Kojenecká láhev 160 ml se savičkou NaturalWave

Kód: 1016
218 Kč
Skladem u dodavatele
Můžeme doručit do:
29.5.2024
Kojenecká láhev 160 ml se savičkou NaturalWave® Kojení se doporučuje alespoň po dobu prvních šesti měsíců života dítěte, neboť je známo, že jeho konzumování dětem dává nejlepší možný start v životě.Vlastnosti produktu:- bez BPA a BPS- Klinicky prokázáno, že snižuje upřednostňování savičky před bradavkami u dříve kojených novorozenců- Podněcuje dítě k vlnitému pohybu jazyka, což podporuje jeho přirozený orální vývoj- Díte ovládá tok mléka- Měkká 100% silikonová savička – protahuje se a ohýbá pro optimální kompresi- Vnitřní svislé proužky, které zpevňují strukturu savičky, je činí odolnou proti propadnutí- Jedinečný postupný sklon savičky umožňuje dítěti vykonávat peristaltické pohyby jazyka - Široká povrchová struktura savičky umožňuje snadné přísátí a efektívni sání - Vzduchový ventilační systém (AVS ™) snižuje přívod vzduchu – potenciální příčinu kolik- Méně dílů – snadné sestavení a čištění- Kompatibilita v rámci řady LansinohPopis:Mateřské mléko je tou nejlepší výživou pro každé dítě. Doporučuje se, abyste strávili šest až osm týdnů pravidelným kojením před zavedením lahvičky. Lansinoh kojenecká láhev s NaturalWave® savičkou byla speciálně navržena tak, aby si váš drobeček mohl vychutnat vaše odsaté mléko, i když jste odděleni. Na základě více než 50ti letého výzkumu, NaturalWave savička podporuje instinktivní saní vašeho dítěte. Umožní mu to snadné střídání krmení z prsou a láhve a zpět, abyste si udrželi stanovený způsob kojení. Navíc také podporuje přirozený orální vývoj dítěte.Rozsáhlý výzkum ukázal, že dětský sání je velmi odlišný od dospělého a zahrnuje tři klíčové kroky. Jedná se o počáteční zachycení bradavky, peristaltický pohyb jazyka (v němž se jazyk vašeho dítěte pohybuje ve vlnovém pohybu) a polykání. Je velmi důležité, aby dítě bylo schopno provádět peristaltický pohyb jazyka, protože podporuje přirozený orální vývoj a vývoj čelisti.Je klinicky prokázáno, že Lansinoh NaturalWave savička podporuje tento přirozený způsob sání dítěte. Také je dobré prodiskutovat vše možnosti se zdravotníkem, nebo s poradcem pro kojení, kteří vám nejlépe doporučí kdy je dobré zavádět láhev, protože to závisí na individuální situace každé maminky. Je také důležité, abyste se cítili v bezpečí, vědělic, že ​​se vaše dítě vrátí k prsu, když se vrátíte, a proto je rozhodující volba správné láhve k jídlu, aby se zabránilo záměně bradavek. Také je důležité mít jistotu, že vaše dítě se bude chtít vrátit k prsu, když přijdete domů. Správna kojenecká láhev vám pomůže vyhnout se tzv. “nipple confusion” (zmatku ze savičky).Obsah balení:- Balení obsahuje 160 ml láhev- NaturalWave® savička 1ks

Detailní informace

Česká firma
Česká firma
Naše spolehlivé a kvalitní produkty vyvážíme do celé Evropy.
Doprava od 75 Kč
Doprava od 75 Kč
Odesíláme do druhého dne třeba přes Zásilkovnu za cenu už od 75 Kč.
Rádi poradíme
Rádi poradíme
Svým produktům rozumíme a rádi vám s výběrem poradíme.

Detailní popis produktu

Kojenecká láhev 160 ml se savičkou NaturalWave®

Kojení se doporučuje alespoň po dobu prvních šesti měsíců života dítěte, neboť je známo, že jeho konzumování dětem dává nejlepší možný start v životě.

Vlastnosti produktu:
- bez BPA a BPS
- Klinicky prokázáno, že snižuje upřednostňování savičky před bradavkami u dříve kojených novorozenců
- Podněcuje dítě k vlnitému pohybu jazyka, což podporuje jeho přirozený orální vývoj
- Díte ovládá tok mléka
- Měkká 100% silikonová savička – protahuje se a ohýbá pro optimální kompresi
- Vnitřní svislé proužky, které zpevňují strukturu savičky, je činí odolnou proti propadnutí
- Jedinečný postupný sklon savičky umožňuje dítěti vykonávat peristaltické pohyby jazyka
- Široká povrchová struktura savičky umožňuje snadné přísátí a efektívni sání
- Vzduchový ventilační systém (AVS ™) snižuje přívod vzduchu – potenciální příčinu kolik
- Méně dílů – snadné sestavení a čištění
- Kompatibilita v rámci řady Lansinoh

Popis:
Mateřské mléko je tou nejlepší výživou pro každé dítě. Doporučuje se, abyste strávili šest až osm týdnů pravidelným kojením před zavedením lahvičky. Lansinoh kojenecká láhev s NaturalWave® savičkou byla speciálně navržena tak, aby si váš drobeček mohl vychutnat vaše odsaté mléko, i když jste odděleni. Na základě více než 50ti letého výzkumu, NaturalWave savička podporuje instinktivní saní vašeho dítěte. Umožní mu to snadné střídání krmení z prsou a láhve a zpět, abyste si udrželi stanovený způsob kojení. Navíc také podporuje přirozený orální vývoj dítěte.

Rozsáhlý výzkum ukázal, že dětský sání je velmi odlišný od dospělého a zahrnuje tři klíčové kroky. Jedná se o počáteční zachycení bradavky, peristaltický pohyb jazyka (v němž se jazyk vašeho dítěte pohybuje ve vlnovém pohybu) a polykání. Je velmi důležité, aby dítě bylo schopno provádět peristaltický pohyb jazyka, protože podporuje přirozený orální vývoj a vývoj čelisti.

Je klinicky prokázáno, že Lansinoh NaturalWave savička podporuje tento přirozený způsob sání dítěte.

Také je dobré prodiskutovat vše možnosti se zdravotníkem, nebo s poradcem pro kojení, kteří vám nejlépe doporučí kdy je dobré zavádět láhev, protože to závisí na individuální situace každé maminky. Je také důležité, abyste se cítili v bezpečí, vědělic, že ​​se vaše dítě vrátí k prsu, když se vrátíte, a proto je rozhodující volba správné láhve k jídlu, aby se zabránilo záměně bradavek. Také je důležité mít jistotu, že vaše dítě se bude chtít vrátit k prsu, když přijdete domů. Správna kojenecká láhev vám pomůže vyhnout se tzv. “nipple confusion” (zmatku ze savičky).

Obsah balení:
- Balení obsahuje 160 ml láhev
- NaturalWave® savička 1ks

Doplňkové parametry

Kategorie: Kojenecké láhve 125 - 260 ml
Hmotnost: 0.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: