Dudlík HAPPY KIDS 6-18m latex 1ks bílá

Kód: 776350
76 Kč
Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
22.5.2024
Dudlík HAPPY KIDS 6-18m latex 1ks Chrakteristika:- Vylepšený tvar dudlíku NUK – dudlík má stejný tvar jako matčina bradavka při kojení, dokonale padne do úst dítěte při sání- Díky užšímu a ploššímu tvaru sací části se snižuje tlak na zuby a čelisti- Plochá sací část a hladká spodní strana přinášejí dítěti příjemný pocit a podporují tak přirozené sání- Odolná, znovupoužitelná cestovní krabička, která může sloužit i ke sterilizaci v mikrovlné troubě Doporučováno experty: nové dudlíky NUK uklidní dítě lépe než kdy dříveProtože je pro nás celkový vývoj dítěte velmi důležitý, chceme, aby každý dudlík značky NUK podpořil přirozený a zdravý vývoj dětské čelisti. Dudlíky NUK jsou na základě nejnovějších lékařských poznatků uzpůsobeny tak, aby dítě uklidnily ještě lépe než kdy dřív, čehož jsme dosáhli díky tvaru, který je dítěti velmi dobře známý. Kojící matky potvrzují, že používání dudlíků NUK kojení nijak neovlivňuje*. Maminky tak mají více času na odpočinek. Dudlík NUK Happy KIds má navíc svou vlastní praktickou krabičku. Ta se postará o hygienické čištění dudlíku v mikrovlnné troubě, cestování i skladování v čistotě a bezpečí. Věk 18+ měsíců, bez BPA, 1 ks v balení   Designy dudlíků se neustále mění, pokud potřebujete nutně vědět aktuální design, napište si o informaci do e-mailu!!

Detailní informace

Česká firma
Česká firma
Naše spolehlivé a kvalitní produkty vyvážíme do celé Evropy.
Doprava od 75 Kč
Doprava od 75 Kč
Odesíláme do druhého dne třeba přes Zásilkovnu za cenu už od 75 Kč.
Rádi poradíme
Rádi poradíme
Svým produktům rozumíme a rádi vám s výběrem poradíme.

Detailní popis produktu

Dudlík HAPPY KIDS 6-18m latex 1ks

Chrakteristika:
- Vylepšený tvar dudlíku NUK – dudlík má stejný tvar jako matčina bradavka při kojení, dokonale padne do úst dítěte při sání
- Díky užšímu a ploššímu tvaru sací části se snižuje tlak na zuby a čelisti
- Plochá sací část a hladká spodní strana přinášejí dítěti příjemný pocit a podporují tak přirozené sání
- Odolná, znovupoužitelná cestovní krabička, která může sloužit i ke sterilizaci v mikrovlné troubě

Doporučováno experty: nové dudlíky NUK uklidní dítě lépe než kdy dříve
Protože je pro nás celkový vývoj dítěte velmi důležitý, chceme, aby každý dudlík značky NUK podpořil přirozený a zdravý vývoj dětské čelisti. Dudlíky NUK jsou na základě nejnovějších lékařských poznatků uzpůsobeny tak, aby dítě uklidnily ještě lépe než kdy dřív, čehož jsme dosáhli díky tvaru, který je dítěti velmi dobře známý. Kojící matky potvrzují, že používání dudlíků NUK kojení nijak neovlivňuje*. Maminky tak mají více času na odpočinek.

Dudlík NUK Happy KIds má navíc svou vlastní praktickou krabičku. Ta se postará o hygienické čištění dudlíku v mikrovlnné troubě, cestování i skladování v čistotě a bezpečí.

Věk 18+ měsíců, bez BPA, 1 ks v balení

 

Designy dudlíků se neustále mění, pokud potřebujete nutně vědět aktuální design, napište si o informaci do e-mailu!!

Doplňkové parametry

Kategorie: Dudlíky 6 - 18 m
Hmotnost: 0.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: