Lovi dvoufázová elektronická odsávačka Prolactis

Kód: 774324
2 796 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
22.5.2024
Lovi dvoufázová elektronická odsávačka Prolactis Elektronická odsávačka Prolactis je profesionálním pomocníkem při řešení problémů s laktací. Simuluje přirozený proces sání dítětem. Určeno pro: Matky, které mají problémy s laktací nebo jiné problémy při kojení. Matky, které musí odsávat mléko např. z důvodu návratu do práce. Její výhody oceníte zejména při častém odsávání. Je rovněž určena aktivním a pracujícím matkám, které využívají alternativní formy krmení dítěte mateřským mlékem. Umožňuje bezbolestné, pohodlné a rychlé odsávání mléka. Odsávačka je klinicky testována*. Odsávačka pracuje v dvoufázovém rytmu, který odpovídá přirozenému sání dítětem: stimulace a hlubokého sání. Fáze stimulace - kopíruje rychlé sací pohyby dítěte, které povzbuzují produkci a vytékání mléka. Fáze hlubokého sání - simuluje volnější, hlubší sání dítěte. Mléko již vytéká a dítě se nemusí tak namáhat s jeho vysáním. Pomalu se stává hustší, sytější a tempo sání se zpomaluje. Rozsah rytmu a síly sání odsávačky Prolactis byl vytvořen na základě procesu změn rytmu a způsobu sání dítěte během kojení. Kombinací dvou fází odsávání odsajete více mléka v kratším čase. Přiložená membrána a rukojeť umožňují rovněž ruční odsávání mléka (změna odsávačky Prolaktis na ruční odsávačku Protect), které oceníte v případech, kdy se např. nemůžete připojit k elektrické síti. Dvě fáze odsávání mléka simulují přirozený rytmus sání dítěte. Fáze stimulace - kopíruje rychlé sací pohyby dítěte, které povzbuzují produkci a vytékání mléka. Fáze hlubokého sání - simuluje volnější, hlubší sání dítěte. Přesná regulace síly sání Možnost změny na ruční odsávačku Inteligentní paměť nastavení rytmu a síly sání Budík, hodiny a kontrola času odsávání Napájení ze sítě i na baterie Silikonová masážní vložka stimuluje průtok mnléka a zajišťuje citlivé a účinné odsávání. Doplňky k uchovávání odsátého mléka - elastický disk a láhev umožňují bezpečné a hygienické uchovávání odsátého mléka a rychlé pohodlné nakrmení dítěte. Taška na odsávačku a její díly je ideálním pomocníkem na praktické uchovávání a bezpečný transport odsávačky. ODSÁVAČKA PROLAKTIS OBSAHUJE DÍLY SADY PROLAKTIS Ovládací panel Síťový adaptér Silikonová hadička se spojkou Odsávačka Sada k uchovávání pokrmu Šroubovací víčko Těsnící disk Víčko/hrníček Díly odsávačky Protect (k ručnímu odsávání) Trn s regulátorem podtlaku Membrána Rukojeť Kryt membrány Náhradní díly Zpětný ventil - 2 ks Těsnění kruhové – 2 ks Silikonová masážní vložka – 1 ks Membrána elektronické odsávačky – 1 ks Kufřík na odsávačku 10 ks tampónů Day & Night Lovi DÍLY ODSÁVAČKY PROLAKTIS Kryt Membrána Držák membrány Silikonová masážní vložka Trychtýř odsávačky Zpětný ventil Adaptér na láhev Láhev

Detailní informace

Česká firma
Česká firma
Naše spolehlivé a kvalitní produkty vyvážíme do celé Evropy.
Doprava od 75 Kč
Doprava od 75 Kč
Odesíláme do druhého dne třeba přes Zásilkovnu za cenu už od 75 Kč.
Rádi poradíme
Rádi poradíme
Svým produktům rozumíme a rádi vám s výběrem poradíme.

Detailní popis produktu

Lovi dvoufázová elektronická odsávačka Prolactis

Elektronická odsávačka Prolactis je profesionálním pomocníkem při řešení problémů s laktací. Simuluje přirozený proces sání dítětem.

Určeno pro:

 • Matky, které mají problémy s laktací nebo jiné problémy při kojení.
 • Matky, které musí odsávat mléko např. z důvodu návratu do práce.

Její výhody oceníte zejména při častém odsávání. Je rovněž určena aktivním a pracujícím matkám, které využívají alternativní formy krmení dítěte mateřským mlékem. Umožňuje bezbolestné, pohodlné a rychlé odsávání mléka. Odsávačka je klinicky testována*.

Odsávačka pracuje v dvoufázovém rytmu, který odpovídá přirozenému sání dítětem: stimulace a hlubokého sání.

 • Fáze stimulace - kopíruje rychlé sací pohyby dítěte, které povzbuzují produkci a vytékání mléka.
 • Fáze hlubokého sání - simuluje volnější, hlubší sání dítěte. Mléko již vytéká a dítě se nemusí tak namáhat s jeho vysáním. Pomalu se stává hustší, sytější a tempo sání se zpomaluje.

Rozsah rytmu a síly sání odsávačky Prolactis byl vytvořen na základě procesu změn rytmu a způsobu sání dítěte během kojení.
Kombinací dvou fází odsávání odsajete více mléka v kratším čase.
Přiložená membrána a rukojeť umožňují rovněž ruční odsávání mléka (změna odsávačky Prolaktis na ruční odsávačku Protect), které oceníte v případech, kdy se např. nemůžete připojit k elektrické síti.

Dvě fáze odsávání mléka simulují přirozený rytmus sání dítěte. Fáze stimulace - kopíruje rychlé sací pohyby dítěte, které povzbuzují produkci a vytékání mléka. Fáze hlubokého sání - simuluje volnější, hlubší sání dítěte.

Přesná regulace síly sání

Možnost změny na ruční odsávačku

Inteligentní paměť nastavení rytmu a síly sání

Budík, hodiny a kontrola času odsávání

Napájení ze sítě i na baterie

Silikonová masážní vložka stimuluje průtok mnléka a zajišťuje citlivé a účinné odsávání.

Doplňky k uchovávání odsátého mléka - elastický disk a láhev umožňují bezpečné a hygienické uchovávání odsátého mléka a rychlé pohodlné nakrmení dítěte.

Taška na odsávačku a její díly je ideálním pomocníkem na praktické uchovávání a bezpečný transport odsávačky.

ODSÁVAČKA PROLAKTIS OBSAHUJE

DÍLY SADY PROLAKTIS

 • Ovládací panel
 • Síťový adaptér
 • Silikonová hadička se spojkou
 • Odsávačka
 • Sada k uchovávání pokrmu
 1. Šroubovací víčko
 2. Těsnící disk
 3. Víčko/hrníček
 • Díly odsávačky Protect (k ručnímu odsávání)
 1. Trn s regulátorem podtlaku
 2. Membrána
 3. Rukojeť
 4. Kryt membrány
 • Náhradní díly
 1. Zpětný ventil - 2 ks
 2. Těsnění kruhové – 2 ks
 3. Silikonová masážní vložka – 1 ks
 4. Membrána elektronické odsávačky – 1 ks
 • Kufřík na odsávačku
 • 10 ks tampónů Day & Night Lovi

DÍLY ODSÁVAČKY PROLAKTIS

 • Kryt
 • Membrána
 • Držák membrány
 • Silikonová masážní vložka
 • Trychtýř odsávačky
 • Zpětný ventil
 • Adaptér na láhev
 • Láhev

Doplňkové parametry

Kategorie: Odsávačky mléka
Hmotnost: 0.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: