Hrací dela s hrazdou Gmini Meadow Days

Kód: 768592
1 517 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
24.5.2024
Hrací deka s hrazdou Meadow Days™ Dynamic Gymini™Tiny Love hrací deka s hrazdou Gymini Meadow Days nabízí nekonečné možnosti zábavy jak pro samostatnou hru dítěte, tak i pro společné chvíle s rodiči. Je vůbec první dekou, která nabídla revoluční systém posuvné střední části a flexibility zavěšených odnímatelných hraček pomocí posuvných kroužků. Novinkou je odnímatelný hudební box ve tvaru ptáčka s nahranými melodiemi a světélky, který nabízí i možnost nahrávání. Jde o skvělý způsob, jak zachytit první dětská slůvka. Hrací deka Tiny Love je vhodná pro děti od narození.Klíčové vlastnosti hrací deky Tiny Love s hrazdou Gymini Meadow Days Charakteristika-  Rozvíjí hrubou a jemnou motoriku-  Posuvný středový box hraje a bliká-  Obsahuje několik závěsných odnímatelných hraček-  Okraje deky lze zvednout-  Hrazdu Gymini lze odejmout a deku používat samostatně-  Hrací deku Tiny Love lze prát v pračce-  Výrobek je patentovaný a získal několik mezinárodních ocenění-  Vhodná pro děti od narozeníVýhody hrací deky Tiny Love s hrazdouHrací deka Tiny Love s hrazdou Gymini Meadow Days poskytuje velký hrací prostor a zábavu pro náročné dětské období "pasení koníčků". Okraje deky je možné zvednout a vytvořit tak příjemný prostor ke hře, ze kterého nemohou žádné hračky uniknout. Hrazdu Gymini Meadow Days lze odejmout a využívat pouze samostatnou deku. Během času stráveného na dece dítě stimuluje své smysly jasnými barvami a výraznými tvary (zrak), hudbou a chrastítky (sluch) a různými texturami a materiály (hmat). Hrací deka Tiny Love povzbuzuje dítě, aby zvedalo hlavičku a rozvíjelo koordinaci očí a rukou. Hrací deka Tiny Love s hrazdou Gymini Meadow Days v jednotlivých obdobích dítěte1-3 měsíceNechte vaše miminko zažít pocit bezpečí a útulnosti deky s uzavřenými okraji. Posuňte závěsné hračky tak, aby na ně dítě bez problémů dosáhlo. Aby mohlo do hračky snadno bouchnout a později ji i uchopit. 3-6 měsícůPoložte miminko obličejem k zrcátku. Děti milují svůj odraz, který je motivuje k větší aktivitě.6 a více měsícůKdyž už miminko sedí, nechte jej deku a hračky prozkoumávat právě vsedě.Doporučený věk od 0 měsíců Rozměry: Hloubka 110 cm; Šířka 90 cm

Detailní informace

Česká firma
Česká firma
Naše spolehlivé a kvalitní produkty vyvážíme do celé Evropy.
Doprava od 75 Kč
Doprava od 75 Kč
Odesíláme do druhého dne třeba přes Zásilkovnu za cenu už od 75 Kč.
Rádi poradíme
Rádi poradíme
Svým produktům rozumíme a rádi vám s výběrem poradíme.

Detailní popis produktu

Hrací deka s hrazdou Meadow Days™ Dynamic Gymini™

Tiny Love hrací deka s hrazdou Gymini Meadow Days nabízí nekonečné možnosti zábavy jak pro samostatnou hru dítěte, tak i pro společné chvíle s rodiči. Je vůbec první dekou, která nabídla revoluční systém posuvné střední části a flexibility zavěšených odnímatelných hraček pomocí posuvných kroužků. Novinkou je odnímatelný hudební box ve tvaru ptáčka s nahranými melodiemi a světélky, který nabízí i možnost nahrávání. Jde o skvělý způsob, jak zachytit první dětská slůvka. Hrací deka Tiny Love je vhodná pro děti od narození.
Klíčové vlastnosti hrací deky Tiny Love s hrazdou Gymini Meadow Days

Charakteristika
-  Rozvíjí hrubou a jemnou motoriku
-  Posuvný středový box hraje a bliká
-  Obsahuje několik závěsných odnímatelných hraček
-  Okraje deky lze zvednout
-  Hrazdu Gymini lze odejmout a deku používat samostatně
-  Hrací deku Tiny Love lze prát v pračce
-  Výrobek je patentovaný a získal několik mezinárodních ocenění
-  Vhodná pro děti od narození

Výhody hrací deky Tiny Love s hrazdou
Hrací deka Tiny Love s hrazdou Gymini Meadow Days poskytuje velký hrací prostor a zábavu pro náročné dětské období "pasení koníčků". Okraje deky je možné zvednout a vytvořit tak příjemný prostor ke hře, ze kterého nemohou žádné hračky uniknout. Hrazdu Gymini Meadow Days lze odejmout a využívat pouze samostatnou deku. Během času stráveného na dece dítě stimuluje své smysly jasnými barvami a výraznými tvary (zrak), hudbou a chrastítky (sluch) a různými texturami a materiály (hmat). Hrací deka Tiny Love povzbuzuje dítě, aby zvedalo hlavičku a rozvíjelo koordinaci očí a rukou.
Hrací deka Tiny Love s hrazdou Gymini Meadow Days v jednotlivých obdobích dítěte

1-3 měsíce
Nechte vaše miminko zažít pocit bezpečí a útulnosti deky s uzavřenými okraji. Posuňte závěsné hračky tak, aby na ně dítě bez problémů dosáhlo. Aby mohlo do hračky snadno bouchnout a později ji i uchopit.

3-6 měsíců
Položte miminko obličejem k zrcátku. Děti milují svůj odraz, který je motivuje k větší aktivitě.

6 a více měsíců
Když už miminko sedí, nechte jej deku a hračky prozkoumávat právě vsedě.

Doporučený věk od 0 měsíců

Rozměry: Hloubka 110 cm; Šířka 90 cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Hrací deky pro miminka
Hmotnost: 6 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: