Polštář a peřinka Tencel (Botanica) 100x135 cm

Kód: 1833
923 Kč
Skladem u dodavatele
Můžeme doručit do:
2.5.2024
Senna Baby již 20 let vyrábí polštářky a peřinky pro nejmenší, které jsou svou kvalitou vhodné pro děti s alergiemi.- Lehká a hedvábná antialergenní přikrývka- Přikrývka je ideální pro celoroční použití- Povlak a výplň peřinky a polštáře je z vláken Tencel, které mají vynikající termoregulační schopnosti a pomáhají tělíčku stabilizovat jeho teplotu- Vlákna Tencel mají tyto výhody: jsou hladké jako kůže, odvádí vlhkost, jsou antibakteriální, teplé jako vlna a savější než bavlna- Po stranách je přikrývka zpevněna velurovou lemovkou- Přikrývku a polštářek je možné prát v pračce na 40°CRozměry:    Polštářek: 40×60 cm    Přikrývka: 100×135 cmMateriál:    Povlak: Tencel    Výplň: TencelPřikrývka je vhodná pro děti od narození do cca 4 let. TENCEL® fabric™ - Je unikátní tkanina vyrobená z celulózových (dřevěných) TENCEL® vláken.Tkanina je vyrobena z celulózového vlákna, tato vlákna se primárně vyrábí ze dřevaz drobných celulózových součástek dřeva, drobných vlásků, z kterých se vyrábějí celulózová vlákna.Funkčnost této tkaniny je založena na inovativní konstrukci, uspořádání celulózových vláken.Tkanina TENCEL® fabric™ je vysocehydrofilní a schopna optimalizovat absorpci vlhkosti s vynikajícími chladicími schopnostmi. Tkanina přirozeně chladí a potlačuje růst baktérií.Tkanina je speciálně vyvinutá k výrobě ložního textilu, zejména prošívaných přikrývek a polštářů. Výrobky z TENCEL® fabric™ vám zaručí vynikající nadstandardně vitální spánek.

Detailní informace

Česká firma
Česká firma
Naše spolehlivé a kvalitní produkty vyvážíme do celé Evropy.
Doprava od 75 Kč
Doprava od 75 Kč
Odesíláme do druhého dne třeba přes Zásilkovnu za cenu už od 75 Kč.
Rádi poradíme
Rádi poradíme
Svým produktům rozumíme a rádi vám s výběrem poradíme.

Detailní popis produktu

Senna Baby již 20 let vyrábí polštářky a peřinky pro nejmenší, které jsou svou kvalitou vhodné pro děti s alergiemi.

- Lehká a hedvábná antialergenní přikrývka
- Přikrývka je ideální pro celoroční použití
- Povlak a výplň peřinky a polštáře je z vláken Tencel, které mají vynikající termoregulační schopnosti a pomáhají tělíčku stabilizovat jeho teplotu
- Vlákna Tencel mají tyto výhody: jsou hladké jako kůže, odvádí vlhkost, jsou antibakteriální, teplé jako vlna a savější než bavlna
- Po stranách je přikrývka zpevněna velurovou lemovkou
- Přikrývku a polštářek je možné prát v pračce na 40°C

Rozměry:
    Polštářek: 40×60 cm
    Přikrývka: 100×135 cm

Materiál:

    Povlak: Tencel
    Výplň: Tencel

Přikrývka je vhodná pro děti od narození do cca 4 let.

TENCEL® fabric™ - Je unikátní tkanina vyrobená z celulózových (dřevěných) TENCEL® vláken.

Tkanina je vyrobena z celulózového vlákna, tato vlákna se primárně vyrábí ze dřevaz drobných celulózových součástek dřeva, drobných vlásků, z kterých se vyrábějí celulózová vlákna.

Funkčnost této tkaniny je založena na inovativní konstrukci, uspořádání celulózových vláken.

Tkanina TENCEL® fabric™ je vysocehydrofilní a schopna optimalizovat absorpci vlhkosti s vynikajícími chladicími schopnostmi. Tkanina přirozeně chladí a potlačuje růst baktérií.

Tkanina je speciálně vyvinutá k výrobě ložního textilu, zejména prošívaných přikrývek a polštářů. Výrobky z TENCEL® fabric™ vám zaručí vynikající nadstandardně vitální spánek.

Doplňkové parametry

Kategorie: Peřinky a polštářky
Hmotnost: 0.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: