DOPRAVA
ZDARMA

k nákupu
nad 4000 Kč

K dopravě zdarma chybí 4000 Kč

Kojící polštář s potiskem zelená


Kojící polštář s potiskem zelená

Dostupnost: do 5 dnů
Běžná cena:1 082 Kč
Ušetříte:270 Kč (25 %)
Naše cena: 812 Kč


Vložit do nákupního seznamu

Vytisknout Poslat dotaz

Kojící polštář s potiskem zelená

Relaxační polštář s potiskem FP3 (Fikuszka) "Lemon Tree" Polštář má kladné stanovisko Ústavu matky a dítěte ve Varšavě (č. Op-4860-63) a Certifikát zdravotní kvality Státního zdravotního ústavu - Národní ústav hygieny (B-BŽ-6071-0139 / 18 / C).

Účel použití produktu
Díky své struktuře (tvaru a výplni) se polštář používá při správném polohování těhotných žen. Přípravek se doporučuje používat pod hlavu a v oblasti krční páteře, dále při spánku nebo vleže na zádech a na boku. Polštář doporučují porodníci a porodní asistentky.

U těhotných žen lze přípravek použít při následujících onemocněních

1): Bolest krku. Bolest v lumbosakrální oblasti. Bolest v hrudní páteři. Nemoci míšních nervů (radikulární syndromy). Gestační edém dolních končetin. Edém dolních končetin - jiný, blíže neurčený. Žilní nedostatečnost dolních končetin (chronická) (periferní). Díky přídavným tkaničkám lze k bezpečnému a správnému polohování malého dítěte použít i polštářek. Proto lze produkt použít v případě.

2): Obtížné krmení a nesprávné krmení. A) Podle Mezinárodní statistické klasifikace nemocí a zdravotních problémů, MKN-10; respektive: M54.2, M54.5, M54.6, M54.1, O12.0, R60.9, I87.2. B) Podle Mezinárodní statistické klasifikace nemocí a zdravotních problémů, MKN-10; respektive: R63.3.

Popis výrobku
Zdravotnický prostředek Efektní polštář (Model: FP1) je polštář vyrobený ze tří vrstev: samostatný potah vyrobený z pletené bavlny (100% bavlna). Náboj je vyroben z polyesterové tkaniny (100% polyester). Silikonizované kuličkové vlákno (100% polyester).

Vlastnosti krytu
Relaxační polštář s potiskem FP3 (Fikuszka) kolekce "Lemon Tree" je vybaven bavlněným pleteným potahem (100% bavlna), který se velmi snadno sundává a obléká. Výrobek je vhodný pro praní v pračce na 40 °C, odstřeďování a sušení v sušičce. Plnicí: Tisíce vláken tvořících kuličky dodávají polštáři mimořádnou nadýchanost a umožňují snadné nastavení polštáře do zvolené polohy. Výplň polštáře z kuličkového vlákna je velmi pohodlná a extrémně odolná. Vůně neutrální (nemá vlastní vůni, po vyprání snadno převezme vůni vašeho oblíbeného pracího prášku nebo tekutiny na praní či máchání). Náplň má certifikaci STANDARD 100 od OEKO-TEX ®Kontaktujte nás

  • Bambilon
  • Vendryně 442, 739 94 Vendryně
  •  
  • (+420) 728 355 665

Odebírejte akční nabídky

Máte zájem o zasílání novinek týkajících se
našeho webu www.bambilon.cz? Informujte
se díky e-mailovému newsletteru jako první.

 

Klikněte v detailu produktu na

a přidejte si ho do svého nákupního seznamu