Bella Happy Maxi 8-18 kg 46ks

Kód: 850336
Neohodnoceno
Značka: Bella
253 Kč
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
4.10.2023
BELLA HAPPY Maxi (8–18 kg) 46 ks – jednorázové plenyPopis:Velikost Maxi je určená pro děti o hmotnosti od 8 do 18 kilogramů Inovace plenky, spočívající v přidání dodatečného elastického prvku, zvyšuje komfort jejího používání u dětí, které již samy sedí a učí se chodit. Tyto elastické suché zipy (široké 35 mm) dokonale spolupracují s ostatními prvky, jež udržují plenku na těle dítěte: s elastickými gumičkami v pase a s barevnými elastickými volánky. Anatomický tvar plenky poskytuje komfort a snadnost pohybu.K dosažení co nejlepší a nejrychlejší distribuce vlhkosti do absorbčního jádra je plenka vybavena speciální distribuční vrstvou Magic Green, která zároveň signalizuje přijatou vlhkost.Plenka Bella Baby Happy Maxi se díky vysoké savosti, prodyšnosti a schopnosti udržet „obsah“ na správném místě dokonale osvědčuje dokonce i při velmi akčních hrách či během dlouhých procházek.Vlastnosti:3D Flexi Systém – systém elastických prvků zajišťující jedinečný komfort s maximální savostíPružné, dlouhé a široké upínací suché zipyŠiroký a velmi elastický bederní pásJemné boční manžety proti postrannímu úniku tekutinyZvýšení prodyšnosti – netkaná textilie namísto laminátu v laterálních částech výrazně zvýšila prodyšnost (5×)Anatomicky tvarované absorpční jádro – pohodlnější používání – plena na menší ploše při zachování savostiInovativní vrstva Magic Green – rovnoměrná distribuce vlhkosti, urychlení absorpce

Detailní informace

Zahraniční e-shop
Zahraniční e-shop
Kromě ČR působíme i na Slovensku
Pošta od 75 Kč
Pošta od 75 Kč
Doprava Zásilkovnou nebo GLS a poštovné od 75 Kč.
Proklientský přístup
Proklientský přístup
Svým zákazníkům vycházíme maximálně vstříc.
Široký výběr
Široký výběr
Široký sortiment včetně výrobků z České republiky

Detailní popis produktu

BELLA HAPPY Maxi (8–18 kg) 46 ks – jednorázové pleny

Popis:
Velikost Maxi je určená pro děti o hmotnosti od 8 do 18 kilogramů Inovace plenky, spočívající v přidání dodatečného elastického prvku, zvyšuje komfort jejího používání u dětí, které již samy sedí a učí se chodit. Tyto elastické suché zipy (široké 35 mm) dokonale spolupracují s ostatními prvky, jež udržují plenku na těle dítěte: s elastickými gumičkami v pase a s barevnými elastickými volánky. Anatomický tvar plenky poskytuje komfort a snadnost pohybu.

K dosažení co nejlepší a nejrychlejší distribuce vlhkosti do absorbčního jádra je plenka vybavena speciální distribuční vrstvou Magic Green, která zároveň signalizuje přijatou vlhkost.

Plenka Bella Baby Happy Maxi se díky vysoké savosti, prodyšnosti a schopnosti udržet „obsah“ na správném místě dokonale osvědčuje dokonce i při velmi akčních hrách či během dlouhých procházek.

Vlastnosti:
3D Flexi Systém – systém elastických prvků zajišťující jedinečný komfort s maximální savostí
Pružné, dlouhé a široké upínací suché zipy
Široký a velmi elastický bederní pás
Jemné boční manžety proti postrannímu úniku tekutiny
Zvýšení prodyšnosti – netkaná textilie namísto laminátu v laterálních částech výrazně zvýšila prodyšnost (5×)
Anatomicky tvarované absorpční jádro – pohodlnější používání – plena na menší ploše při zachování savosti
Inovativní vrstva Magic Green – rovnoměrná distribuce vlhkosti, urychlení absorpce

Doplňkové parametry

Kategorie: Jednorázové pleny
Hmotnost: 0.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: