Dílna malého kutila

Kód: 779110
352 Kč
Skladem u dodavatele
Můžeme doručit do:
27.5.2024
Dílna malého kutila 2 v 1 Gear & Workbench je mechanická pracovní stanice, která pomáhá dětem porozumět příčině efektu při hraní jedné z nejznámějších rolí!Tradiční hračka 2 v 1, která učí logickou asociaci při rozvíjení manuálních dovedností! Umístěte ozubená kola ve správném pořadí na lavičku, aby se roztočila, a bavte se předstíráním, že jste mechanik dítěte!hračka je produkt STEM, který tlačí děti k brzkému přístupu k logické asociaci, vyvolání účinku a manuální dovednosti! Skládá se ze samotné lavice a 13 různých kusů, jako je kladivo, šroubovák, klíč, šrouby, ozubená kola, šrouby, se kterými si můžete hrát.A na konci hry ji děti mohou převrátit vzhůru nohama a sbírat všechny dílky, které použijí jako sadu nástrojů!

Detailní informace

Česká firma
Česká firma
Naše spolehlivé a kvalitní produkty vyvážíme do celé Evropy.
Doprava od 75 Kč
Doprava od 75 Kč
Odesíláme do druhého dne třeba přes Zásilkovnu za cenu už od 75 Kč.
Rádi poradíme
Rádi poradíme
Svým produktům rozumíme a rádi vám s výběrem poradíme.

Detailní popis produktu

Dílna malého kutila

2 v 1 Gear & Workbench je mechanická pracovní stanice, která pomáhá dětem porozumět příčině efektu při hraní jedné z nejznámějších rolí!

Tradiční hračka 2 v 1, která učí logickou asociaci při rozvíjení manuálních dovedností! Umístěte ozubená kola ve správném pořadí na lavičku, aby se roztočila, a bavte se předstíráním, že jste mechanik dítěte!
hračka je produkt STEM, který tlačí děti k brzkému přístupu k logické asociaci, vyvolání účinku a manuální dovednosti! Skládá se ze samotné lavice a 13 různých kusů, jako je kladivo, šroubovák, klíč, šrouby, ozubená kola, šrouby, se kterými si můžete hrát.

A na konci hry ji děti mohou převrátit vzhůru nohama a sbírat všechny dílky, které použijí jako sadu nástrojů!

Doplňkové parametry

Kategorie: Edukační hračky
Hmotnost: 0.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: