DOPRAVA
ZDARMA

k nákupu
nad 4000 Kč

K dopravě zdarma chybí 4000 Kč

Jak vybrat správnou pohybovou hračku

Při výběru pohybové hračky je třeba vzít v potaz zejména věk dítěte. Také je dobré učit ho pohybu hrou, aby si oblíbilo chvíle trávené sportem.  

Odrážedla

Odrážedla naučí děti skvěle držet rovnováhu a také zvykat si na pohyb. Díky nim se také Vaše dítě dobře připraví na jízdu na kole. Nevíte jaké odrážedlo je pro Vaše dítě vhodné? Dáme Vám nyní pár rad, jak při výběru postupovat. U odrážedla je velice důležité, aby dítě dosáhlo na zem celými chodidly a ruce si mohlo pohodlně položit na řídítka. Sedátko musí být pohodlné a nesmí dítě nijak nepříjemně tlačit. Je velice důležité, aby se dítě na odrážedle cítilo dobře a tím pádem na něm chtělo jezdit co nejčastěji.

Hopsadla

Dětská hopsadla perfektně rozvíjejí pohybové schopnosti dětí. Pro menší děti jsou vhodná skákací zvířátka, na kterých se naučí dobře držet rovnováhu. Starší děti zvládnou hopsat na míčích a uvidíte, že u toho zažijí spoustu legrace.

Dětská kola

Při výběru dětského kola dbejte na správnou a promyšlenou volbu. Jedním z faktorů, který musí rozhodnout, jaké kolo bude pro Vaše dítě nejvhodnější je váha a výška dítěte.  Výška kola je pak tím nejdůležitějším, co rozhoduje o výběru. Dítě musí pohodlně dosáhnout na šlapátka i řídítka a cítit se na kole dobře, aby se mu jízda zalíbila. Když začnete dítě už ve 2 letech učit na odrážedle nebo tříkolce, jízda na kole pro něj bude mnohem jednodušší. 

Vytisknout

DoporučujemeKontaktujte nás

  • Bambilon
  • Vendryně 442, 739 94 Vendryně
  •  
  • (+420) 728 355 665

Odebírejte akční nabídky

Máte zájem o zasílání novinek týkajících se
našeho webu www.bambilon.cz? Informujte
se díky e-mailovému newsletteru jako první.

 

Klikněte v detailu produktu na

a přidejte si ho do svého nákupního seznamu