Odrážedlo JAKE CLASSIC CANDY

Kód: 5904053
1 162 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
28.2.2024
Odrážedlo JAKE CLASSIC CANDY Protože jsem příliš malý na balanční kolo, nasednu na tříkolku,Bude se mnou vesele „růst“,Když mu odšroubuji jedno kolo...Kolo JAKE je ideálním řešením pro miminka, která se teprve začínají učit jezdit na kole a ještě neumí udržet rovnováhu na dvou kolech, ale chtějí se pohybovat sama. Široká rozteč kol zajistí mimořádnou stabilitu, bezpečnost a jízdní komfort doma i venku, například na zahradě, a lehká a odolná konstrukce bude fungovat za všech podmínek. Na druhou stranu pěnová kola zajistí pohodlí při odvalování a neunavují našeho řidiče.Neocenitelnou výhodou je možnost přestavby z tříkolky na dvoukolové odrážedlo. Díky tomu si vaše dítě bude moci déle užívat používání tohoto mimořádného kola, které s ním „poroste“. Měkké protiskluzové rukojeti s kryty ochrání ručičky dítěte a nastavitelná výška sedla vám umožní přizpůsobit vhodnou výšku výšce dítěte. Má také omezovač otáčení, aby dítě nekroutilo volantem a nebránilo mu v jízdě. Duální funkce JAKE umožňuje 12měsíčnímu dítěti samostatně ovládat své první kolo.Kolo procvičuje motoriku, sílu a svaly nohou, udržuje rovnováhu a stará se o pohybovou koordinaci. Díky tomu se dítě správně a rychle vyvíjí.Toto fantastické kolo dokonale připraví vaše dítě na samostatnou jízdu na kole bez nutnosti instalace bočních kol.JAKE je lehký, kompaktní a pohodlný na přepravu. Jeho nejdůležitější předností je však zábava, kterou dětem poskytuje. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU:- Dřevěné kolo.- Omezovač na volantu.- Protiskluzové rukojeti s kryty.- 7” pěnová kola.- 3-stupňové nastavení výšky sedla.- Kluzná ložiska.- Duální funkce (tříkolka nebo dvoukolové kolo).- Maximální nosnost 25 kg.- Věkové rozmezí 12-36 měsíců.- Splňuje evropské bezpečnostní normy

Detailní informace

Česká firma
Česká firma
Naše spolehlivé a kvalitní produkty vyvážíme do celé Evropy.
Doprava od 75 Kč
Doprava od 75 Kč
Odesíláme do druhého dne třeba přes Zásilkovnu za cenu už od 75 Kč.
Rádi poradíme
Rádi poradíme
Svým produktům rozumíme a rádi vám s výběrem poradíme.

Detailní popis produktu

Odrážedlo JAKE CLASSIC CANDY

Protože jsem příliš malý na balanční kolo, nasednu na tříkolku,
Bude se mnou vesele „růst“,
Když mu odšroubuji jedno kolo...

Kolo JAKE je ideálním řešením pro miminka, která se teprve začínají učit jezdit na kole a ještě neumí udržet rovnováhu na dvou kolech, ale chtějí se pohybovat sama. Široká rozteč kol zajistí mimořádnou stabilitu, bezpečnost a jízdní komfort doma i venku, například na zahradě, a lehká a odolná konstrukce bude fungovat za všech podmínek. Na druhou stranu pěnová kola zajistí pohodlí při odvalování a neunavují našeho řidiče.

Neocenitelnou výhodou je možnost přestavby z tříkolky na dvoukolové odrážedlo.

Díky tomu si vaše dítě bude moci déle užívat používání tohoto mimořádného kola, které s ním „poroste“. Měkké protiskluzové rukojeti s kryty ochrání ručičky dítěte a nastavitelná výška sedla vám umožní přizpůsobit vhodnou výšku výšce dítěte. Má také omezovač otáčení, aby dítě nekroutilo volantem a nebránilo mu v jízdě.

Duální funkce JAKE umožňuje 12měsíčnímu dítěti samostatně ovládat své první kolo.

Kolo procvičuje motoriku, sílu a svaly nohou, udržuje rovnováhu a stará se o pohybovou koordinaci. Díky tomu se dítě správně a rychle vyvíjí.
Toto fantastické kolo dokonale připraví vaše dítě na samostatnou jízdu na kole bez nutnosti instalace bočních kol.

JAKE je lehký, kompaktní a pohodlný na přepravu. Jeho nejdůležitější předností je však zábava, kterou dětem poskytuje.

CHARAKTERISTIKA PRODUKTU:
- Dřevěné kolo.
- Omezovač na volantu.
- Protiskluzové rukojeti s kryty.
- 7” pěnová kola.
- 3-stupňové nastavení výšky sedla.
- Kluzná ložiska.
- Duální funkce (tříkolka nebo dvoukolové kolo).
- Maximální nosnost 25 kg.
- Věkové rozmezí 12-36 měsíců.
- Splňuje evropské bezpečnostní normy

Doplňkové parametry

Kategorie: Odrážedla
Hmotnost: 3 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: