Dětská matrace ODEO Latex PUR 120/60/11 cm

Kód: 768508
2 075 Kč
Skladem u dodavatele
Můžeme doručit do:
29.5.2024
Dětská matrace ODEO Latex PUR 120/60/11 cm Dětská matrace "ODEO+" (MLPURHR1) se doporučuje pro použití na zvoleném nebo celém povrchu postýlky během spánku a odpočinku. Za normálních podmínek použití je matrace určena pro opakované použití u dětí:- při prevenci přetížení páteře v důsledku nucené polohy těla během spánku,- v prevenci proti vadám páteře,- prevenci poruch spánku,- u dysfunkcí pohybového aparátu u onemocnění neuromuskulárního systému u dětí (např. porod brachiálního plexu, dětská mozková obrna).Dětská matrace "ODEO+" (MLPURHR1) se vyznačuje:- velmi dobrá elasticita a stabilní opěrka zad,- tvrdost zajišťující volnou změnu polohy dětí v dětství,- bezpečné hrany pro usnadnění narovnání postavy a provádění prvních kroků,- výborná cirkulace vzduchu,- vícevrstvý potah (3W konstrukce) snadno udržovatelný,- vysoká odolnost proti opotřebení a poškození.Víte, žePodle nejnovějších mezinárodních směrnic a standardů léčby a profylaxe alergických onemocnění se doporučuje vícesměrná činnost zaměřená na snížení expozice alergenům.Doporučuje se:- Praní lůžkovin, polštářů, přikrývek, potahů na matrace, plyšových hraček při teplotě min. 55 ° C.- Lůžkoviny a plyšové hračky se pravidelně vystavují nízkým teplotám (mrazu).- Použití antialergických materiálů- Použití akaricidů.Dětská matrace "ODEO+" Model: MLPURHR1 je vybavena potahem uzpůsobeným pro praní v pračce při 60 ° C.Potah- Třívrstvý potah (3W konstrukce) vyrobený z matrového úpletu (100% polyester), měkkého polyesterového netkaného a plochého polypropylenového netkaného materiálu.- Polyuretanová pěna typ HR - vysoce elastická.- PUR polyuretanová pěna s příčnými ventilačními kanály.- Latexová pěna (20% přírodní latex, 80% syntetický latex).Perforovaná latexová pěna je určena pro děti od narození (O +). Jedná se o velmi trvanlivý a pohodlný materiál, který je směsí přírodního latexu a syntetického latexu. Je podroben procesu pěnění a následně vulkanizaci. Charakterizují to: perfektní přizpůsobení tvaru těla. Vynikající bodová elasticita, elastická a velmi pohodlná podpora těla při odpočinku, výborná cirkulace vzduchu a regulace vlhkosti, vysoká odolnost proti opotřebení a poškození, možnost deformace. Latexová pěna je certifikována antifungálními vlastnostmi Oëko-Tex Standard 100, PZH a ASTM.Jádro matrace z PUR pěny poskytuje stabilní a pružnou opěrku zad a umožňuje dítěti volně měnit polohu. Příčné ventilační kanály a vícebodová opěrka zad poskytují jedinečný komfort během spánku a odpočinku.HR - vysoce elastická polyuretanová pěna má ve srovnání se standardní PUR polyuretanovou pěnou méně homogenní strukturu buněk. Vyznačuje se větší flexibilitou než tradiční PUR polyuretanová pěna. Mezi jeho hlavní přednosti patří: výborná propustnost vzduchu, pevnost v tlaku a v tahu, rychlost zpětného získání původního tvaru i po intenzivním a dlouhodobém stlačování, pohodlí odpočinku a výrazně vyšší životnost matrace ve srovnání s tradiční polyuretanovou pěnou.

Detailní informace

Česká firma
Česká firma
Naše spolehlivé a kvalitní produkty vyvážíme do celé Evropy.
Doprava od 75 Kč
Doprava od 75 Kč
Odesíláme do druhého dne třeba přes Zásilkovnu za cenu už od 75 Kč.
Rádi poradíme
Rádi poradíme
Svým produktům rozumíme a rádi vám s výběrem poradíme.

Detailní popis produktu

Dětská matrace ODEO Latex PUR 120/60/11 cm

Dětská matrace "ODEO+" (MLPURHR1) se doporučuje pro použití na zvoleném nebo celém povrchu postýlky během spánku a odpočinku. Za normálních podmínek použití je matrace určena pro opakované použití u dětí:

- při prevenci přetížení páteře v důsledku nucené polohy těla během spánku,
- v prevenci proti vadám páteře,
- prevenci poruch spánku,
- u dysfunkcí pohybového aparátu u onemocnění neuromuskulárního systému u dětí (např. porod brachiálního plexu, dětská mozková obrna).

Dětská matrace "ODEO+" (MLPURHR1) se vyznačuje:

- velmi dobrá elasticita a stabilní opěrka zad,
- tvrdost zajišťující volnou změnu polohy dětí v dětství,
- bezpečné hrany pro usnadnění narovnání postavy a provádění prvních kroků,
- výborná cirkulace vzduchu,
- vícevrstvý potah (3W konstrukce) snadno udržovatelný,
- vysoká odolnost proti opotřebení a poškození.


Víte, že
Podle nejnovějších mezinárodních směrnic a standardů léčby a profylaxe alergických onemocnění se doporučuje vícesměrná činnost zaměřená na snížení expozice alergenům.

Doporučuje se:
- Praní lůžkovin, polštářů, přikrývek, potahů na matrace, plyšových hraček při teplotě min. 55 ° C.
- Lůžkoviny a plyšové hračky se pravidelně vystavují nízkým teplotám (mrazu).
- Použití antialergických materiálů
- Použití akaricidů.


Dětská matrace "ODEO+" Model: MLPURHR1 je vybavena potahem uzpůsobeným pro praní v pračce při 60 ° C.

Potah
- Třívrstvý potah (3W konstrukce) vyrobený z matrového úpletu (100% polyester), měkkého polyesterového netkaného a plochého polypropylenového netkaného materiálu.
- Polyuretanová pěna typ HR - vysoce elastická.
- PUR polyuretanová pěna s příčnými ventilačními kanály.
- Latexová pěna (20% přírodní latex, 80% syntetický latex).

Perforovaná latexová pěna je určena pro děti od narození (O +).
Jedná se o velmi trvanlivý a pohodlný materiál, který je směsí přírodního latexu a syntetického latexu. Je podroben procesu pěnění a následně vulkanizaci. Charakterizují to: perfektní přizpůsobení tvaru těla.
Vynikající bodová elasticita, elastická a velmi pohodlná podpora těla při odpočinku, výborná cirkulace vzduchu a regulace vlhkosti, vysoká odolnost proti opotřebení a poškození, možnost deformace.
Latexová pěna je certifikována antifungálními vlastnostmi Oëko-Tex Standard 100, PZH a ASTM.

Jádro matrace z PUR pěny poskytuje stabilní a pružnou opěrku zad a umožňuje dítěti volně měnit polohu. Příčné ventilační kanály a vícebodová opěrka zad poskytují jedinečný komfort během spánku a odpočinku.

HR - vysoce elastická polyuretanová pěna má ve srovnání se standardní PUR polyuretanovou pěnou méně homogenní strukturu buněk. Vyznačuje se větší flexibilitou než tradiční PUR polyuretanová pěna. Mezi jeho hlavní přednosti patří: výborná propustnost vzduchu, pevnost v tlaku a v tahu, rychlost zpětného získání původního tvaru i po intenzivním a dlouhodobém stlačování, pohodlí odpočinku a výrazně vyšší životnost matrace ve srovnání s tradiční polyuretanovou pěnou.

Doplňkové parametry

Kategorie: Matrace 120x60 cm
Hmotnost: 7 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: