Poporodní stahovací pás tvarovaný vel. M

Kód: 769101
382 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
28.5.2024
Poporodní stahovací pás tvarovaný vel. M Profilovaný poporodní pás břišní je určen pro ženy po chirurgických porodech (tzv. císařský řez) za účelem zpevnění přetažených břišních vrstev a snížení rizika kýly. Pás tiší bolest pooperační rány, dodává pocit bezpečí a pohodlí a usnadňuje dřívější cvičení gymnastiky posilující břišní svaly. Pro správné nastavení velikosti si změřte obvod břicha a vyberte velikost z tabulky.Pozornost! Před použitím produktu se poraďte se svým lékařem. Během nošení pásu se doporučuje provádět základní sestavu rehabilitačních cviků. Nepřetržité používání pásu bez cvičení může vést k oslabení břišních svalů.Vlastnosti:- profilovaný tvar zajišťuje ochranu podbřišku po císařském řezu (tzv. kosmetický řez)- posiluje přetažené břišní vrstvy- chrání před vznikem pooperační kýly- tiší bolest pooperační rány a dodává pocit bezpečí- usnadňuje rané provádění gymnastických cviků posilujících břišní svaly

Detailní informace

Česká firma
Česká firma
Naše spolehlivé a kvalitní produkty vyvážíme do celé Evropy.
Doprava od 75 Kč
Doprava od 75 Kč
Odesíláme do druhého dne třeba přes Zásilkovnu za cenu už od 75 Kč.
Rádi poradíme
Rádi poradíme
Svým produktům rozumíme a rádi vám s výběrem poradíme.

Detailní popis produktu

Poporodní stahovací pás tvarovaný vel. M

Profilovaný poporodní pás břišní je určen pro ženy po chirurgických porodech (tzv. císařský řez) za účelem zpevnění přetažených břišních vrstev a snížení rizika kýly. Pás tiší bolest pooperační rány, dodává pocit bezpečí a pohodlí a usnadňuje dřívější cvičení gymnastiky posilující břišní svaly. Pro správné nastavení velikosti si změřte obvod břicha a vyberte velikost z tabulky.

Pozornost! Před použitím produktu se poraďte se svým lékařem. Během nošení pásu se doporučuje provádět základní sestavu rehabilitačních cviků. Nepřetržité používání pásu bez cvičení může vést k oslabení břišních svalů.

Vlastnosti:
- profilovaný tvar zajišťuje ochranu podbřišku po císařském řezu (tzv. kosmetický řez)
- posiluje přetažené břišní vrstvy
- chrání před vznikem pooperační kýly
- tiší bolest pooperační rány a dodává pocit bezpečí
- usnadňuje rané provádění gymnastických cviků posilujících břišní svaly

Doplňkové parametry

Kategorie: Hygienické potřeby
Hmotnost: 0.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: