Bambusový kelímek 190 ml se silikonovým pítkem oranžová

Kód: 785245
Akce
Neohodnoceno
Značka: Eco Rascals
334 Kč
Skladem u dodavatele
Můžeme doručit do:
4.12.2023
Bambusový kelímek 190 ml se silikonovým pítkem oranžová   Objem 190 ml bambusový kelímek se silikonovým nástavcem na pití od 1 roku. Je to skvělý první šálek pro batolata, která se učí pít z šálku. • Vyrobeno z bambusu, který je ekologický, recyklovatelný, biologicky rozložitelný a pěstovaný materiál pěstovaný bez pesticidů. • Zabraňuje vysypávání obsahu díky silikonovému víčku při naklápění. Nejde ale o nevylití, což znamená, že pokud se váš drobeček vrátí o 90 stupňů, tekutina odtéká velmi pomalu v podobě pár kapek. Bude pomalu vytékat a dítě bude mít šanci naučit se správné uchopení, aby drželo pohár bez zlozvyků. Silikonový potah je k dispozici v šesti živých barvách. Je velmi měkký a ergonomický. Silikonový kryt lze snadno připevnit na jakýkoli hrnek standardní velikosti nebo silné sklo. Odnímatelné silikonové krytky jsou vyrobeny ze 100% silikonu schváleného FDA, neobsahují plasty, BPA, PVC, olovo a ftaláty. Před prvním použitím bych měl umýt v teplé vodě s jemným mycím prostředkem a opláchnout. Nemělo by se dávat do mikrovln, sterilizátorů, pecí nebo mrazniček - může se zdát, že to dělá dobře, ale pokud to neuděláte, vydrží déle. Měl by být používán vždy pod dohledem dospělé osoby. Bez BPA, bez ftalátů, bez melaminu, bez mikroplastů, NULOVÝ / MÉNÝ ODPAD-MÉNĚ ODPADU. Rozměry: 9 cm, kapacita 190 ml. Staráme se o vás, vaše děti a naši planetu. Všechny obaly eco rascals ™ jsou vyrobeny z recyklované lepenky.

Detailní informace

Zahraniční e-shop
Zahraniční e-shop
Kromě ČR působíme i na Slovensku
Pošta od 75 Kč
Pošta od 75 Kč
Doprava Zásilkovnou nebo GLS a poštovné od 75 Kč.
Proklientský přístup
Proklientský přístup
Svým zákazníkům vycházíme maximálně vstříc.
Široký výběr
Široký výběr
Široký sortiment včetně výrobků z České republiky

Detailní popis produktu

Bambusový kelímek 190 ml se silikonovým pítkem oranžová

 

Objem 190 ml bambusový kelímek se silikonovým nástavcem na pití od 1 roku. Je to skvělý první šálek pro batolata, která se učí pít z šálku.

• Vyrobeno z bambusu, který je ekologický, recyklovatelný, biologicky rozložitelný a pěstovaný materiál pěstovaný bez pesticidů.

• Zabraňuje vysypávání obsahu díky silikonovému víčku při naklápění. Nejde ale o nevylití, což znamená, že pokud se váš drobeček vrátí o 90 stupňů, tekutina odtéká velmi pomalu v podobě pár kapek. Bude pomalu vytékat a dítě bude mít šanci naučit se správné uchopení, aby drželo pohár bez zlozvyků.

Silikonový potah je k dispozici v šesti živých barvách. Je velmi měkký a ergonomický. Silikonový kryt lze snadno připevnit na jakýkoli hrnek standardní velikosti nebo silné sklo. Odnímatelné silikonové krytky jsou vyrobeny ze 100% silikonu schváleného FDA, neobsahují plasty, BPA, PVC, olovo a ftaláty. Před prvním použitím bych měl umýt v teplé vodě s jemným mycím prostředkem a opláchnout. Nemělo by se dávat do mikrovln, sterilizátorů, pecí nebo mrazniček - může se zdát, že to dělá dobře, ale pokud to neuděláte, vydrží déle. Měl by být používán vždy pod dohledem dospělé osoby. Bez BPA, bez ftalátů, bez melaminu, bez mikroplastů, NULOVÝ / MÉNÝ ODPAD-MÉNĚ ODPADU.

Rozměry: 9 cm, kapacita 190 ml.

Staráme se o vás, vaše děti a naši planetu. Všechny obaly eco rascals ™ jsou vyrobeny z recyklované lepenky.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dětské hrnečky a pítka
Hmotnost: 0.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: