Hrníček SUPER CUP 190 ml 6+ modrá

Kód: 775883
229 Kč
Skladem u dodavatele
Můžeme doručit do:
24.6.2024
Hrníček SUPER CUP 190 ml 6+ Unikátní dětský pohárek Tommee Tippee Super Cup je ideální pro učení pití z klasického hrníčku, ale bez obav z rozlití nápoje. Základna CleverGrip se silikonovou přísavkou zajistí hrníčku potřebnou stabilitu a díky absenci savičky či pítka nenarušuje hrníček optimální vývoj zoubků dítěte. S hrníčkem Tommee Tippee Super Cup se vaše dítě naučí přirozeným způsobem pít snadno a rychle bez nepříjemných nehod. Charakteristika:- Hrníček je vyroben z kvalitních a odolných materiálů a neobsahuje bisfenol- Základna hrníčku je opatřena inovativní technologií CleverGrip- Silikonová přísavka umožňuje hrníček snadno zvednout, ale přitom mu poskytuje potřebnou stabilitu, aby dítě pohárek nepřevrátilo- Přísavka bez obtíží přilne k většině běžných hladkých povrchů- Veselé barvy a roztomilý motiv hrníčku dítě zaujmou a motivují jej k jeho uchopení- S hrníčkem Tommee Tippee Super Cup se dítě učí pít z hrníčku bez rizika rozlití nápoje- Díky absenci savičky či pítka nenarušuje hrníček optimální vývoj zoubků dítěte- Hrníček se snadno udržuje, je možné jej mýt v myčce na nádobí Dětský hrnek Tommee Tippee Super Cup 190 ml je vhodný pro děti od 6 měsícůS pohárkem Tommee Tippee Super Cup už žádné nehody s rozlitým pitímDětský učící hrníček se speciální základnou CleverGrip pomáhá dítěti přirozeným způsobem rozvíjet dovednost pití z otevřených skleniček bez rizika rozlévání jejich obsahu. Silikonová přísavka umožní dítěti hrníček snadno pozvednout, ale přitom mu poskytuje dostatečnou oporu, aby dítě pohárek nepřevrhlo. Hrníček Tommee Tippee Super Cup navíc neobsahuje savičku ani pítko, a je tak vhodný i pro optimální rozvoj zdravého chrupu dítěte.

Detailní informace

Česká firma
Česká firma
Naše spolehlivé a kvalitní produkty vyvážíme do celé Evropy.
Doprava od 75 Kč
Doprava od 75 Kč
Odesíláme do druhého dne třeba přes Zásilkovnu za cenu už od 75 Kč.
Rádi poradíme
Rádi poradíme
Svým produktům rozumíme a rádi vám s výběrem poradíme.

Detailní popis produktu

Hrníček SUPER CUP 190 ml 6+

Unikátní dětský pohárek Tommee Tippee Super Cup je ideální pro učení pití z klasického hrníčku, ale bez obav z rozlití nápoje. Základna CleverGrip se silikonovou přísavkou zajistí hrníčku potřebnou stabilitu a díky absenci savičky či pítka nenarušuje hrníček optimální vývoj zoubků dítěte. S hrníčkem Tommee Tippee Super Cup se vaše dítě naučí přirozeným způsobem pít snadno a rychle bez nepříjemných nehod.

Charakteristika:
- Hrníček je vyroben z kvalitních a odolných materiálů a neobsahuje bisfenol
- Základna hrníčku je opatřena inovativní technologií CleverGrip
- Silikonová přísavka umožňuje hrníček snadno zvednout, ale přitom mu poskytuje potřebnou stabilitu, aby dítě pohárek nepřevrátilo
- Přísavka bez obtíží přilne k většině běžných hladkých povrchů
- Veselé barvy a roztomilý motiv hrníčku dítě zaujmou a motivují jej k jeho uchopení
- S hrníčkem Tommee Tippee Super Cup se dítě učí pít z hrníčku bez rizika rozlití nápoje
- Díky absenci savičky či pítka nenarušuje hrníček optimální vývoj zoubků dítěte
- Hrníček se snadno udržuje, je možné jej mýt v myčce na nádobí

Dětský hrnek Tommee Tippee Super Cup 190 ml je vhodný pro děti od 6 měsíců

S pohárkem Tommee Tippee Super Cup už žádné nehody s rozlitým pitím

Dětský učící hrníček se speciální základnou CleverGrip pomáhá dítěti přirozeným způsobem rozvíjet dovednost pití z otevřených skleniček bez rizika rozlévání jejich obsahu. Silikonová přísavka umožní dítěti hrníček snadno pozvednout, ale přitom mu poskytuje dostatečnou oporu, aby dítě pohárek nepřevrhlo. Hrníček Tommee Tippee Super Cup navíc neobsahuje savičku ani pítko, a je tak vhodný i pro optimální rozvoj zdravého chrupu dítěte.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dětské hrnečky a pítka
Hmotnost: 0.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: