Letní vložka do kočárku 3D bambus zelená

Kód: 12920
665 Kč
Skladem u dodavatele
Můžeme doručit do:
26.7.2024
Letní vložka do kočárku 3D bambus zelená Letní univerzální vložka do všech typů kočárků s otvory pro protažení bezpečnostních pásů, velikost cca 38 x 82 cm. Vložka pasuje i do všech dětských autosedaček velikosti 0+ (0 až 13 kg), lze použít i v autosedačkách velikosti 1 (9 až 18 kg). Vrchní strana je z bambusového aksamitu - 70% Bambusová viskóza, 28% Bio-bavlna, 2% Polyester. Spodní strana je ze 3D polyesteru, který zajistí proudění vzduchu. Praní na 30 °C. Vyrobené v České republice. Detailní popis produktu Zelená univerzální letní podložka do kočárku z prodyšné 3D struktury Letní vložka z prodyšnou 3D spodní stranou a hebkou vrchní stranou z 70% Bambusové viskózy, 28% Bio-bavlny, 2% Polyesteru. Vložka pasuje do všech kočárků i do všech dětských autosedaček velikosti 0+ (0 až 13 kg), lze použít i v autosedačkách velikosti 1 (9 až 18 kg). Vložka zabrání přílišnému pocení miminka a ochrání kočárek či autosedačku před zašpiněním. Vložku lze prát v pračce na 30 °C, vyrábíme v ČR: Popis výrobku - letní vložka do kočárku Vzdušná vložka do kočárku pro letní dny. Vrchní strana z bambusového aksamitu. Spodní strana z 3D prodyšné struktury - 100% Polyester. Vložka pasuje do všech kočárků a autosedaček 0+. Velikost cca 38 x 82 cm. Praní na 30 °C. Vyrábíme v ČR.

Detailní informace

Česká firma
Česká firma
Naše spolehlivé a kvalitní produkty vyvážíme do celé Evropy.
Doprava od 75 Kč
Doprava od 75 Kč
Odesíláme do druhého dne třeba přes Zásilkovnu za cenu už od 75 Kč.
Rádi poradíme
Rádi poradíme
Svým produktům rozumíme a rádi vám s výběrem poradíme.

Detailní popis produktu

Letní vložka do kočárku 3D bambus zelená

Letní univerzální vložka do všech typů kočárků s otvory pro protažení bezpečnostních pásů, velikost cca 38 x 82 cm. Vložka pasuje i do všech dětských autosedaček velikosti 0+ (0 až 13 kg), lze použít i v autosedačkách velikosti 1 (9 až 18 kg). Vrchní strana je z bambusového aksamitu - 70% Bambusová viskóza, 28% Bio-bavlna, 2% Polyester. Spodní strana je ze 3D polyesteru, který zajistí proudění vzduchu. Praní na 30 °C. Vyrobené v České republice.

Detailní popis produktu

Zelená univerzální letní podložka do kočárku z prodyšné 3D struktury

Letní vložka z prodyšnou 3D spodní stranou a hebkou vrchní stranou z 70% Bambusové viskózy, 28% Bio-bavlny, 2% Polyesteru. Vložka pasuje do všech kočárků i do všech dětských autosedaček velikosti 0+ (0 až 13 kg), lze použít i v autosedačkách velikosti 1 (9 až 18 kg). Vložka zabrání přílišnému pocení miminka a ochrání kočárek či autosedačku před zašpiněním. Vložku lze prát v pračce na 30 °C, vyrábíme v ČR:

Popis výrobku - letní vložka do kočárku

  • Vzdušná vložka do kočárku pro letní dny.
  • Vrchní strana z bambusového aksamitu.
  • Spodní strana z 3D prodyšné struktury - 100% Polyester.
  • Vložka pasuje do všech kočárků a autosedaček 0+.
  • Velikost cca 38 x 82 cm.
  • Praní na 30 °C.
  • Vyrábíme v ČR.

Doplňkové parametry

Kategorie: Doplňky k autosedačkám
Hmotnost: 1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: