Matrace NATURA Baby PERFECTO PRESTIGE LINE 140x70x12 cm

Kód: 772858
2 154 Kč
Skladem u dodavatele
Můžeme doručit do:
29.5.2024
Matrace NATURA Baby PERFECTO PREST 140x70x12 cm Matrace „NATURA Baby“ PERFECTO PRESTIGE Line (Model: NBPP1) se doporučuje používat na vybraný nebo celý povrch postýlky během spánku a odpočinku. Za normálních podmínek použití je matrace určena pro opakované použití u dětí:- zabránit přetížení páteře související s nucenou polohou těla při spánku,- v prevenci vad držení těla,- podpora při prevenci poruch spánku,Matrace "NATURA Baby" PERFECTO PRESTIGE Line (Model: NBPP1) se vyznačuje:- velmi dobrá elasticita a stabilní opěradlo,- tvrdost zajišťující volnou změnu polohy kojenců,- bezpečné hrany, které usnadňují vstávání a první kroky,- vynikající cirkulace vzduchu,- vícevrstvý kryt (konstrukce 3 W) snadno udržovatelný v čistotě,- vysoká odolnost proti opotřebení a poškození.Matrace se skládá:1. Sundávací potah 3W2. Latexová pěna3. Pěna PUR4. Rohož z pohankových luskůMatrace je oboustrannáTřívrstvý potah (provedení 3W).Konstrukce potahu zajišťuje volnou cirkulaci vzduchu a zlepšuje kvalitu spánku. Chrání vklad matrace před nečistotami, tuhými nečistotami a poškozením. Potah lze snadno stáhnout a po vyprání opět natáhnout. Potah je přizpůsoben pro praní v pračce na 60 ° C, ždímání a sušení v bubnové sušičce.  Potah (konstrukce 3W) vyroben z matracové tkaniny (100% polyesteru) (1), je hrubý netkaný polyester (2) a plochá vrstva z netkaného polypropylenu (3).Matrace Lux PRESTIGE Line je vybavena potahem, který je přizpůsoben pro praní v pračce na 60 ° C, ždímání a sušení v bubnové sušičce.Latexová pěna (20% přírodní latex, 80% syntetický latex)Perforovaná latexová pěna je určena k použití u dětí od narození (O+). Jedná se o extrémně odolný a pohodlný materiál, který je směsí přírodního latexu a syntetického latexu. Během výroby podléhá pěnění a poté vulkanizaci. Latexová pěna použitá v našich matracích je certifikována Oëko-Tex Standard 100, PZH má protiplesňové vlastnosti potvrzené certifikátem ASTM.Polyuretan (PUR)Polyuretanová pěna (PUR) je osvědčená a používá se již mnoho let k vyplnění matrace pro děti. Vysoce kvalitní PUR pěna použitá v matracích Fiki Miki je podrobena přísným zkouškám životnosti.  Certifikáty a atestyMatrace má kladné stanovisko Ústavu matek a dětí č. Op-4860-63 a osvědčení o zdravotní kvalitě Národního hygienického ústavu H-HŻ-6071-0235 / 17 / C. Třída zdravotnických prostředků I.

Detailní informace

Česká firma
Česká firma
Naše spolehlivé a kvalitní produkty vyvážíme do celé Evropy.
Doprava od 75 Kč
Doprava od 75 Kč
Odesíláme do druhého dne třeba přes Zásilkovnu za cenu už od 75 Kč.
Rádi poradíme
Rádi poradíme
Svým produktům rozumíme a rádi vám s výběrem poradíme.

Detailní popis produktu

Matrace NATURA Baby PERFECTO PREST 140x70x12 cm

Matrace „NATURA Baby“ PERFECTO PRESTIGE Line (Model: NBPP1) se doporučuje používat na vybraný nebo celý povrch postýlky během spánku a odpočinku.

Za normálních podmínek použití je matrace určena pro opakované použití u dětí:
- zabránit přetížení páteře související s nucenou polohou těla při spánku,
- v prevenci vad držení těla,
- podpora při prevenci poruch spánku,

Matrace "NATURA Baby" PERFECTO PRESTIGE Line (Model: NBPP1) se vyznačuje:
- velmi dobrá elasticita a stabilní opěradlo,
- tvrdost zajišťující volnou změnu polohy kojenců,
- bezpečné hrany, které usnadňují vstávání a první kroky,
- vynikající cirkulace vzduchu,
- vícevrstvý kryt (konstrukce 3 W) snadno udržovatelný v čistotě,
- vysoká odolnost proti opotřebení a poškození.

Matrace se skládá:
1. Sundávací potah 3W
2. Latexová pěna
3. Pěna PUR
4. Rohož z pohankových lusků

Matrace je oboustranná

Třívrstvý potah (provedení 3W).
Konstrukce potahu zajišťuje volnou cirkulaci vzduchu a zlepšuje kvalitu spánku. Chrání vklad matrace před nečistotami, tuhými nečistotami a poškozením. Potah lze snadno stáhnout a po vyprání opět natáhnout. Potah je přizpůsoben pro praní v pračce na 60 ° C, ždímání a sušení v bubnové sušičce.  Potah (konstrukce 3W) vyroben z matracové tkaniny (100% polyesteru) (1), je hrubý netkaný polyester (2) a plochá vrstva z netkaného polypropylenu (3).

Matrace Lux PRESTIGE Line je vybavena potahem, který je přizpůsoben pro praní v pračce na 60 ° C, ždímání a sušení v bubnové sušičce.

Latexová pěna (20% přírodní latex, 80% syntetický latex)
Perforovaná latexová pěna je určena k použití u dětí od narození (O+). Jedná se o extrémně odolný a pohodlný materiál, který je směsí přírodního latexu a syntetického latexu. Během výroby podléhá pěnění a poté vulkanizaci. Latexová pěna použitá v našich matracích je certifikována Oëko-Tex Standard 100, PZH má protiplesňové vlastnosti potvrzené certifikátem ASTM.

Polyuretan (PUR)
Polyuretanová pěna (PUR) je osvědčená a používá se již mnoho let k vyplnění matrace pro děti. Vysoce kvalitní PUR pěna použitá v matracích Fiki Miki je podrobena přísným zkouškám životnosti.  

Certifikáty a atesty
Matrace má kladné stanovisko Ústavu matek a dětí č. Op-4860-63 a osvědčení o zdravotní kvalitě Národního hygienického ústavu H-HŻ-6071-0235 / 17 / C. Třída zdravotnických prostředků I.

Doplňkové parametry

Kategorie: Matrace 140x70 cm
Hmotnost: 7 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: