DOPRAVA
ZDARMA

k nákupu
nad 4000 Kč

K dopravě zdarma chybí 4000 Kč

Multifunkční kolébka SIMPLE s dálkovým ovládáním šedá


Multifunkční kolébka SIMPLE s dálkovým ovládáním šedá

Dostupnost: skladem 2ks
Běžná cena:3 316 Kč
Ušetříte:553 Kč (17 %)
Naše cena: 2 763 Kč


Vložit do nákupního seznamu

Vytisknout Poslat dotaz

Multifunkční kolébka SIMPLE s dálkovým ovládáním šedá

 

Kolébka Sweet Melody zaujme krásnými barvami a funkčností. Mnoho rodičů ocenilo, že kolébka Sweet Melody má mnoho vybavení, které jsou atraktivní pro děti a rodiče. Jeho velkou výhodou je, že se jedná o multifunkční výrobek, může to být pohodlná postel nebo tradiční kolébka. Má kolečka, díky kterým ho můžeme libovolně přesunout na jakékoli místo v domě nebo na zahradě, přichází s moskytiérou, která ochrání dítě před hmyzem. Pohyblivost kolébky poskytuje velké pohodlí, protože dítě bude vždy blízko rodičům. Má spodní koš, který nám umožní mít potřebné věci vždy blízko dítěte a reagovat na jeho potřeby včas, aniž bychom od něj byli příliš daleko. Co je velmi důležité, kryt kolébky je vyroben z příjemného na dotek a vzdušného materiálu, který lze prát, takže můžete kolébku kdykoli osvěžit.

Má kolotoč s barevnými zvířaty a melodiemi. Tyto funkce přitahují pozornost batole a hudba pomůže dítě uklidnit a uklidnit. Kolébka má sníženou boční stěnu, která v sadě s lampou zabudovanou v kolotoči poskytne velké pohodlí při každodenní a často i noční péči o dítě. Pro pohodlí rodičů jsou tyto funkce ovládány dálkovým ovladačem. Volitelně má také speciální kapsu na nádobí. Jeho další výhodou je nastavitelná výška na různých úrovních, která rodičům usnadňuje uspávání dítěte a zajišťuje bezpečí batole.

Charakteristický
Tyče kolébky mají kolečka, která lze snadno uzamknout.
Po vyzvednutí kol získáváme tradiční kolébku na smycích.
Čtyřstupňové nastavení výšky snížená boční stěna pro snadné přebalování dítěte odnímatelná nastavitelná kapuce kolotoč s měkkými maskoty a blikajícími světly (vibrace, melodie, noční lampa) potah snímatelný pro praní, prošívaná vnitřní podšívka, vinylová matrace, kontejner na příslušenství.
K dispozici je verze 4v1 s dálkovým ovládáním.Kontaktujte nás

  • Bambilon
  • Vendryně 442, 739 94 Vendryně
  •  
  • (+420) 728 355 665

Odebírejte akční nabídky

Máte zájem o zasílání novinek týkajících se
našeho webu www.bambilon.cz? Informujte
se díky e-mailovému newsletteru jako první.

 

Klikněte v detailu produktu na

a přidejte si ho do svého nákupního seznamu