Projektor do postýlky Next2Moon růžová

Kód: 777629
851 Kč
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
19.6.2024
Projektor do postýlky Next2Moon růžová Panel do postýlky Next2Moon od Chicco je hračka namontovaná na okrajích postele, která díky svým funkcím zpříjemní usínání a hraní vašemu miminku. Dostupné tři barvy na výběr umožní sladit styl pokoje nebo dětské postýlky Panel zobrazuje projekce, přehrává zvuky a melodie a má plyšové hvězdy. Miminko bude jistě nadšené a funkce hračky mu umožní uklidnit se, usnout nebo ho jen na nějakou dobu zaujmout a zabavit. Projekce lze přehrávat na vrchlíku, který je připevněn k panelu, nebo odpojením projektoru a jeho umístěním na vhodné místo na stropě nebo na jakémkoli hladkém pevném povrchu. Panel má také funkci časovače, lze jej spustit na 15, 30 nebo 45 minut. Baterie se tak příliš rychle nevybijí a na druhou stranu nemusíme pamatovat na to, abychom každou chvíli zapínali novou melodii nebo projektor. Díky univerzálnímu montážnímu systému se panel hodí na většinu dětských postýlek. Dá se tedy přesunout do jiných batolecích postýlek nebo dát někomu blízkému, když už ho nepotřebujeme.

Detailní informace

Česká firma
Česká firma
Naše spolehlivé a kvalitní produkty vyvážíme do celé Evropy.
Doprava od 75 Kč
Doprava od 75 Kč
Odesíláme do druhého dne třeba přes Zásilkovnu za cenu už od 75 Kč.
Rádi poradíme
Rádi poradíme
Svým produktům rozumíme a rádi vám s výběrem poradíme.

Detailní popis produktu

Projektor do postýlky Next2Moon růžová

Panel do postýlky Next2Moon od Chicco je hračka namontovaná na okrajích postele, která díky svým funkcím zpříjemní usínání a hraní vašemu miminku. Dostupné tři barvy na výběr umožní sladit styl pokoje nebo dětské postýlky Panel zobrazuje projekce, přehrává zvuky a melodie a má plyšové hvězdy. Miminko bude jistě nadšené a funkce hračky mu umožní uklidnit se, usnout nebo ho jen na nějakou dobu zaujmout a zabavit. Projekce lze přehrávat na vrchlíku, který je připevněn k panelu, nebo odpojením projektoru a jeho umístěním na vhodné místo na stropě nebo na jakémkoli hladkém pevném povrchu.

Panel má také funkci časovače, lze jej spustit na 15, 30 nebo 45 minut. Baterie se tak příliš rychle nevybijí a na druhou stranu nemusíme pamatovat na to, abychom každou chvíli zapínali novou melodii nebo projektor. Díky univerzálnímu montážnímu systému se panel hodí na většinu dětských postýlek. Dá se tedy přesunout do jiných batolecích postýlek nebo dát někomu blízkému, když už ho nepotřebujeme.

Doplňkové parametry

Kategorie: Usínáčci a hrací skříňky
Hmotnost: 0.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: