DOPRAVA
ZDARMA

k nákupu
nad 4000 Kč

K dopravě zdarma chybí 4000 Kč

Od plen k nočníkům

Podle odborníků se nemá dítě na nočník nutit, dokud není zcela připraveno. A protože každé dítě je připraveno v jiném věku, nezoufejte, pokud kamarádčin stejně starý chlapeček nebo holčička chodí na nočník a Vaše dítě má plenky.

Jednorázové pleny

Nepřehlédnutelnou výhodou jednorázových plen je, že můžete dítě přebalit rychle a téměř kdekoliv. Oproti látkovým plenám mají také obrovský klad, a sice že je nemusíte prát, sušit a ubude Vám žehlení, které zabírá tak drahocenný čas. Látkové pleny jsou ovšem ekologičtější.

Každému miminku sedí pleny jiné, proto pokud se jedná o první plenky, které nemáte již vyzkoušeny, doporučuje se koupit menší balení a vyzkoušet, jestli Vašemu miminku padnou. Jednorázové pleny mohou být na suché zipy, lepítka, nebo jednorázové plenkové kalhotky. Na každém balení plen najdete hmotnost dítěte, pro které jsou vhodné.

Nočníky

Jelikož naučit dítě chodit na nočník není často jednoduchá věc, výběr nočníku bude pro Vás důležitou volbou. Dítěti se musí příjemně sedět a nesmí z něj padat. Nočníky jsou různých barev i tvarů (např. i tvary zvířátek) a abyste dítě co nejlépe motivovali, vyberte nočník i hezký na pohled. Motivovat jej také můžete s hracím nočníkem. Ten při vykonání potřeby vydává melodii, takže chození na nočník se stane také zábavou. Větším dětem je dobré pořídit sedátko na WC, kde stejně jako u nočníků při výběru dbejte na pohodlnost.

Vytisknout

DoporučujemeKontaktujte nás

  • Bambilon
  • Vendryně 442, 739 94 Vendryně
  •  
  • (+420) 728 355 665

Odebírejte akční nabídky

Máte zájem o zasílání novinek týkajících se
našeho webu www.bambilon.cz? Informujte
se díky e-mailovému newsletteru jako první.

 

Klikněte v detailu produktu na

a přidejte si ho do svého nákupního seznamu