Sprej na skvrny 100 ml

Kód: 850074
94 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
24.5.2024
SONETT sprej na skvrny s bio kůrou panamskou pro jemné textilie z vlny a hedvábí. Působí skvěle proti skvrnám od ovoce, vína, kakaa, propisovacích tužek, tuku atd.Čistě rostlinné tensidy, bez přísad z petrochemického průmyslu, bez konzervačních látek, bez enzymů a genových technologií.Použití: Nastříkejte přímo na flek a nechte cca 10 min. působit. Opláchněte čistou vodou či vyperte v pračce.Celý obal je recyklovatelný, všechny výrobky SONETT jsou 100% odbouratelné, v řádu hodin až dní se ve vodě zcela rozloží na běžné přírodní složky.Balení: 100 mlSonett odmítá používat přísady škodlivé pro životní prostředí a pro zdraví člověka. Suroviny použité při výrobě pocházejí z bio-dynamického nebo ekologického zemědělství nebo volného sběru. Voda použitá při výrobě je bio-dynamicky rytmizována a do produktů Sonett jsou přidávány směsi energeticky silných bylin a esence drahých kamenů a kovů. Sonett je jako jediný výrobce ekodrogerie držitelem dvou ekocertifikátů.

Detailní informace

Česká firma
Česká firma
Naše spolehlivé a kvalitní produkty vyvážíme do celé Evropy.
Doprava od 75 Kč
Doprava od 75 Kč
Odesíláme do druhého dne třeba přes Zásilkovnu za cenu už od 75 Kč.
Rádi poradíme
Rádi poradíme
Svým produktům rozumíme a rádi vám s výběrem poradíme.

Detailní popis produktu

SONETT sprej na skvrny s bio kůrou panamskou pro jemné textilie z vlny a hedvábí. Působí skvěle proti skvrnám od ovoce, vína, kakaa, propisovacích tužek, tuku atd.

Čistě rostlinné tensidy, bez přísad z petrochemického průmyslu, bez konzervačních látek, bez enzymů a genových technologií.

Použití: Nastříkejte přímo na flek a nechte cca 10 min. působit. Opláchněte čistou vodou či vyperte v pračce.

Celý obal je recyklovatelný, všechny výrobky SONETT jsou 100% odbouratelné, v řádu hodin až dní se ve vodě zcela rozloží na běžné přírodní složky.

Balení: 100 ml

Sonett odmítá používat přísady škodlivé pro životní prostředí a pro zdraví člověka. Suroviny použité při výrobě pocházejí z bio-dynamického nebo ekologického zemědělství nebo volného sběru. Voda použitá při výrobě je bio-dynamicky rytmizována a do produktů Sonett jsou přidávány směsi energeticky silných bylin a esence drahých kamenů a kovů. Sonett je jako jediný výrobce ekodrogerie držitelem dvou ekocertifikátů.

Doplňkové parametry

Kategorie: Odstraňovače skvrn
Hmotnost: 0.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: