DOPRAVA
ZDARMA

k nákupu
nad 4000 Kč

K dopravě zdarma chybí 4000 Kč

Jakou kosmetiku budete potřebovat pro dětskou koupel

Jak vybrat dětskou kosmetiku

Dětská pokožka je velmi jemná a citlivá a stejně tak je to i s jejich vlásky. Při výběru kosmetiky tedy buďte velmi pečliví. Dětská kosmetika musí být šetrná a příjemná. Jelikož každé dítě má individuální potřeby, nemusí sedět Vašemu miminku to, co ostatním. Správným výběrem snadno předejdete případným problémům, jako jsou např. alergické reakce.  Není dobré používat kosmetiku pro dospělé, protože obsahuje např. různé chemikálie a co zvládne pokožka dospělých, nemusí zvládnout pokožka dětí.

Co vše budete potřebovat při koupeli

Dětská mýdla a šampóny

Při každé koupeli využijte dětské mýdlo a při mytí vlásků šampón. Snažte se najít kosmetiku, která bude Vašemu miminku co nejlépe vyhovovat. To znamená, že jej nebude štípat a nebude z ní mít vyrážku, ani jiné kožní nepříjemnosti.

Pěny do koupele

Jestliže chcete dítěti zpříjemnit koupel, pořiďte mu pěnu do koupele. Zažije s ní spoustu legrace a koupání se rázem stane hrou. Koupání s pěnou v podobě hry Vám může také pomoci v případě, že se Vaše dítě nerado koupe. Stejně jako u ostatní kosmetiky dbejte při výběru také na kvalitu.

Tělová mléka a oleje

Tělová mléka a oleje pro děti, zajistí vhodnou hydrataci pokožky jak po koupeli, tak i během dne. Správné dětské přípravky vyživí dětskou pokožku do hloubky a šetrně o ni pečují. Je dobré zjistit si, jestli Vašemu miminku bude více vyhovovat tělové mléko nebo olejíček.

Vytisknout

DoporučujemeKontaktujte nás

  • Bambilon
  • Vendryně 442, 739 94 Vendryně
  •  
  • (+420) 728 355 665

Odebírejte akční nabídky

Máte zájem o zasílání novinek týkajících se
našeho webu www.bambilon.cz? Informujte
se díky e-mailovému newsletteru jako první.

 

Klikněte v detailu produktu na

a přidejte si ho do svého nákupního seznamu