Matrace kokos molitan kokos LUX Prestige Line 140x70x11cm

Kód: 22191
1 498 Kč
Skladem u dodavatele
Můžeme doručit do:
27.5.2024
Matrace kokos molitan kokos LUX Prestige Line 140x70 Charakteristika: - odolná a stabilní opora zad,- tvrdost, zajišťující volnou změnu pozice v kojeneckém věku,- bezpečné okraje zjednodušující stání v postýlce a učení prvních kroků,- výborná cirkulace vzduchu,- nezávislý, vícevrstvý potah (konstrukce 3W) přizpůsobený pro praní při 60°C.- vysoká odolnost vůči opotřebení,Matrace Lux PRESTIGE Line je oboustranná matrace skládající se ze šesti vrstev: Složení:1. Třívrstvý potah (provedení 3W).Konstrukce potahu zajišťuje volnou cirkulaci vzduchu a zlepšuje kvalitu spánku. Chrání obsah matrace před nečistotami, tuhými nečistotami a poškozením. Potah lze snadno stáhnout a po vyprání opět natáhnout. Potah je přizpůsoben pro praní v pračce na 60 ° C, ždímání a sušení v bubnové sušičce.  Potah (konstrukce 3W) vyroben z matracové tkaniny (100% polyesteru) (1), je hrubý netkaný polyester (2) a plochá vrstva z netkaného polypropylenu (3).Doporučuje se používat na matraci chránič matrace PK1 nebo PK2 a bavlněné prostěradlo.2. Kokosového vlákna spojeného latexovou směsí (kokosové rohože)Kokosová rohož je vytvořena z přírodního kokosového ořechu a spojena latexovou směsi. Hojně používaná v matracích již mnoho let, je nejznámější pro svou přírodní výplň.  V matracích Fiki Miki používáme pouze kokosové rohože dodatečně tvrzené během procesu jehlování. Takto získané vklady jsou charakterizovány: ploché, pevné, ale pružné podepření těla během spánku; vynikající cirkulace vzduchu a regulace vlhkosti vzduchu; vysoká odolnost proti opotřebení a poškození. Kokosové rohože vzhledem ke své povaze, jsou organické a snadno biologicky rozložitelné.3. Polyuretan (PUR)Polyuretanová pěna (PUR) je osvědčená a používá se již mnoho let k vyplnění matrace pro děti. Vysoce kvalitní PUR pěna použitá v matracích Fiki Miki je podrobena přísným zkouškám životnosti.  Jádro matrace z polyuretanové pěny poskytuje stabilní a pružnou oporu zad a umožňuje dítěti libovolně změnit polohu.Pěnové hmoty, aplikovány ve výrobě, splňují přísné požadavky a jejich vysoká kvalita je potvrzena náročným testováním. Konstrukce matrace zajišťuje vynikající cirkulaci vzduchu a vhodnou a pružnou oporu zad při spánku a odpočinku. Všechny materiály použité na výrobu matrací jsou certifikovány podle Öko-Tex Standard 100.Certifikáty a atestyMatrace Lux PRESTIGE Line má Atest Státního Hygienického Ústavu (H-HŻ-6071-0346/14/C)

Detailní informace

Česká firma
Česká firma
Naše spolehlivé a kvalitní produkty vyvážíme do celé Evropy.
Doprava od 75 Kč
Doprava od 75 Kč
Odesíláme do druhého dne třeba přes Zásilkovnu za cenu už od 75 Kč.
Rádi poradíme
Rádi poradíme
Svým produktům rozumíme a rádi vám s výběrem poradíme.

Detailní popis produktu

Matrace kokos molitan kokos LUX Prestige Line 140x70

Charakteristika:

- odolná a stabilní opora zad,
- tvrdost, zajišťující volnou změnu pozice v kojeneckém věku,
- bezpečné okraje zjednodušující stání v postýlce a učení prvních kroků,
- výborná cirkulace vzduchu,
- nezávislý, vícevrstvý potah (konstrukce 3W) přizpůsobený pro praní při 60°C.
- vysoká odolnost vůči opotřebení,

Matrace Lux PRESTIGE Line je oboustranná matrace skládající se ze šesti vrstev:

Složení:
1. Třívrstvý potah (provedení 3W).

Konstrukce potahu zajišťuje volnou cirkulaci vzduchu a zlepšuje kvalitu spánku. Chrání obsah matrace před nečistotami, tuhými nečistotami a poškozením. Potah lze snadno stáhnout a po vyprání opět natáhnout. Potah je přizpůsoben pro praní v pračce na 60 ° C, ždímání a sušení v bubnové sušičce.  Potah (konstrukce 3W) vyroben z matracové tkaniny (100% polyesteru) (1), je hrubý netkaný polyester (2) a plochá vrstva z netkaného polypropylenu (3).

Doporučuje se používat na matraci chránič matrace PK1 nebo PK2 a bavlněné prostěradlo.

2. Kokosového vlákna spojeného latexovou směsí (kokosové rohože)

Kokosová rohož je vytvořena z přírodního kokosového ořechu a spojena latexovou směsi. Hojně používaná v matracích již mnoho let, je nejznámější pro svou přírodní výplň.  V matracích Fiki Miki používáme pouze kokosové rohože dodatečně tvrzené během procesu jehlování. Takto získané vklady jsou charakterizovány: ploché, pevné, ale pružné podepření těla během spánku; vynikající cirkulace vzduchu a regulace vlhkosti vzduchu; vysoká odolnost proti opotřebení a poškození. Kokosové rohože vzhledem ke své povaze, jsou organické a snadno biologicky rozložitelné.

3. Polyuretan (PUR)
Polyuretanová pěna (PUR) je osvědčená a používá se již mnoho let k vyplnění matrace pro děti. Vysoce kvalitní PUR pěna použitá v matracích Fiki Miki je podrobena přísným zkouškám životnosti.  

Jádro matrace z polyuretanové pěny poskytuje stabilní a pružnou oporu zad a umožňuje dítěti libovolně změnit polohu.

Pěnové hmoty, aplikovány ve výrobě, splňují přísné požadavky a jejich vysoká kvalita je potvrzena náročným testováním. Konstrukce matrace zajišťuje vynikající cirkulaci vzduchu a vhodnou a pružnou oporu zad při spánku a odpočinku. Všechny materiály použité na výrobu matrací jsou certifikovány podle Öko-Tex Standard 100.

Certifikáty a atesty
Matrace Lux PRESTIGE Line má Atest Státního Hygienického Ústavu (H-HŻ-6071-0346/14/C)

Doplňkové parametry

Kategorie: Matrace 140x70 cm
Hmotnost: 7 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: