Dětská postýlka Noah se zábranou 120x60 cm bílá-dub

Kód: 779435
4 925 Kč
Skladem u dodavatele
Můžeme doručit do:
27.5.2024
Dětská postýlka NOAH se zábradlím 120x60 cm bílá-dub Charakteristika: - dno postýlky nastavitelné do 3 poloh (28, 43, 53 cm od podlahy) - ploché příčky - vyndávací příčky v bočnici - lakováno ekologickými vodními barvami Rozměry: vnitřní 120x60 cm vnější 124x66x92 cm Materiál: dub a MDF Více o produktu:Dubové dekorace:Nohy dětské postýlky NOAH jsou vyrobeny z masivního dubu, díky čemuž je celá kolekce velmi elegantní.Ochranná bariéra, zábradlí:V takových pozicích ve kterých spí některé děti by mohl závidět kdejaký gymnasta. Pohled na dítě klečící při spánku, nohy na podlaze nebo otočené o 180 stupňů není pro mnoho rodičů překvapivé. Bariéra bude hrát svou roli dokonale a poskytne ochranu během spánku pro malé předškoláky. Jeho příslušná výška a jemně zaoblené příčky zajistí bezpečný spánek i těm největším akrobatům. Prodává se společně s dětskou postýlkou, což ušetří spoustu času a peněz, protože rodiče nejsou nuceni hledat často neoriginální a nevhodné produkty. Takto osvědčená bariéra v kombinaci s 3bodovou montáží dokonale chrání dítě během spánku.Bok postele:Vyrobeno ze 100% borového dřeva z polských lesů.Spodní část postele, rošt:Mezi lamelami dna jsou volné mezery, aby mohl vzduch neustále cirkulovat. Snadná cirkulace vzduchu v matraci především zajistí její hygienu a zachování jejích vlastností. Vyrobeno ze 100% borového dřeva. Tento prvek je pravděpodobně nejvíce vystaven zatížení. Intenzivní hry v postýlce musí probíhat bez překvapení, takže jsme se ujistili, že dno vydrží mnoho let. Naše řešení se podobá tomu použitému po stranách, kde jsou lamely zapuštěny do otvoru pro něj určeného, ​​a spojení je provedeno lepidlem a sponkami.

Detailní informace

Česká firma
Česká firma
Naše spolehlivé a kvalitní produkty vyvážíme do celé Evropy.
Doprava od 75 Kč
Doprava od 75 Kč
Odesíláme do druhého dne třeba přes Zásilkovnu za cenu už od 75 Kč.
Rádi poradíme
Rádi poradíme
Svým produktům rozumíme a rádi vám s výběrem poradíme.

Detailní popis produktu

Dětská postýlka NOAH se zábradlím 120x60 cm bílá-dub

Charakteristika:

- dno postýlky nastavitelné do 3 poloh (28, 43, 53 cm od podlahy)

- ploché příčky

- vyndávací příčky v bočnici

- lakováno ekologickými vodními barvami

Rozměry:

vnitřní 120x60 cm

vnější 124x66x92 cm

Materiál: dub a MDF

Více o produktu:
Dubové dekorace:
Nohy dětské postýlky NOAH jsou vyrobeny z masivního dubu, díky čemuž je celá kolekce velmi elegantní.

Ochranná bariéra, zábradlí:
V takových pozicích ve kterých spí některé děti by mohl závidět kdejaký gymnasta. Pohled na dítě klečící při spánku, nohy na podlaze nebo otočené o 180 stupňů není pro mnoho rodičů překvapivé. Bariéra bude hrát svou roli dokonale a poskytne ochranu během spánku pro malé předškoláky. Jeho příslušná výška a jemně zaoblené příčky zajistí bezpečný spánek i těm největším akrobatům. Prodává se společně s dětskou postýlkou, což ušetří spoustu času a peněz, protože rodiče nejsou nuceni hledat často neoriginální a nevhodné produkty. Takto osvědčená bariéra v kombinaci s 3bodovou montáží dokonale chrání dítě během spánku.

Bok postele:
Vyrobeno ze 100% borového dřeva z polských lesů.

Spodní část postele, rošt:
Mezi lamelami dna jsou volné mezery, aby mohl vzduch neustále cirkulovat. Snadná cirkulace vzduchu v matraci především zajistí její hygienu a zachování jejích vlastností. Vyrobeno ze 100% borového dřeva. Tento prvek je pravděpodobně nejvíce vystaven zatížení. Intenzivní hry v postýlce musí probíhat bez překvapení, takže jsme se ujistili, že dno vydrží mnoho let. Naše řešení se podobá tomu použitému po stranách, kde jsou lamely zapuštěny do otvoru pro něj určeného, ​​a spojení je provedeno lepidlem a sponkami.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dřevěné postýlky 120x60 cm
Hmotnost: 30 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: