DOPRAVA
ZDARMA

k nákupu
nad 4000 Kč

K dopravě zdarma chybí 4000 Kč

Termoska nerezová Delux s termoobalem 50ml stříbrná


Termoska nerezová Delux s termoobalem 50ml stříbrná

Dostupnost: skladem 1ks
Běžná cena:460 Kč
Ušetříte:77 Kč (17 %)
Naše cena: 383 Kč


Vložit do nákupního seznamu

Vytisknout Poslat dotaz

Termoska nerezová Delux s termoobalem 500ml stříbrná

Exkluzivní baňka na nápoje 500 ml s povrchem s chromovým efektem a kvalitním izotermickým sáčkem - luxusní sada!

Nejdůležitější vlastnosti:

  • velmi účinný - udržuje požadovanou teplotu po dobu 24 hodin maximální odolnost a účinnost díky 3 izolačním vrstvám nerezová ocel (304) dvouvrstvá s vakuovou komorou ventil proti odkapávání / úniku výjimečnou kvalitu ideální pro dětskou výživu systém snadného nalévání kapaliny izotermický vak součástí dodávky perfektní, abyste si ho vzali s sebou, ať jste kdekoli,
  • snadné čištění - prvky lze snadno demontovat a vyčistit Miniland deluxe termoska je extrémně odolná vůči vnějším teplotám a efektivně udržuje teplo díky dvojité stěně z nerezové oceli, exkluzivní hliníkové vrstvě a vakuové komoře.

Dodatečná vrstva izolace, kterou zajišťuje izotermická přepravní taška, chrání termosku ještě více před změnami okolní teploty, což následně udržuje teplotu nápojů ještě déle. Dětská jídla jsou vždy připravena. Rodiče mohou připravit jídlo pro dítě doma a vzít si ho kamkoli díky tašce s uchem, kterou lze připevnit na vozík - deluxe termoska se tak skvěle hodí na cestování nebo ponechání dítěte v péči jiné osoby. Materiály výjimečné kvality Láhve deluxe jsou vyrobeny z nerezové oceli 18/8 (ocel 304), která má velmi nízkou tepelnou vodivost a velmi dobrou odolnost vůči vysokým teplotám, což je nejvhodnější materiál pro skladování potravin. Přepravní taška je navíc vyrobena z velmi odolných materiálů, které zlepšují ochranu termosky proti oděru a také ji chrání před nárazy a poškrábáním. Snadný systém nalévání. Odpadá možnost rozlití kapky tekutiny díky systému snadného nalévání a systému otevírání a zavírání termosky kliknutím a bez nutnosti odšroubování vnitřního víčka. Odnímatelné součásti pro snadné čištění. Víčko termosky, kterou lze použít jako malý kelímek, i ventil jsou odšroubované, což usnadňuje čištění všech prvků.

Bez BPA Výrobek je 100% bez bisfenolu A.Kontaktujte nás

  • Bambilon
  • Vendryně 442, 739 94 Vendryně
  •  
  • (+420) 728 355 665

Odebírejte akční nabídky

Máte zájem o zasílání novinek týkajících se
našeho webu www.bambilon.cz? Informujte
se díky e-mailovému newsletteru jako první.

 

Klikněte v detailu produktu na

a přidejte si ho do svého nákupního seznamu