DOPRAVA
ZDARMA

k nákupu
nad 4000 Kč

K dopravě zdarma chybí 4000 Kč

Jak obléci dítě na podzim

-> Novorozeňata a batolata

Máte-li doma malé miminko, pak to s vrstvami oblečení zbytečně nepřehánějte, aby se dítě nepřehřálo. V zásadě platí, že miminkám oblékáme o jednu vrstvu víc, než máme my sami. 

Pro dítě jakéhokoli věku je vhodnější zvolit více tenčích vrstev. U menších dětí by měly být základem dětské dupačkybody nebo punčocháče a tenká bavlněná trička. Střední vrstvu by pak měly tvořit mikiny z bavlny nebo fleecu, nebo svetříky kalhoty nebo tepláčky. Poslední vrstvu tvoří bundy s podšívkou.

Nezbytnými a užitečnými částmi oblečení dětí v podzimních a zimních dnech jsou čepicerukavice šály.

 -> Větší děti

Oblékejte jim opět více tenších vrstevPunčocháče trička by měly tvořit základní vrstvu, poté mikiny kalhoty a poslední vrstvou by měla být nepromokavá, zateplená bunda. Pro větší děti se vyrábí oblečení, zejména bundy, také ze softshellu, který patří k jedněm z nejkvalitnějších materiálů.

Oblečení pro větší děti, které již samy chodí, by měly obsahovat reflexní prvky. V podzimním období se rychle stmívá, bývá šero, mlhavo, pro bezpečí a nepřehlédnutelnost Vašich dětí je proto nezbytné, aby mělo oblečení reflexní prvky. 

Kvalitním oblečením "vyzbrojené" děti neprochladnou, ani nepromoknou. Můžou si vesele hrát a dovádět i v chladnějších dnech.

Výrobci dětského oblečení toto vše berou v potaz, proto vyrábí dětské oblečení, které je nejen kvalitní, ale také barevnéveselé slušivé.

Vytisknout

Přečtěte si také


DoporučujemeKontaktujte nás

  • Bambilon
  • Vendryně 442, 739 94 Vendryně
  •  
  • (+420) 728 355 665

Odebírejte akční nabídky

Máte zájem o zasílání novinek týkajících se
našeho webu www.bambilon.cz? Informujte
se díky e-mailovému newsletteru jako první.

 

Klikněte v detailu produktu na

a přidejte si ho do svého nákupního seznamu