DOPRAVA
ZDARMA

k nákupu
nad 4000 Kč

K dopravě zdarma chybí 4000 Kč

Poradna pro maminky


Zdravá výživa dětí

Správná výživa je pro dítě velmi důležitá, to je samozřejmé. Pokud si nejste jistá, čemu se vyhnout, přečtěte si následující článek.

Číst celý článek


Výběr dudlíku

To, aby vaše miminko mělo správný dudlík, který mu bude vyhovovat a zároveň nebude narušovat správný vývoj jeho zoubků, je velmi důležité. Přečtěte si, jaké máte možnosti při nákupu dudlíku.

Číst celý článek


Proč číst dětem

Dětem by se mělo číst, to asi víme všichni. Kolik rodičů to ale v dnešní době opravdu dělá? Přečtěte si proč je důležité, aby se vaše dítě seznamovalo s knížkami již od prvních měsíců svého života.

Číst celý článek


Dítě a pes

Soužití dítěte a psa je pro rodiče často velkým otazníkem. Pořídit dítěti kamaráda, nebo ne? Jaká jsou rizika, že pes dítěti ublíží? Pokud nemáte jasno, třeba vám článek pomůže utřídit si názory.

Číst celý článek


Očkování dětí

Kontroverzní téma poslední doby – očkování dětí. Ano? Ne? Kdy? Na tyto otázky se snaží článek odpovědět a také vás trochu blíže informovat, jak celý proces očkování funguje.

Číst celý článek


Látkové nebo jednorázové pleny?

Výběr plenek je jedna z otázek, která trápí hodně rodičů. V dnešní době proti sobě stojí dvě možnosti, používání jednoduchých jednorázových plenek, které proceduru přebalování hodně ulehčí a používání ekologických látkových plen.

Číst celý článek


Kreslení napomáhá rozvoji dítěte

Jak děťátko zabavíte, naučíte něco nového a zároveň budete nenásilně rozvíjet jeho motorické i komunikační schopnosti? Vytáhněte pastelky, papíry a pusťte se s ním do malování.

Číst celý článek


Koupání miminka

Koupání miminka může být pro novopečenou maminku stresující a může váhat, jak přesně na to. Snad bude náš krátký návod pomocí v prvních dnech, kdy je malé doma.

Číst celý článek


Chůvičky a monitory dechu

Chůvičky a monitory dechu jsou malá, šikovná zařízení, které mohou dnešním maminkám v mnohém ulehčit péči o dítě. Jaký je vlastně mezi těmito pomůckami rozdíl a kterou spíše využijete právě vy?

Číst celý článek


Čištění zubů u dětí

Vašemu dítěti se právě vyklubaly první zoubky a vy se o ně potřebujete správně postarat. Přečtěte si, jak a čím je čistit.

Číst celý článek

DoporučujemeKontaktujte nás

  • Bambilon
  • Vendryně 442, 739 94 Vendryně
  •  
  • (+420) 728 355 665

Odebírejte akční nabídky

Máte zájem o zasílání novinek týkajících se
našeho webu www.bambilon.cz? Informujte
se díky e-mailovému newsletteru jako první.

 

Klikněte v detailu produktu na

a přidejte si ho do svého nákupního seznamu