Matrace Natura Baby 120x60x12 cm prestige line

Kód: 768598
Neohodnoceno
Značka: Fiki Miki
1 340 Kč
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
4.10.2023
Matrace „NATURA Baby” PRESTIGE Line je doporučena pro použití na vybraných místech nebo po celém povrchu postele během spánku a odpočinku. Při běžném používání je matrace určena pro opakované použití u dětí: aby se zabránilo přetížení páteře, spojených s nucenou polohou těla během spánku, pro zabránění vad postavy, pomáhají proti poruchám spánku, při dysfunkcích pohybového aparátu, onemocněních nervosvalového systému u dětí (např. brachiální plexus, mozková obrna). Charakteristika:velmi dobrá elasticita a stabilní zádovou opěrku,tvrdost, zajišťující volnou změnu pozice dětí v kojeneckém věku,bezpečné hrany zjednodušující udržení postavy a učení prvních kroků,výborná cirkulace vzduchu,vícevrstvý potah (konstrukce 3W), snadno se udržuje v čistotě,vysoká odolnost vůči opotřebení a poškození.Matrace „NATURA Baby” PRESTIGE Line (Model: NBPL1) je oboustranná matrace skládající se ze šesti vrstev:1. Třívrstvý potah (provedení 3W).Konstrukce potahu zajišťuje volnou cirkulaci vzduchu a zlepšuje kvalitu spánku. Chrání vklad matrace před nečistotami, tuhými nečistotami a poškozením. Potah lze snadno stáhnout a po vyprání opět natáhnout. Potah je přizpůsoben pro praní v pračce na 60 ° C, ždímání a sušení v bubnové sušičce.  Potah (konstrukce 3W) vyroben z matracové tkaniny (100% polyesteru) (1), je hrubý netkaný polyester (2) a plochá vrstva z netkaného polypropylenu (3).Matrace „NATURA Baby” PRESTIGE Line (Model: NBPL1) je vybaven potahem vhodným pro praní v pračce při 60°C, odstřeďování a sušení v bubnové sušičce.2. Nezávislého vkladu z přírodní pohanky (přírodní pohankové slupky, tkaný polypropylen)Třísloviny, obsažené v pohance, mají proti antibakteriální schopnosti, ale neproniká přes lidskou kůži a zabraňuje růstu roztočů a bakterií, které se mohou dostat do matrace nebo na povrch kůže. 3. Polyuretan (PUR)Jádro matrace z polyuretanové pěny poskytuje stabilní a pružnou oporu zad a umožňuje dítěti libovolně změnit polohu.Pěnové hmoty, aplikovány ve výrobě, splňují přísné požadavky a jejich vysoká kvalita je potvrzena náročným testováním. Konstrukce matrace zajišťuje vynikající cirkulaci vzduchu a vhodnou a pružnou oporu zad při spánku a odpočinku. Všechny materiály použité na výrobu matrací jsou certifikovány podle Öko-Tex Standard 100.4. Kokosového vlákna spojeného latexovou směsí (kokosové rohože)Kokosová rohož je vytvořena z přírodního kokosového ořechu a spojena latexovou směsi. Hojně používaná v matracích již mnoho let, je nejznámější pro svou přírodní výplň.  V matracích Fiki Miki používáme pouze kokosové rohože dodatečně tvrzené během procesu jehlování. Takto získané vklady jsou charakterizovány: ploché, pevné, ale pružné podepření těla během spánku; vynikající cirkulace vzduchu a regulace vlhkosti vzduchu; vysoká odolnost proti opotřebení a poškození. Kokosové rohože vzhledem ke své povaze, jsou organické a snadno biologicky rozložitelné.

Detailní informace

Zahraniční e-shop
Zahraniční e-shop
Kromě ČR působíme i na Slovensku
Pošta od 75 Kč
Pošta od 75 Kč
Doprava Zásilkovnou nebo GLS a poštovné od 75 Kč.
Proklientský přístup
Proklientský přístup
Svým zákazníkům vycházíme maximálně vstříc.
Široký výběr
Široký výběr
Široký sortiment včetně výrobků z České republiky

Detailní popis produktu

Matrace „NATURA Baby” PRESTIGE Line je doporučena pro použití na vybraných místech nebo po celém povrchu postele během spánku a odpočinku.

Při běžném používání je matrace určena pro opakované použití u dětí:

  • aby se zabránilo přetížení páteře, spojených s nucenou polohou těla během spánku,
  • pro zabránění vad postavy,
  • pomáhají proti poruchám spánku,
  • při dysfunkcích pohybového aparátu, onemocněních nervosvalového systému u dětí (např. brachiální plexus, mozková obrna).


Charakteristika:
velmi dobrá elasticita a stabilní zádovou opěrku,
tvrdost, zajišťující volnou změnu pozice dětí v kojeneckém věku,
bezpečné hrany zjednodušující udržení postavy a učení prvních kroků,
výborná cirkulace vzduchu,
vícevrstvý potah (konstrukce 3W), snadno se udržuje v čistotě,
vysoká odolnost vůči opotřebení a poškození.
Matrace „NATURA Baby” PRESTIGE Line (Model: NBPL1) je oboustranná matrace skládající se ze šesti vrstev:

1. Třívrstvý potah (provedení 3W).
Konstrukce potahu zajišťuje volnou cirkulaci vzduchu a zlepšuje kvalitu spánku. Chrání vklad matrace před nečistotami, tuhými nečistotami a poškozením. Potah lze snadno stáhnout a po vyprání opět natáhnout. Potah je přizpůsoben pro praní v pračce na 60 ° C, ždímání a sušení v bubnové sušičce.  Potah (konstrukce 3W) vyroben z matracové tkaniny (100% polyesteru) (1), je hrubý netkaný polyester (2) a plochá vrstva z netkaného polypropylenu (3).

Matrace „NATURA Baby” PRESTIGE Line (Model: NBPL1) je vybaven potahem vhodným pro praní v pračce při 60°C, odstřeďování a sušení v bubnové sušičce.

2. Nezávislého vkladu z přírodní pohanky (přírodní pohankové slupky, tkaný polypropylen)
Třísloviny, obsažené v pohance, mají proti antibakteriální schopnosti, ale neproniká přes lidskou kůži a zabraňuje růstu roztočů a bakterií, které se mohou dostat do matrace nebo na povrch kůže.

3. Polyuretan (PUR)
Jádro matrace z polyuretanové pěny poskytuje stabilní a pružnou oporu zad a umožňuje dítěti libovolně změnit polohu.
Pěnové hmoty, aplikovány ve výrobě, splňují přísné požadavky a jejich vysoká kvalita je potvrzena náročným testováním. Konstrukce matrace zajišťuje vynikající cirkulaci vzduchu a vhodnou a pružnou oporu zad při spánku a odpočinku. Všechny materiály použité na výrobu matrací jsou certifikovány podle Öko-Tex Standard 100.

4. Kokosového vlákna spojeného latexovou směsí (kokosové rohože)
Kokosová rohož je vytvořena z přírodního kokosového ořechu a spojena latexovou směsi. Hojně používaná v matracích již mnoho let, je nejznámější pro svou přírodní výplň.  V matracích Fiki Miki používáme pouze kokosové rohože dodatečně tvrzené během procesu jehlování. Takto získané vklady jsou charakterizovány: ploché, pevné, ale pružné podepření těla během spánku; vynikající cirkulace vzduchu a regulace vlhkosti vzduchu; vysoká odolnost proti opotřebení a poškození. Kokosové rohože vzhledem ke své povaze, jsou organické a snadno biologicky rozložitelné.

Doplňkové parametry

Kategorie: Matrace 120x60 cm
Hmotnost: 7 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: