DOPRAVA
ZDARMA

k nákupu
nad 4000 Kč

K dopravě zdarma chybí 4000 Kč

Ohrádka s kolečky JONAS šedá


Ohrádka s kolečky JONAS šedá

Dostupnost: skladem 1ks
Běžná cena:3 392 Kč
Ušetříte:565 Kč (17 %)
Naše cena: 2 827 Kč


Vložit do nákupního seznamu

Vytisknout Poslat dotaz

Ohrádka s kolečky JONAS šedá

Dřevo z borovice se vybírá již ve fázi řezání na pile, díky čemuž se k nám dostává dřevo první třídy. Další fázi výběru již provádějí naši důvěryhodní lidé zaměstnaní jako technologové dřeva, kteří velmi důsledně vybírají dokonalé prvky pro vytvoření ochranného zábradlí, dna a bočnice postýlky. Vyrobeno ze 100% borovicového dřeva.

Možnosti používání.
Dno ohrádky je možné libovolně nastavit v 5 úrovních. Pro usnadnění volného pohybu dítěte jsou zde odnímatelné příčky. Uzamykatelná kolečka usnadňují přemisťování ohrádky.
Ohrádka JONAS - bezpečný prostor na hraní

Ohrádka je kus nábytku, který umožňuje dítěti hrát si v omezeném prostoru. Díky tomu se rodič nemusí bát, že lezoucí miminko v okamžiku nepozornosti narazí do nějakého předmětu. Ohrádka JONAS je neocenitelným pomocníkem pro rodiče, kteří chtějí svému dítěti poskytnout bezpečný prostor pro hraní a zároveň sdílet čas mezi péčí o dítě a jeho povinnostmi, jako je vaření nebo práce. Z ohrádky se časem může stát místo, kam bude chodit spát batole unavené ze samotného hraní.

Ohrádka JONAS, která se stará o pohodlí při používání, má řadu doplňků, které rodičům usnadňují život.

Ohrádka JONAS má především kolečka, která umožňují přemisťování ohrádky mezi místnostmi. Dítě si pak může hrát v ložnici, kuchyni nebo obývacím pokoji a přitom zůstává pod bedlivým dohledem rodičů. Kolečka jsou samozřejmě s brzdou, díky čemuž je miminko v bezpečí.

Ohrádka JONAS má navíc pětistupňový systém nastavení dna (11 cm, 18 cm, 24,5 cm, 31 cm, 37,5 cm). Toto řešení umožňuje přizpůsobit výšku věku a fázi vývoje batolete. Kromě toho má ohrádka JONAS také možnost vysouvání příček. Tato možnost je užitečná zejména pro starší děti, které pak mohou samy vstupovat do ohrádky a opouštět ji a rozhodovat se o časech hry nebo spánku. Je to skvělý způsob, jak naučit své starší dítě samostatnosti.

 Kontaktujte nás

  • Bambilon
  • Vendryně 442, 739 94 Vendryně
  •  
  • (+420) 728 355 665

Odebírejte akční nabídky

Máte zájem o zasílání novinek týkajících se
našeho webu www.bambilon.cz? Informujte
se díky e-mailovému newsletteru jako první.

 

Klikněte v detailu produktu na

a přidejte si ho do svého nákupního seznamu