DOPRAVA
ZDARMA

k nákupu
nad 4000 Kč

K dopravě zdarma chybí 4000 Kč

Jaké bezpečnostní doplňky se hodí do bytu s dětmi

Pokud čekáte přírůstek do rodiny, je nezbytné vybavit se ochrannými doplňky na nábytek. I ve vašem bytě totiž čekají na Vaše dítě nebezpečné nástrahy v podobě rohů, nezajištěných zásuvek nebo třeba dveří a skříní, se kterými si děti tak rády hrají.

Blokáda dveří

Otevírání a zavírání dveří – to je pro děti tak zábavné. Pro rodiče to ovšem představuje nutnost být neustále ve střehu, aby si děti nepřivřely prstíky. Tohohle se ovšem jednoduše ušetříte, pokud si pořídíte blokádu dveří. Ta zabrání úplnému zavření dveří, takže k přivření prstíků nedojde, ani když nebudete dítě neustále hlídat.  

Zabezpečte skříňky a šuplíky

Stejně tak jako již zmíněné dveře, i šuplíky a skříňky bývají pro děti velmi lákavé. Probádat, co se skrývá uvnitř je přece takové dobrodružství! Proto pokud zabezpečíte skříňky a šuplíky, které jsou v dosahu dětí, ušetříte se zbytečných úrazů.

Ochrana rohů

Začíná už Vaše dítě lézt a stavět se na nožičky? Je nejvyšší čas zabránit rozbité hlavičce a jiným nehodám. Rohy jsou totiž v téhle chvíli jednou z největších nástrah Vašeho bytu, které na děti čekají. Použijete-li ochranu na rohy v dosahu dětí, riziko úrazu se Vám podaří minimalizovat.

Ochrana zásuvek

V neposlední řadě čeká na děti v bytě nástraha v podobě elektrických zásuvek. Doporučujeme tedy pořídit ochranu, kterou zásuvku zabezpečíte. Výhodou je, že ochrany jsou nenápadné a nemusíte se tedy bát, že by naopak upoutaly pozornost Vašeho dítěte a přilákaly ho tak k zásuvce. 

Vytisknout

DoporučujemeKontaktujte nás

  • Bambilon
  • Vendryně 442, 739 94 Vendryně
  •  
  • (+420) 728 355 665

Odebírejte akční nabídky

Máte zájem o zasílání novinek týkajících se
našeho webu www.bambilon.cz? Informujte
se díky e-mailovému newsletteru jako první.

 

Klikněte v detailu produktu na

a přidejte si ho do svého nákupního seznamu