Sudocrem 125g EXPERT

Kód: 10312
303 Kč
Skladem u dodavatele
Můžeme doručit do:
18.4.2024
Sudocrem je účinným pomocníkem maminek více než 80 let. Sudocrem je nejlepší přípravek na bolavou pokožkou a ošetření opruzenin z plenek. Opruzeniny z plenek - Je klinicky prokázáno, že Sudocrem chrání a hojí jemnou pokožku Vašeho dítěte a účinkuje hned třikrát. Zaprvé - obsahuje zvláčňující prostředek, který hojí podrážděné místo. Zadruhé - jeho chladivé vlastnosti pomáhají od bolesti a podráždění. A zatřetí - jeho vodoodpudivý základ vytváří ochrannou bariéru, která pomáhá zabránit styku jakýchkoli dráždivých látek (jako je moč a stolice) s pokožkou. Škrábnutí, odřeniny a drobné popáleniny - Sudocrem je jemný a přesto účinný krém, který snižuje riziko infekce a pomáhá ulevit od obtíží. Pomáhá také vytvořit ochrannou bariéru nad postiženým místem. Akné - Sudocrem je volbou číslo jedna pro ošetření opruzenin z plenek, ale je také - díky unikátnímu složení - vynikající volbou pro úlevu od dalších onemocnění pokožky, jako je například akné. Ekzém - Sudocrem lze také použít pro zklidnění a úlevu od ekzému a některých dalších onemocnění pokožky.   Jak Sudocrem používat? Opruzeniny z plenek - Sudocrem lze pro úlevu od opruzenin z plenek a ochranu pokožky Vašeho dítěte aplikovat při každé výměně plenek.Krok 1: Ujistěte se, že je zadeček Vašeho dítěte čistý a suchý. Krok 2: Ruce si umyjte a vysušte. Naneste malé množství Sudocremu na špičku Vašeho prstu. Mějte na paměti, že méně je někdy více. Krok 3: Pomocí lehkých krouživých pohybů jemně vmasírujte Sudocrem do pokožky. (Vyhněte se dření, obzvláště pokud pokožka vypadá bolavě.) Krok 4: Cílem je vytvořit na pokožce slabý průhledný film. Pokud je bílý krém stále viditelný, možná jste použili příliš velké množství. (Pokud se tak stalo, Vašemu dítěti to neuškodí, příště jen použijte o něco menší množství.) Krok 5: Dle potřeby opakujte aplikaci na zadeček Vašeho dítěte. Další použití Krok 1: Umyjte a vysušte si ruce, naneste malé množství Sudocremu na špičku Vašeho prstu. Krok 2: Pomocí lehkých krouživých pohybů jemně vmasírujte Sudocrem na postižené místo. Krok 3: Cílem je vytvořit na pokožce slabý průhledný film. Pokud je bílý krém stále viditelný, možná jste použili příliš velké množství. (Není to na závadu, příště jen použijte o něco menší množství.) Složení krému Sudocrem se nezměnilo od roku 1931. Hlavní složky Sudocremu jsou následující: Oxid zinečnatý, jenž omezuje ztrátu tkáňové tekutiny. Benzyl benzoát a benzyl cinnamát, jež představují součásti peruánského balzámu. (Aromatické pryskyřice, získávané z rostliny vonodřevu Pereirova, jenž je oceňovaný pro své léčivé účinky.)

Detailní informace

Česká firma
Česká firma
Naše spolehlivé a kvalitní produkty vyvážíme do celé Evropy.
Doprava od 75 Kč
Doprava od 75 Kč
Odesíláme do druhého dne třeba přes Zásilkovnu za cenu už od 75 Kč.
Rádi poradíme
Rádi poradíme
Svým produktům rozumíme a rádi vám s výběrem poradíme.

Detailní popis produktu

Sudocrem je účinným pomocníkem maminek více než 80 let. Sudocrem je nejlepší přípravek na bolavou pokožkou a ošetření opruzenin z plenek.

  • Opruzeniny z plenek - Je klinicky prokázáno, že Sudocrem chrání a hojí jemnou pokožku Vašeho dítěte a účinkuje hned třikrát. Zaprvé - obsahuje zvláčňující prostředek, který hojí podrážděné místo. Zadruhé - jeho chladivé vlastnosti pomáhají od bolesti a podráždění. A zatřetí - jeho vodoodpudivý základ vytváří ochrannou bariéru, která pomáhá zabránit styku jakýchkoli dráždivých látek (jako je moč a stolice) s pokožkou. Škrábnutí, odřeniny a drobné popáleniny - Sudocrem je jemný a přesto účinný krém, který snižuje riziko infekce a pomáhá ulevit od obtíží. Pomáhá také vytvořit ochrannou bariéru nad postiženým místem.
  • Akné - Sudocrem je volbou číslo jedna pro ošetření opruzenin z plenek, ale je také - díky unikátnímu složení - vynikající volbou pro úlevu od dalších onemocnění pokožky, jako je například akné.
  • Ekzém - Sudocrem lze také použít pro zklidnění a úlevu od ekzému a některých dalších onemocnění pokožky.

 

  • Jak Sudocrem používat?
  • Opruzeniny z plenek - Sudocrem lze pro úlevu od opruzenin z plenek a ochranu pokožky Vašeho dítěte aplikovat při každé výměně plenek.Krok 1: Ujistěte se, že je zadeček Vašeho dítěte čistý a suchý. Krok 2: Ruce si umyjte a vysušte. Naneste malé množství Sudocremu na špičku Vašeho prstu. Mějte na paměti, že méně je někdy více. Krok 3: Pomocí lehkých krouživých pohybů jemně vmasírujte Sudocrem do pokožky. (Vyhněte se dření, obzvláště pokud pokožka vypadá bolavě.) Krok 4: Cílem je vytvořit na pokožce slabý průhledný film. Pokud je bílý krém stále viditelný, možná jste použili příliš velké množství. (Pokud se tak stalo, Vašemu dítěti to neuškodí, příště jen použijte o něco menší množství.) Krok 5: Dle potřeby opakujte aplikaci na zadeček Vašeho dítěte.
  • Další použití Krok 1: Umyjte a vysušte si ruce, naneste malé množství Sudocremu na špičku Vašeho prstu. Krok 2: Pomocí lehkých krouživých pohybů jemně vmasírujte Sudocrem na postižené místo. Krok 3: Cílem je vytvořit na pokožce slabý průhledný film. Pokud je bílý krém stále viditelný, možná jste použili příliš velké množství. (Není to na závadu, příště jen použijte o něco menší množství.)
  • Složení krému Sudocrem se nezměnilo od roku 1931. Hlavní složky Sudocremu jsou následující: Oxid zinečnatý, jenž omezuje ztrátu tkáňové tekutiny. Benzyl benzoát a benzyl cinnamát, jež představují součásti peruánského balzámu. (Aromatické pryskyřice, získávané z rostliny vonodřevu Pereirova, jenž je oceňovaný pro své léčivé účinky.)

Doplňkové parametry

Kategorie: Dětské krémy
Hmotnost: 0.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: