ / MÉNÝ ODPAD-MÉNĚ ODPADU. Rozměry: 11 cm, kapacita 240 ml. Všechny obaly eco rascals ™ jsou vyrobeny z recyklované lepenky.

Detailní informace

Zahraniční e-shop
Zahraniční e-shop
Kromě ČR působíme i na Slovensku
Pošta od 75 Kč
Pošta od 75 Kč
Doprava Zásilkovnou nebo GLS a poštovné od 75 Kč.
Proklientský přístup
Proklientský přístup
Svým zákazníkům vycházíme maximálně vstříc.
Široký výběr
Široký výběr
Široký sortiment včetně výrobků z České republiky

Detailní popis produktu

Bambusový kelímek se silikonovým víčkem a slámkou 240 ml zelená

 

Objem 240 ml bambusový kelímek se silikonovým víčkem na pití 2 roky - 10 let. Je to skvělý druhý šálek pro děti, předškoláky, kteří se učí pít z šálku.

• Vyrobeno z bambusu, který je ekologickým, biologicky rozložitelným, pěstovaným a sklizeným materiálem bez použití pesticidů.

• Zabraňuje vysypávání obsahu díky silikonovému víčku při naklápění. Ale není to kapačka, což znamená, že pokud se malý vrátí o 90 stupňů, bude to tekutý port. Silikonový potah je k dispozici v šesti živých barvách. Je velmi měkký a ergonomický.

Silikonový kryt lze snadno připevnit na jakýkoli hrnek standardní velikosti nebo sklo ze silného skla. Odnímatelné silikonové krytky jsou vyrobeny ze 100% silikonu schváleného FDA, neobsahují plasty, BPA, PVC, olovo a ftaláty. Před prvním použitím umyjte šálek v teplé vodě s jemným mycím prostředkem a opláchněte. Nemělo by se to dávat do mikrovln, sterilizátorů, pecí nebo mrazniček - může se zdát, že se jim to daří, ale já vydržím déle, pokud ne. Měl by být používán vždy pod dohledem dospělé osoby. Bez BPA, bez ftalátů, bez melaminu, bez mikroplastů, NULOVÝ / MÉNÝ ODPAD-MÉNĚ ODPADU.

Rozměry: 11 cm, kapacita 240 ml.

Všechny obaly eco rascals ™ jsou vyrobeny z recyklované lepenky.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dětské hrnečky a pítka
Hmotnost: 0.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: