Kousátko Squirrel zelená

Kód: 786434
193 Kč
Skladem u dodavatele
Můžeme doručit do:
26.7.2024
Kousátko Squirrel zelená   Měkké silikonové kousátko pro miminko ve tvaru veselé veverky. Kousátko pro děti v podobě písmene "S" miminko zaujme a ochrání ho před udušením. Různé struktury kousátek masírují jemné dásně a tiší bolest při prořezávání zoubků. Kousátko pro miminko je vyrobeno ve správném tvaru a velikosti, díky čemuž se ideálně hodí do drobných ruček. Lze jím podávat také např. kaše a pyré. Tvar veverky a její barvy povzbudí vaši ratolest ke hře. Kousátko pro miminka je bezpečné a snadno se žvýká i vychladlé. Můžete jej používat v myčce na nádobí, mikrovlnné troubě i mrazničce. Vlastnosti kousátka: atraktivní vzhled, kousátko je měkké a pružné, má zklidňující účinek na dásně dítěte, lze také podávat např. kaše a pyré, perfektní tvar a velikost pro uchopení, různé textury, kousátko pro kojence zmírňuje bolest dásní při prořezávání zoubků, možnost mytí v myčce nádobí a skladování v mrazáku, bezpečné pro dítě bez BPA, ftalátů. Rozměry kousátka: - šířka 5,7 cm, - výška 11,5 cm, - 1 cm tlustý. Velikost balení: - šířka 11 cm, - výška 21 cm, - hloubka 3,5 cm. Mömbella® je bezpečnou a pohodlnou záchranou pro vaše miminko, protože v každé fázi výroby je silikonové kousátko kontrolováno v souladu s platnými a omezujícími normami výkonu. Prořezávání zoubků je náročné období pro každé miminko, obvykle první příznaky zaznamenáváme od sedmého do osmého měsíce života. Bolest s tím spojená je různorodá, ale jedno je jisté, svému prckovi můžete ulevit. Silikonové kousátko pomáhá vašemu dítěti překonat období prořezávání zoubků. Jeho zajímavý tvar, textura a barvy navíc pozitivně působí na duševní vývoj. Silikonové kousátko díky své zajímavé formě odvádí pozornost dítěte a umožňuje mu zapomenout na nepříjemnou bolest spojenou s prořezáváním zoubků.

Detailní informace

Česká firma
Česká firma
Naše spolehlivé a kvalitní produkty vyvážíme do celé Evropy.
Doprava od 75 Kč
Doprava od 75 Kč
Odesíláme do druhého dne třeba přes Zásilkovnu za cenu už od 75 Kč.
Rádi poradíme
Rádi poradíme
Svým produktům rozumíme a rádi vám s výběrem poradíme.

Detailní popis produktu

Kousátko Squirrel zelená

 

Měkké silikonové kousátko pro miminko ve tvaru veselé veverky. Kousátko pro děti v podobě písmene "S" miminko zaujme a ochrání ho před udušením. Různé struktury kousátek masírují jemné dásně a tiší bolest při prořezávání zoubků. Kousátko pro miminko je vyrobeno ve správném tvaru a velikosti, díky čemuž se ideálně hodí do drobných ruček. Lze jím podávat také např. kaše a pyré. Tvar veverky a její barvy povzbudí vaši ratolest ke hře. Kousátko pro miminka je bezpečné a snadno se žvýká i vychladlé. Můžete jej používat v myčce na nádobí, mikrovlnné troubě i mrazničce.

Vlastnosti kousátka: atraktivní vzhled, kousátko je měkké a pružné, má zklidňující účinek na dásně dítěte, lze také podávat např. kaše a pyré, perfektní tvar a velikost pro uchopení, různé textury, kousátko pro kojence zmírňuje bolest dásní při prořezávání zoubků, možnost mytí v myčce nádobí a skladování v mrazáku, bezpečné pro dítě bez BPA, ftalátů.

Rozměry kousátka:
- šířka 5,7 cm,
- výška 11,5 cm,
- 1 cm tlustý.

Velikost balení:
- šířka 11 cm,
- výška 21 cm,
- hloubka 3,5 cm.

Mömbella® je bezpečnou a pohodlnou záchranou pro vaše miminko, protože v každé fázi výroby je silikonové kousátko kontrolováno v souladu s platnými a omezujícími normami výkonu. Prořezávání zoubků je náročné období pro každé miminko, obvykle první příznaky zaznamenáváme od sedmého do osmého měsíce života. Bolest s tím spojená je různorodá, ale jedno je jisté, svému prckovi můžete ulevit. Silikonové kousátko pomáhá vašemu dítěti překonat období prořezávání zoubků. Jeho zajímavý tvar, textura a barvy navíc pozitivně působí na duševní vývoj. Silikonové kousátko díky své zajímavé formě odvádí pozornost dítěte a umožňuje mu zapomenout na nepříjemnou bolest spojenou s prořezáváním zoubků.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kousátka
Hmotnost: 0.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: