Elektronická odsávačka mateřského mléka

Kód: 779489
3 754 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
28.5.2024
Elektronická odsávačka mateřského mléka   Inspirováno přírodou, efektivní pro matku Elektrická odsávačka mateřského mléka Philips Avent udržuje optimální tok mléka a jemně se přizpůsobuje velikosti a tvaru bradavky. Vyznačuje se novou technologií pumpování, při které sání a tlak na bradavku dokonale odráží chování dítěte při krmení. Technologie Natural Motion pro rychlejší tok mléka. Odsávejte více mléka za kratší dobu díky hrnečku, který stimuluje bradavku a odsává mléko jako miminko. Zařízení plynule přechází z režimu stimulace do režimu odsávání a podle toho stimuluje bradavku a sání pro maximální průtok mléka. Na základě času do začátku toku (čas do MER) . Jedna velikost trychtýře se hodí pro 99,98 % bradavic * Jedna velikost pro všechny bradavky. Všichni máme různé tvary a velikosti, ale silikonový uzávěr se jemně ohýbá a přizpůsobuje tvaru každé bradavky. . Pohodlná pumpovací poloha bez předklánění. Relaxujte při pumpování díky designu, který vám umožní sedět vzpřímeně. Personalizované ovládání, 8 modulů stimulační fáze a 16 modulů odsávání. Přizpůsobte si každé sezení tak, aby vyhovovalo vašim potřebám, pomocí široké škály nastavení stimulace a pumpování.  Odsávejte mléko kdykoli a kdekoli díky tichému motoru s tenkým designem. Pouze síťové napájení. Potřebné minimum dílů a intuitivní design. Díky našemu uzavřenému odsávacímu systému mléko nezůstává v tubě, takže jej není třeba omývat. Méně dílů usnadňuje opětovné sestavení. Funkce paměti Víte, co vám vyhovuje? Odsávačka mateřského mléka si automaticky pamatuje vaše poslední nastavení, takže se jen posaďte a stiskněte start. Funkce Pauza / Start pokud potřebujete upravit zařízení nebo si dát pauzu, tlačítko Start/Pauza máte vždy po ruce. Napájecí napětí 100-240 V V. Materiál: Láhev Bez BPA* Polypropylen Bradavka Bez BPA* Křemík Obsah sady: 1 čerpací souprava Motorová část (pouze síťový provoz) 1 ks. Láhev o objemu 125 ml se savičkou 0 měsíců + 1 ​​ks. Micro-USB napájecí zdroj (napájený ze sítě) 1 ks. Zavírací kryt 1 ks. Jednorázové prsní vložky 2 ks

Detailní informace

Česká firma
Česká firma
Naše spolehlivé a kvalitní produkty vyvážíme do celé Evropy.
Doprava od 75 Kč
Doprava od 75 Kč
Odesíláme do druhého dne třeba přes Zásilkovnu za cenu už od 75 Kč.
Rádi poradíme
Rádi poradíme
Svým produktům rozumíme a rádi vám s výběrem poradíme.

Detailní popis produktu

Elektronická odsávačka mateřského mléka

 

Inspirováno přírodou, efektivní pro matku

Elektrická odsávačka mateřského mléka Philips Avent udržuje optimální tok mléka a jemně se přizpůsobuje velikosti a tvaru bradavky. Vyznačuje se novou technologií pumpování, při které sání a tlak na bradavku dokonale odráží chování dítěte při krmení. Technologie Natural Motion pro rychlejší tok mléka. Odsávejte více mléka za kratší dobu díky hrnečku, který stimuluje bradavku a odsává mléko jako miminko. Zařízení plynule přechází z režimu stimulace do režimu odsávání a podle toho stimuluje bradavku a sání pro maximální průtok mléka. Na základě času do začátku toku (čas do MER) . Jedna velikost trychtýře se hodí pro 99,98 % bradavic * Jedna velikost pro všechny bradavky. Všichni máme různé tvary a velikosti, ale silikonový uzávěr se jemně ohýbá a přizpůsobuje tvaru každé bradavky. . Pohodlná pumpovací poloha bez předklánění. Relaxujte při pumpování díky designu, který vám umožní sedět vzpřímeně.

Personalizované ovládání, 8 modulů stimulační fáze a 16 modulů odsávání. Přizpůsobte si každé sezení tak, aby vyhovovalo vašim potřebám, pomocí široké škály nastavení stimulace a pumpování.  Odsávejte mléko kdykoli a kdekoli díky tichému motoru s tenkým designem. Pouze síťové napájení. Potřebné minimum dílů a intuitivní design. Díky našemu uzavřenému odsávacímu systému mléko nezůstává v tubě, takže jej není třeba omývat. Méně dílů usnadňuje opětovné sestavení.

Funkce paměti
Víte, co vám vyhovuje? Odsávačka mateřského mléka si automaticky pamatuje vaše poslední nastavení, takže se jen posaďte a stiskněte start. Funkce Pauza / Start pokud potřebujete upravit zařízení nebo si dát pauzu, tlačítko Start/Pauza máte vždy po ruce. Napájecí napětí 100-240 V V.


Materiál: Láhev Bez BPA* Polypropylen Bradavka Bez BPA* Křemík

Obsah sady:
1 čerpací souprava Motorová část (pouze síťový provoz) 1 ks. Láhev o objemu 125 ml se savičkou 0 měsíců + 1 ​​ks.
Micro-USB napájecí zdroj (napájený ze sítě) 1 ks.
Zavírací kryt 1 ks.

Jednorázové prsní vložky 2 ks

Doplňkové parametry

Kategorie: Odsávačky mléka
Hmotnost: 0.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: