Dudlík Ultra Air Animals 0-6m sloník tučňák 2 ks kluk

Kód: 783455
178 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
23.7.2024
Dudlík Ultra Air Animals 0-6m  sloník a tučňák 2 ks kluk   Rozkývejte své dítě díky bradavce, která umožňuje pokožce dýchat. Kolekce Philips Avent Ultra Air má mimořádně velké otvory, které umožňují pokožce dýchat. Lehký kryt zajišťuje maximální proudění vzduchu. K dispozici v různých barvách a provedeních. SVĚTLÝ, VZDUCHEM PROPUŠTĚNÝ DUMMER EXTRÉMNĚ VELKÉ OTVORY POVOLUJÍ VÝDECH DĚTSKÉ KŮŽE Umožňuje pokožce vašeho dítěte dýchat 0–6 měsíců. Ortodontické, bez BPA a 2 kusy v balení! POVOLUJE KŮŽI DÝCHAT Extra velké větrací otvory zajišťují jemnou ventilaci pokožky vašeho dítěte, aby byla měkká a suchá. DOKONALÁ FAKTURA PRO POCIT POHODLÍ Všechno na hladkém dudlíku Ultra Air bylo navrženo tak, aby se cítil lehký a pohodlný. MILOVANÉ DĚTMI KOLEM SVĚTA * Zeptali jsme se maminek, jak jejich malé děti reagují na naše silikonové bradavky s texturou. V průměru 98% odpovědělo, že jejich dítě přijímá bradavky Philips Avent Ultra Soft a Ultra Air. Pečuje o patro, zuby a dásně Postarejte se o zubní vývoj vašeho dítěte pomocí symetrické bradavky, která se přizpůsobí přirozenému tvaru patra, zubů a dásní. Sterilizujte dudlík a držte ho v jednom praktickém sáčku. Cestovní pouzdro dudlíku Ultra Air slouží také jako sterilizátor, takže stačí přidat trochu vody a dát do mikrovlnné trouby. Po tomto ošetření si můžete být jisti, že je dudlík čistý a připraven k opětovnému použití. MÓDNÍ BARVY A DESIGN Kolekce Ultra Air je vždy v módě. Jasný a barevný design umožňuje, abyste se s dítětem s radostí učili novým stylům.

Detailní informace

Česká firma
Česká firma
Naše spolehlivé a kvalitní produkty vyvážíme do celé Evropy.
Doprava od 75 Kč
Doprava od 75 Kč
Odesíláme do druhého dne třeba přes Zásilkovnu za cenu už od 75 Kč.
Rádi poradíme
Rádi poradíme
Svým produktům rozumíme a rádi vám s výběrem poradíme.

Detailní popis produktu

Dudlík Ultra Air Animals 0-6m  sloník a tučňák 2 ks kluk

 

Rozkývejte své dítě díky bradavce, která umožňuje pokožce dýchat. Kolekce Philips Avent Ultra Air má mimořádně velké otvory, které umožňují pokožce dýchat. Lehký kryt zajišťuje maximální proudění vzduchu. K dispozici v různých barvách a provedeních.

SVĚTLÝ, VZDUCHEM PROPUŠTĚNÝ DUMMER EXTRÉMNĚ VELKÉ OTVORY POVOLUJÍ VÝDECH DĚTSKÉ KŮŽE
Umožňuje pokožce vašeho dítěte dýchat 0–6 měsíců. Ortodontické, bez BPA a 2 kusy v balení!

POVOLUJE KŮŽI DÝCHAT
Extra velké větrací otvory zajišťují jemnou ventilaci pokožky vašeho dítěte, aby byla měkká a suchá.

DOKONALÁ FAKTURA PRO POCIT POHODLÍ
Všechno na hladkém dudlíku Ultra Air bylo navrženo tak, aby se cítil lehký a pohodlný. MILOVANÉ DĚTMI KOLEM SVĚTA * Zeptali jsme se maminek, jak jejich malé děti reagují na naše silikonové bradavky s texturou. V průměru 98% odpovědělo, že jejich dítě přijímá bradavky Philips Avent Ultra Soft a Ultra Air. Pečuje o patro, zuby a dásně Postarejte se o zubní vývoj vašeho dítěte pomocí symetrické bradavky, která se přizpůsobí přirozenému tvaru patra, zubů a dásní.

Sterilizujte dudlík a držte ho v jednom praktickém sáčku. Cestovní pouzdro dudlíku Ultra Air slouží také jako sterilizátor, takže stačí přidat trochu vody a dát do mikrovlnné trouby. Po tomto ošetření si můžete být jisti, že je dudlík čistý a připraven k opětovnému použití.

MÓDNÍ BARVY A DESIGN
Kolekce Ultra Air je vždy v módě. Jasný a barevný design umožňuje, abyste se s dítětem s radostí učili novým stylům.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dudlíky 0 - 6 m
Hmotnost: 0.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: