Semena na klíčky hořčice 30g

Kód: NE1717
Neohodnoceno
Značka: Toraf
25 Kč
Skladem u dodavatele
Můžeme doručit do:
5.10.2023
Hořčice patří mezi rostliny, kterou jakoby každý zná a vlastně se mu vybavuje pouze jako finální produkt, který používá, jako přílohu k jídlu v podobě hmoty v kelímku nebo skleněné nádobě v různých chuťových variantách. Bohužel takto již zpracována a konzervována už toho moc tělu nedá.Ten pravý poklad se skrývá nejvíce v klíčcích, nebo rostlině samotné.  Klíčky hořčice obsahuji řadu prospěšných látek a jsou bohaté na živiny a stopové prvky jako fosfor, draslík železo. Klíčky hořčice bílé obsahují řadu prospěšných vitamínů zejména vitamín B2, dále A, B1, C, fytoncidy, které mají schopnost ničit bakterie, podporují dobré fungování střev,  obsahuji flavonidy, saponiny, vlákninu a rostlinné hormony prospěšné pro správnou regulaci celého těla.Prospěšnost klíčků jednotlivých druhů semen je popsaná v jiných aukcích se semeny na klíčky.Klíčky hořčice bílé mají ostřejší, výraznou chuť a aroma, a proto  jsou doporučovány kromě přímé konzumace jako koření pro pikantní maitá jídla či jídla z ryb.

Detailní informace

Zahraniční e-shop
Zahraniční e-shop
Kromě ČR působíme i na Slovensku
Pošta od 75 Kč
Pošta od 75 Kč
Doprava Zásilkovnou nebo GLS a poštovné od 75 Kč.
Proklientský přístup
Proklientský přístup
Svým zákazníkům vycházíme maximálně vstříc.
Široký výběr
Široký výběr
Široký sortiment včetně výrobků z České republiky

Detailní popis produktu

Hořčice patří mezi rostliny, kterou jakoby každý zná a vlastně se mu vybavuje pouze jako finální produkt, který používá, jako přílohu k jídlu v podobě hmoty v kelímku nebo skleněné nádobě v různých chuťových variantách. Bohužel takto již zpracována a konzervována už toho moc tělu nedá.

Ten pravý poklad se skrývá nejvíce v klíčcích, nebo rostlině samotné.  Klíčky hořčice obsahuji řadu prospěšných látek a jsou bohaté na živiny a stopové prvky jako fosfor, draslík železo. Klíčky hořčice bílé obsahují řadu prospěšných vitamínů zejména vitamín B2, dále A, B1, C, fytoncidy, které mají schopnost ničit bakterie, podporují dobré fungování střev,  obsahuji flavonidy, saponiny, vlákninu a rostlinné hormony prospěšné pro správnou regulaci celého těla.

Prospěšnost klíčků jednotlivých druhů semen je popsaná v jiných aukcích se semeny na klíčky.

Klíčky hořčice bílé mají ostřejší, výraznou chuť a aroma, a proto  jsou doporučovány kromě přímé konzumace jako koření pro pikantní maitá jídla či jídla z ryb.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: