DOPRAVA
ZDARMA

k nákupu
nad 4000 Kč

K dopravě zdarma chybí 4000 Kč

Termoska na svačinku 300ml EXOTIC ANIMALS tyrkysová


Termoska na svačinku 300ml EXOTIC ANIMALS tyrkysová

Dostupnost: skladem 1ks
Běžná cena:451 Kč
Ušetříte:75 Kč (17 %)
Naše cena: 376 Kč


Vložit do nákupního seznamu

Vytisknout Poslat dotaz

Termoska na svařinku 300ml EXOTIC ANIMALS tyrkysová

Praktická a barevná termoska na jídlo Canpol Baby je perfektním řešením pro zdravé jídlo pro děti mimo domov. Termoska je vyrobena z nerezové oceli. Má perfektní kapacitu pro dětskou stravu 300 ml a udržuje očekávanou teplotu jídla po dobu několika hodin.

Můžete v ní skladovat teplé i studené pokrmy. Udrží pokrmy při vyšších teplotách až 5 hodin a nízké teploty až 7 hodin. Díky tomu můžete vzít oblíbenou teplou polévku vašeho dítěte na procházku nebo mít jistotu, že svačiny na letní piknik se na slunci nezkazí.

Má velké hrdlo, což usnadňuje plnění a vyprazdňování. Snadno se udržuje v čistotě, stačí odšroubovat uzávěr a omýt pod tekoucí vodou s použitím jemného mycího prostředku pro děti. Použitá ocel je zcela bezpečná ve styku s potravinami, neabsorbuje pachy ani chutě, nereaguje s potravinářskými látkami a neobsahuje BPA. Spolehlivé těsnění zajišťuje utěsnění termosky bez ohledu na to, co do ní vložíte.

Termoska s veselým vzorem je součástí kolekce Exotic Animals - podívejte se na další produkty a vytvořte pro své miminko krásnou jídelní soupravu.Kontaktujte nás

  • Bambilon
  • Vendryně 442, 739 94 Vendryně
  •  
  • (+420) 728 355 665

Odebírejte akční nabídky

Máte zájem o zasílání novinek týkajících se
našeho webu www.bambilon.cz? Informujte
se díky e-mailovému newsletteru jako první.

 

Klikněte v detailu produktu na

a přidejte si ho do svého nákupního seznamu