Kojící polštář cebuška PHYSIO Multi Denim Style country

Kód: 777965
817 Kč
Skladem u dodavatele
Můžeme doručit do:
24.6.2024
Kojící polštář cebuška PHYSIO Multi Denim Style country Multifunkční polštář na spaní a krmení je užitečný pro maminku, tatínka i miminko. Polštář je vyplněn malými kuličkami - polystyrenovou mikroperličkou, která se používá do rehabilitačních polštářů. Micropearl díky svým vlastnostem umožňuje zaujmout pohodlnou polohu těla a odlehčit páteři. Volná struktura výplně umožňuje volné formování polštáře a dokonale se přizpůsobí tělu. Mikroperlička je bez zápachu, antialergická a lehká – obsahuje až 98 % vzduchu. A díky dodatečné tepelné úpravě během výrobního procesu je odolný proti biologickým účinkům plísní, hub a bakterií, a proto je výborně snášen alergiky. Polštář Cebuszka® Multi je perfektní na konci těhotenství, při krmení dítěte a později při učení sedět a vytváří stabilní oporu. Povlak na polštář je vyroben z elastické bavlněné tkaniny (95% bavlna a 5% elastan), což je extrémně odolný materiál s dlouhou životností. Digitální vícebarevný tisk je extrémně odolný a díky super měkkému materiálu je používání tohoto produktu potěšením. Rozměry: 190 x 35 cm. Kvalitu našich výrobků potvrdil TÜV NORD Polska. Zamilujte si Denim Style a přidejte se ke skupině spokojených zákazníků. Denim Style - Váš styl!

Detailní informace

Česká firma
Česká firma
Naše spolehlivé a kvalitní produkty vyvážíme do celé Evropy.
Doprava od 75 Kč
Doprava od 75 Kč
Odesíláme do druhého dne třeba přes Zásilkovnu za cenu už od 75 Kč.
Rádi poradíme
Rádi poradíme
Svým produktům rozumíme a rádi vám s výběrem poradíme.

Detailní popis produktu

Kojící polštář cebuška PHYSIO Multi Denim Style country

Multifunkční polštář na spaní a krmení je užitečný pro maminku, tatínka i miminko. Polštář je vyplněn malými kuličkami - polystyrenovou mikroperličkou, která se používá do rehabilitačních polštářů. Micropearl díky svým vlastnostem umožňuje zaujmout pohodlnou polohu těla a odlehčit páteři.

Volná struktura výplně umožňuje volné formování polštáře a dokonale se přizpůsobí tělu. Mikroperlička je bez zápachu, antialergická a lehká – obsahuje až 98 % vzduchu. A díky dodatečné tepelné úpravě během výrobního procesu je odolný proti biologickým účinkům plísní, hub a bakterií, a proto je výborně snášen alergiky. Polštář Cebuszka® Multi je perfektní na konci těhotenství, při krmení dítěte a později při učení sedět a vytváří stabilní oporu.

Povlak na polštář je vyroben z elastické bavlněné tkaniny (95% bavlna a 5% elastan), což je extrémně odolný materiál s dlouhou životností. Digitální vícebarevný tisk je extrémně odolný a díky super měkkému materiálu je používání tohoto produktu potěšením. Rozměry: 190 x 35 cm. Kvalitu našich výrobků potvrdil TÜV NORD Polska. Zamilujte si Denim Style a přidejte se ke skupině spokojených zákazníků. Denim Style - Váš styl!

Doplňkové parametry

Kategorie: Kojící polštáře
Hmotnost: 0.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: