Kojenecká láhev skleněná 240 ml se savičkou NaturalWave

Kód: 778299
333 Kč
Skladem u dodavatele
Můžeme doručit do:
27.5.2024
Nová kojenecká láhev skleněná 240 ml se savičkou NaturalWave Nová Lansinoh Skleněná láhev se snadno čistí a sterilizuje a je 100% ekologická. Savička NaturalWave® byla navržena speciálně pro kojené děti.Kojení se doporučuje alespoň po dobu prvních šesti měsíců života dítěte, neboť je známo, že jeho konzumace jim dává nejlepší možný start v životě.Vlastnosti produktu:- bez BPA a BPS - Klinicky testována, aby snížila preferenci savičky u dříve kojených dětí- Povzbuzuje dítě k  peristaltickemu pohybu jazyka, podporujícího přirozený orální vývoj- Dítě kontroluje tok mléka pomocí vrcholu savičky- Jemná 100% silikonová savička – se natahuje a ohýbá pro optimální kompresi - Vnitřní svislé proužky, které zpevňují strukturu savičky, je činí odolnou proti propadnutí - Jedinečný postupný sklon savičky umožňuje dítěti vykonávat peristaltické pohyby jazyka - Široká povrchová struktura savičky umožňuje snadné přísátí a efektívni sání - Vzduchový ventilační systém (AVS™) snižuje přívod vzduchu a zabraňuje potenciální příčině koliky- Méně dílů – snadné sestavení a čištění- Kompatibilní s celým sortimentem produktů značky Lansinoh- 100% ekologická- 100% recyklovatelnáCharakteristika:Mateřské mléko je tou nejlepší výživou pro každé dítě. Doporučuje se, abyste strávili šest až osm týdnů pravidelným kojením před zavedením lahvičky.Lansinoh mOmma Skleněná láhev s NaturalWave savičkou byla speciálně navržena tak, aby si váš drobeček mohl vychutnat vaše odsaté mléko, i když jste odděleni. Na základě více než 50ti letého výzkumu, NaturalWave savička podporuje instinktivní saní vašeho dítěte, což vám umožní snadné střídání prsů a láhve, abyste si udrželi stanovený způsob kojení. Navíc také podporuje přirozený orální vývoj dítěte.Je klinicky prokázáno, že Lansinoh NaturalWave savička podporuje tento přirozený způsob sání dítěte. Proč práve sklo? Sklo je nejvíce inertním (chemicky neaktivní) materiálem používaným pro lahve pro kojence. Mezi láhví a jejím obsahem nedochází k žádnému přenosu molekul, co usnadňuje čištění a sterilizaci. Lansinoh Skleněná láhev je vyrobena ze speciálního materiálu nazývaného borosilikátové sklo. Borosilikátové sklo je méně husté, odolnější vůči tepelným změnám a často se používá v laboratořích. Je také 100% ekologické a 100% recyklovatelné.Balení: obsahuje 240ml láhev Bez BPA a BPS NaturalWave® savička je součástí balení, střední průtok

Detailní informace

Česká firma
Česká firma
Naše spolehlivé a kvalitní produkty vyvážíme do celé Evropy.
Doprava od 75 Kč
Doprava od 75 Kč
Odesíláme do druhého dne třeba přes Zásilkovnu za cenu už od 75 Kč.
Rádi poradíme
Rádi poradíme
Svým produktům rozumíme a rádi vám s výběrem poradíme.

Detailní popis produktu

Nová kojenecká láhev skleněná 240 ml se savičkou NaturalWave

Nová Lansinoh Skleněná láhev se snadno čistí a sterilizuje a je 100% ekologická. Savička NaturalWave® byla navržena speciálně pro kojené děti.

Kojení se doporučuje alespoň po dobu prvních šesti měsíců života dítěte, neboť je známo, že jeho konzumace jim dává nejlepší možný start v životě.

Vlastnosti produktu:
- bez BPA a BPS
- Klinicky testována, aby snížila preferenci savičky u dříve kojených dětí
- Povzbuzuje dítě k  peristaltickemu pohybu jazyka, podporujícího přirozený orální vývoj
- Dítě kontroluje tok mléka pomocí vrcholu savičky
- Jemná 100% silikonová savička – se natahuje a ohýbá pro optimální kompresi
- Vnitřní svislé proužky, které zpevňují strukturu savičky, je činí odolnou proti propadnutí
- Jedinečný postupný sklon savičky umožňuje dítěti vykonávat peristaltické pohyby jazyka
- Široká povrchová struktura savičky umožňuje snadné přísátí a efektívni sání
- Vzduchový ventilační systém (AVS™) snižuje přívod vzduchu a zabraňuje potenciální příčině koliky
- Méně dílů – snadné sestavení a čištění
- Kompatibilní s celým sortimentem produktů značky Lansinoh
- 100% ekologická
- 100% recyklovatelná

Charakteristika:
Mateřské mléko je tou nejlepší výživou pro každé dítě. Doporučuje se, abyste strávili šest až osm týdnů pravidelným kojením před zavedením lahvičky.

Lansinoh mOmma Skleněná láhev s NaturalWave savičkou byla speciálně navržena tak, aby si váš drobeček mohl vychutnat vaše odsaté mléko, i když jste odděleni. Na základě více než 50ti letého výzkumu, NaturalWave savička podporuje instinktivní saní vašeho dítěte, což vám umožní snadné střídání prsů a láhve, abyste si udrželi stanovený způsob kojení. Navíc také podporuje přirozený orální vývoj dítěte.

Je klinicky prokázáno, že Lansinoh NaturalWave savička podporuje tento přirozený způsob sání dítěte.

Proč práve sklo? Sklo je nejvíce inertním (chemicky neaktivní) materiálem používaným pro lahve pro kojence. Mezi láhví a jejím obsahem nedochází k žádnému přenosu molekul, co usnadňuje čištění a sterilizaci. Lansinoh Skleněná láhev je vyrobena ze speciálního materiálu nazývaného borosilikátové sklo. Borosilikátové sklo je méně husté, odolnější vůči tepelným změnám a často se používá v laboratořích. Je také 100% ekologické a 100% recyklovatelné.

Balení:
 obsahuje 240ml láhev
 Bez BPA a BPS
 NaturalWave® savička je součástí balení, střední průtok

Doplňkové parametry

Kategorie: Kojenecké láhve skleněné
Hmotnost: 0.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: