Termoska nerezová Delux s termoobalem 50ml stříbrná

Kód: 788985
441 Kč
Skladem u dodavatele
Můžeme doručit do:
1.7.2024
Termoska nerezová Delux s termoobalem 500ml stříbrná Exkluzivní baňka na nápoje 500 ml s povrchem s chromovým efektem a kvalitním izotermickým sáčkem - luxusní sada! Nejdůležitější vlastnosti: velmi účinný - udržuje požadovanou teplotu po dobu 24 hodin maximální odolnost a účinnost díky 3 izolačním vrstvám nerezová ocel (304) dvouvrstvá s vakuovou komorou ventil proti odkapávání / úniku výjimečnou kvalitu ideální pro dětskou výživu systém snadného nalévání kapaliny izotermický vak součástí dodávky perfektní, abyste si ho vzali s sebou, ať jste kdekoli, snadné čištění - prvky lze snadno demontovat a vyčistit Miniland deluxe termoska je extrémně odolná vůči vnějším teplotám a efektivně udržuje teplo díky dvojité stěně z nerezové oceli, exkluzivní hliníkové vrstvě a vakuové komoře. Dodatečná vrstva izolace, kterou zajišťuje izotermická přepravní taška, chrání termosku ještě více před změnami okolní teploty, což následně udržuje teplotu nápojů ještě déle. Dětská jídla jsou vždy připravena. Rodiče mohou připravit jídlo pro dítě doma a vzít si ho kamkoli díky tašce s uchem, kterou lze připevnit na vozík - deluxe termoska se tak skvěle hodí na cestování nebo ponechání dítěte v péči jiné osoby. Materiály výjimečné kvality Láhve deluxe jsou vyrobeny z nerezové oceli 18/8 (ocel 304), která má velmi nízkou tepelnou vodivost a velmi dobrou odolnost vůči vysokým teplotám, což je nejvhodnější materiál pro skladování potravin. Přepravní taška je navíc vyrobena z velmi odolných materiálů, které zlepšují ochranu termosky proti oděru a také ji chrání před nárazy a poškrábáním. Snadný systém nalévání. Odpadá možnost rozlití kapky tekutiny díky systému snadného nalévání a systému otevírání a zavírání termosky kliknutím a bez nutnosti odšroubování vnitřního víčka. Odnímatelné součásti pro snadné čištění. Víčko termosky, kterou lze použít jako malý kelímek, i ventil jsou odšroubované, což usnadňuje čištění všech prvků. Bez BPA Výrobek je 100% bez bisfenolu A.

Detailní informace

Česká firma
Česká firma
Naše spolehlivé a kvalitní produkty vyvážíme do celé Evropy.
Doprava od 75 Kč
Doprava od 75 Kč
Odesíláme do druhého dne třeba přes Zásilkovnu za cenu už od 75 Kč.
Rádi poradíme
Rádi poradíme
Svým produktům rozumíme a rádi vám s výběrem poradíme.

Detailní popis produktu

Termoska nerezová Delux s termoobalem 500ml stříbrná

Exkluzivní baňka na nápoje 500 ml s povrchem s chromovým efektem a kvalitním izotermickým sáčkem - luxusní sada!

Nejdůležitější vlastnosti:

  • velmi účinný - udržuje požadovanou teplotu po dobu 24 hodin maximální odolnost a účinnost díky 3 izolačním vrstvám nerezová ocel (304) dvouvrstvá s vakuovou komorou ventil proti odkapávání / úniku výjimečnou kvalitu ideální pro dětskou výživu systém snadného nalévání kapaliny izotermický vak součástí dodávky perfektní, abyste si ho vzali s sebou, ať jste kdekoli,
  • snadné čištění - prvky lze snadno demontovat a vyčistit Miniland deluxe termoska je extrémně odolná vůči vnějším teplotám a efektivně udržuje teplo díky dvojité stěně z nerezové oceli, exkluzivní hliníkové vrstvě a vakuové komoře.

Dodatečná vrstva izolace, kterou zajišťuje izotermická přepravní taška, chrání termosku ještě více před změnami okolní teploty, což následně udržuje teplotu nápojů ještě déle. Dětská jídla jsou vždy připravena. Rodiče mohou připravit jídlo pro dítě doma a vzít si ho kamkoli díky tašce s uchem, kterou lze připevnit na vozík - deluxe termoska se tak skvěle hodí na cestování nebo ponechání dítěte v péči jiné osoby. Materiály výjimečné kvality Láhve deluxe jsou vyrobeny z nerezové oceli 18/8 (ocel 304), která má velmi nízkou tepelnou vodivost a velmi dobrou odolnost vůči vysokým teplotám, což je nejvhodnější materiál pro skladování potravin. Přepravní taška je navíc vyrobena z velmi odolných materiálů, které zlepšují ochranu termosky proti oděru a také ji chrání před nárazy a poškrábáním. Snadný systém nalévání. Odpadá možnost rozlití kapky tekutiny díky systému snadného nalévání a systému otevírání a zavírání termosky kliknutím a bez nutnosti odšroubování vnitřního víčka. Odnímatelné součásti pro snadné čištění. Víčko termosky, kterou lze použít jako malý kelímek, i ventil jsou odšroubované, což usnadňuje čištění všech prvků.

Bez BPA Výrobek je 100% bez bisfenolu A.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dětské termosky
Hmotnost: 0.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: