Sterilizátor do mikrovlné trouby Closer to Nature,TT

Kód: NE0015
Neohodnoceno
Značka: Tommee Tippee
616 Kč
Skladem u dodavatele
Můžeme doručit do:
5.10.2023
Sterilizátor do mikrovlné trouby Closer to Nature Parní sterilizátor do mikrovlnné trouby C2N (Closer to Nature) značky Tommee Tippee je určen pro rychlou, snadnou a efektivní sterilizaci kojeneckých lahví Tommee Tippee (obou typů  - tj. C2N i C2N ANTI-COLIC), odsávačky mateřského mléka a dalších doplňků, které jsou nezbytné pro každodenní péči o Vašeho mrňouska. Výhody a vlastnosti parního sterilizátoru do mikrovlnné trouby C2N značky Tommee Tippee:RYCHLOST - umožňuje rychle sterilizovat kojenecké láhve či jiné pro sterilizaci vhodné výrobky během 4-8 minut. (rychlost sterilizačního procesu je odvislá od typu a výkonu mikrovlnnné trouby - viz. pokyny a informace na obalu sterilizátoru).DOSTATEČNÁ VELIKOST - umožňuje sterilizovat najednou až 4 rozložené lahve Tommee Tippee (tj. 4x nádobku láhve, 4x šroubovací hrdlo láhve se savičkou, 4x víčko láhve)OBSAH ZŮSTÁVÁ STERILNÍ AŽ 24 HODIN - pokud po proběhlé sterilizaci zůstane sterilizátor uzavřený (nebude otevřen), jeho obsah zůstane sterilní až 24 hodin.UNIVERZÁLNOST A KOMPAKTNÍ TVAR - vhodný pro většinu "mikrovlnek". Jeho rozměry: cca průměr 28cm x výška 16,5 cm.JEDNODUCHOST ČIŠTĚNÍ - lze jej umývat v myčce nádobí.OBSAHUJE VNITŘNÍ "KOŠ" (VLOŽKU) - výrazně ulehčuje uspořádání rozložených částí kojeneckých lahví Tommee Tippee do sterilizátoru.CELOSNÍMATELNÍ VÍKO STERILIZÁTORU - po sejmutí ze sterilizátoru (po proběhlé sterilizaci) jej lze využít pro plnění již vysterilizovaných lahviček obsahem - pro zachování maximální čistoty a hygieny při plnění kojeneckých lahví obsahem.BPA FREE - neobsahuje škodlivý Bisfenol A.Shlédněte krátké instruktážní video výrobce Tommee Tippee, které Vám ukáže, jak je používání parního sterilizátoru do mikrovlnné trouby C2N opravdu velmi jednoduché:Obsah balení: 1 x mikrovlnný sterilizátor,1 dudlík 0-3 m,1 kleště na odstraňování bradavek Rozměry: 27 cm široký x 15 cm vysoký

Detailní informace

Zahraniční e-shop
Zahraniční e-shop
Kromě ČR působíme i na Slovensku
Pošta od 75 Kč
Pošta od 75 Kč
Doprava Zásilkovnou nebo GLS a poštovné od 75 Kč.
Proklientský přístup
Proklientský přístup
Svým zákazníkům vycházíme maximálně vstříc.
Široký výběr
Široký výběr
Široký sortiment včetně výrobků z České republiky

Detailní popis produktu

Sterilizátor do mikrovlné trouby Closer to Nature

Parní sterilizátor do mikrovlnné trouby C2N (Closer to Nature) značky Tommee Tippee je určen pro rychlou, snadnou a efektivní sterilizaci kojeneckých lahví Tommee Tippee (obou typů  - tj. C2N i C2N ANTI-COLIC), odsávačky mateřského mléka a dalších doplňků, které jsou nezbytné pro každodenní péči o Vašeho mrňouska.

Výhody a vlastnosti parního sterilizátoru do mikrovlnné trouby C2N značky Tommee Tippee:

RYCHLOST - umožňuje rychle sterilizovat kojenecké láhve či jiné pro sterilizaci vhodné výrobky během 4-8 minut. (rychlost sterilizačního procesu je odvislá od typu a výkonu mikrovlnnné trouby - viz. pokyny a informace na obalu sterilizátoru).
DOSTATEČNÁ VELIKOST - umožňuje sterilizovat najednou až 4 rozložené lahve Tommee Tippee (tj. 4x nádobku láhve, 4x šroubovací hrdlo láhve se savičkou, 4x víčko láhve)
OBSAH ZŮSTÁVÁ STERILNÍ AŽ 24 HODIN - pokud po proběhlé sterilizaci zůstane sterilizátor uzavřený (nebude otevřen), jeho obsah zůstane sterilní až 24 hodin.
UNIVERZÁLNOST A KOMPAKTNÍ TVAR - vhodný pro většinu "mikrovlnek". Jeho rozměry: cca průměr 28cm x výška 16,5 cm.
JEDNODUCHOST ČIŠTĚNÍ - lze jej umývat v myčce nádobí.
OBSAHUJE VNITŘNÍ "KOŠ" (VLOŽKU) - výrazně ulehčuje uspořádání rozložených částí kojeneckých lahví Tommee Tippee do sterilizátoru.
CELOSNÍMATELNÍ VÍKO STERILIZÁTORU - po sejmutí ze sterilizátoru (po proběhlé sterilizaci) jej lze využít pro plnění již vysterilizovaných lahviček obsahem - pro zachování maximální čistoty a hygieny při plnění kojeneckých lahví obsahem.
BPA FREE - neobsahuje škodlivý Bisfenol A.
Shlédněte krátké instruktážní video výrobce Tommee Tippee, které Vám ukáže, jak je používání parního sterilizátoru do mikrovlnné trouby C2N opravdu velmi jednoduché:

Obsah balení:

1 x mikrovlnný sterilizátor,
1 dudlík 0-3 m,
1 kleště na odstraňování bradavek

Rozměry: 27 cm široký x 15 cm vysoký

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: