DOPRAVA
ZDARMA

k nákupu
nad 4000 Kč

K dopravě zdarma chybí 4000 Kč

Kojící polštář Relax bavlna 190 cm???????????


Kojící polštář Relax bavlna 190 cm???????????

Dostupnost: skladem 1ks
Běžná cena:788 Kč
Ušetříte:131 Kč (17 %)
Naše cena: 657 Kč


Vložit do nákupního seznamu

Vytisknout Poslat dotaz

Kojící polštář Relax bavlna 190 cm

 

Polštář Relax z bavlněné látky pro maminky a miminka od BabyMatex je ideální pro těhotenství, krmení i relaxaci. Antialergický perleťový mikro granulát v něm obsažený zajišťuje správné polohování dítěte.

Během těhotenství: Když se v posledních měsících těhotenství zvětší břicho a často se na něj nedá ležet a poloha na zádech může způsobit nesprávné prokrvení tělíčka vašeho miminka, velký originální polštář BabyMatex Relax spolehlivě stabilizuje boční polohu vašeho miminka. V noci a při běžném odpočinku ji lze polohovat před i za tělem. Podložením nohou a břicha dochází k odlehčení páteře, díky čemuž mohou budoucí maminky pohodlně spát, poloha na zádech zase chrání před nežádoucím překlopením na záda.

Během krmení: Polštář Relax od BabyMatex je dokonalým pomocníkem. V prvních dnech kojení se často objevují různé neduhy. Jedná se především o namožení zádových a krčních svalů a také o poranění bradavek v důsledku špatné polohy dítěte. Navíc může docházet k namožení dolní části zad, které může být nepříjemné i dlouhou dobu po porodu. Polštář Relax od BabyMatex umožní maminkám volné krmení díky výraznému odlehčení paží, ramen, krku a zad. Perličková výplň udržuje maminku a miminko při krmení ve stabilní a pohodlné poloze bez ohledu na to, zda je miminko krmeno vsedě nebo vleže. Polštář můžete využít i jako oporu pro svá záda, nasadit si ho v podobě podkovy zepředu i z boku.

Během odpočinku: Polštář BabyMatex Relax je dar z nebes pro unavenou páteř. Hodí se pro pohodlný odpočinek vleže se zvednutými nohami nebo jako opora zad při sledování televize nebo čtení. Dá se využít i jako „hnízdečko“ pro miminko a pomoci při prvních pokusech o samostatné sezení. Všem maminkám garantujeme špičkový výrobek s dlouhou životností a nejvyšším standardem, s jehož pomocí se budou cítit pohodlně, ať už při krmení miminka nebo při odpočinku. Výrobek je certifikován Oeko Tex Standard 100 třídy I. Délka: 190 cm na vnější straně.

Složení:
- povlak na polštář: 100% bavlna,
- vložení: žerzej - 100% bavlna,
- náplň: antialergické perleťové mikrogranule.Kontaktujte nás

  • Bambilon
  • Vendryně 442, 739 94 Vendryně
  •  
  • (+420) 728 355 665

Odebírejte akční nabídky

Máte zájem o zasílání novinek týkajících se
našeho webu www.bambilon.cz? Informujte
se díky e-mailovému newsletteru jako první.

 

Klikněte v detailu produktu na

a přidejte si ho do svého nákupního seznamu