Matrace ODEO 140x70x11cm

Kód: 770043
2 259 Kč
Skladem u dodavatele
Můžeme doručit do:
24.6.2024
Matrace ODEO 140x70x11cm Za normálních podmínek použití je matrace určena pro opakované použití u dětí:- zabránit přetížení páteře související s nucenou polohou těla při spánku,- v prevenci vad držení těla,- podpora při prevenci poruch spánku,Matrace se vyznačuje:- velmi dobrá elasticita a stabilní opěradlo,- tvrdost zajišťující volnou změnu polohy kojenců,- bezpečné hrany, které usnadňují vstávání a první kroky,- vynikající cirkulace vzduchu,- vícevrstvý kryt (konstrukce 3 W) snadno udržovatelný v čistotě,- vysoká odolnost proti opotřebení a poškození.Dětská matrace „ODEO” (Model: MOHRPUR1) je oboustranná matrace s výškou 11 cm skládající se ze tří vrstev:1. Třívrstvý potah (provedení 3W).Konstrukce potahu zajišťuje volnou cirkulaci vzduchu a zlepšuje kvalitu spánku. Chrání vklad matrace před nečistotami, tuhými nečistotami a poškozením. Potah lze snadno stáhnout a po vyprání opět natáhnout. Potah je přizpůsoben pro praní v pračce na 60 ° C, ždímání a sušení v bubnové sušičce.Potah (konstrukce 3W) vyroben z matracové tkaniny (100% polyesteru) (1), je hrubý netkaný polyester (2) a plochá vrstva z netkaného polypropylenu (3).2. Polyuretanová pěna typu HR – vysoce elastickáHR polyurethanové pěny – vysoce elastická má méně jednolitou buněčnou strukturu ve srovnání se standardní polyuretanové pěnami PUR. Charakterizuje se větší flexibilitou než tradiční pěnové polyuretanové PUR.  Hlavními výhodami jsou:   dokonalá prodyšnost, pevnost v tlaku a pevnost v tahu, rychlost obnovení původního stavu i po intenzivní a dlouhodobém stisknutí, pohodlí při odpočinku a ještě vyšší životnost ve srovnání s tradičními polyuretanovými matracemi.   3. Polyuretanové pěny (PUR), s podélnými a příčnými ventilačními kanályPolyuretanová pěna (PUR) je osvědčená a používá se již mnoho let k vyplnění matrace pro děti. Vysoce kvalitní PUR pěna použitá v matracích Fiki Miki je podrobena přísným zkouškám životnosti.Jádro matrace z polyuretanové pěny poskytuje stabilní a pružnou oporu zad a umožňuje dítěti libovolně změnit polohu. Podélné a příčné kanálky a vícebodová zádová opěrka poskytují jedinečný komfort při spánku a odpočinku.Pěnové hmoty, aplikovány ve výrobě, splňují přísné požadavky a jejich vysoká kvalita je potvrzena náročným testováním. Konstrukce dětských matrace „Odeo“ poskytuje vynikající cirkulaci vzduchu a vhodnou a pružnou oporu zad při spánku a odpočinku. Všechny materiály použité při výrobě dětských matrací „Odeo“ jsou certifikovány Öko-Tex Standard 100.Certifikáty a atestyDětská matrace „ODEO” (Model: MOHRPUR1) má pozitivní názor Ústavu pro Matku a Dítě (č. Op-4860-64/2016).

Detailní informace

Česká firma
Česká firma
Naše spolehlivé a kvalitní produkty vyvážíme do celé Evropy.
Doprava od 75 Kč
Doprava od 75 Kč
Odesíláme do druhého dne třeba přes Zásilkovnu za cenu už od 75 Kč.
Rádi poradíme
Rádi poradíme
Svým produktům rozumíme a rádi vám s výběrem poradíme.

Detailní popis produktu

Matrace ODEO 140x70x11cm

Za normálních podmínek použití je matrace určena pro opakované použití u dětí:
- zabránit přetížení páteře související s nucenou polohou těla při spánku,
- v prevenci vad držení těla,
- podpora při prevenci poruch spánku,

Matrace se vyznačuje:
- velmi dobrá elasticita a stabilní opěradlo,
- tvrdost zajišťující volnou změnu polohy kojenců,
- bezpečné hrany, které usnadňují vstávání a první kroky,
- vynikající cirkulace vzduchu,
- vícevrstvý kryt (konstrukce 3 W) snadno udržovatelný v čistotě,
- vysoká odolnost proti opotřebení a poškození.

Dětská matrace „ODEO” (Model: MOHRPUR1) je oboustranná matrace s výškou 11 cm skládající se ze tří vrstev:

1. Třívrstvý potah (provedení 3W).
Konstrukce potahu zajišťuje volnou cirkulaci vzduchu a zlepšuje kvalitu spánku. Chrání vklad matrace před nečistotami, tuhými nečistotami a poškozením. Potah lze snadno stáhnout a po vyprání opět natáhnout. Potah je přizpůsoben pro praní v pračce na 60 ° C, ždímání a sušení v bubnové sušičce.
Potah (konstrukce 3W) vyroben z matracové tkaniny (100% polyesteru) (1), je hrubý netkaný polyester (2) a plochá vrstva z netkaného polypropylenu (3).

2. Polyuretanová pěna typu HR – vysoce elastická
HR polyurethanové pěny – vysoce elastická má méně jednolitou buněčnou strukturu ve srovnání se standardní polyuretanové pěnami PUR. Charakterizuje se větší flexibilitou než tradiční pěnové polyuretanové PUR.  Hlavními výhodami jsou:   dokonalá prodyšnost, pevnost v tlaku a pevnost v tahu, rychlost obnovení původního stavu i po intenzivní a dlouhodobém stisknutí, pohodlí při odpočinku a ještě vyšší životnost ve srovnání s tradičními polyuretanovými matracemi.   

3. Polyuretanové pěny (PUR), s podélnými a příčnými ventilačními kanály
Polyuretanová pěna (PUR) je osvědčená a používá se již mnoho let k vyplnění matrace pro děti. Vysoce kvalitní PUR pěna použitá v matracích Fiki Miki je podrobena přísným zkouškám životnosti.

Jádro matrace z polyuretanové pěny poskytuje stabilní a pružnou oporu zad a umožňuje dítěti libovolně změnit polohu. Podélné a příčné kanálky a vícebodová zádová opěrka poskytují jedinečný komfort při spánku a odpočinku.

Pěnové hmoty, aplikovány ve výrobě, splňují přísné požadavky a jejich vysoká kvalita je potvrzena náročným testováním. Konstrukce dětských matrace „Odeo“ poskytuje vynikající cirkulaci vzduchu a vhodnou a pružnou oporu zad při spánku a odpočinku. Všechny materiály použité při výrobě dětských matrací „Odeo“ jsou certifikovány Öko-Tex Standard 100.

Certifikáty a atesty
Dětská matrace „ODEO” (Model: MOHRPUR1) má pozitivní názor Ústavu pro Matku a Dítě (č. Op-4860-64/2016).

Doplňkové parametry

Kategorie: Matrace 140x70 cm
Hmotnost: 7 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: