DOPRAVA
ZDARMA

k nákupu
nad 4000 Kč

K dopravě zdarma chybí 4000 Kč

Kousátko Squirrel zelená


Kousátko Squirrel zelená

Dostupnost: skladem 1ks
Běžná cena:232 Kč
Ušetříte:39 Kč (17 %)
Naše cena: 193 Kč


Vložit do nákupního seznamu

Vytisknout Poslat dotaz

Kousátko Squirrel zelená

 

Měkké silikonové kousátko pro miminko ve tvaru veselé veverky. Kousátko pro děti v podobě písmene "S" miminko zaujme a ochrání ho před udušením. Různé struktury kousátek masírují jemné dásně a tiší bolest při prořezávání zoubků. Kousátko pro miminko je vyrobeno ve správném tvaru a velikosti, díky čemuž se ideálně hodí do drobných ruček. Lze jím podávat také např. kaše a pyré. Tvar veverky a její barvy povzbudí vaši ratolest ke hře. Kousátko pro miminka je bezpečné a snadno se žvýká i vychladlé. Můžete jej používat v myčce na nádobí, mikrovlnné troubě i mrazničce.

Vlastnosti kousátka: atraktivní vzhled, kousátko je měkké a pružné, má zklidňující účinek na dásně dítěte, lze také podávat např. kaše a pyré, perfektní tvar a velikost pro uchopení, různé textury, kousátko pro kojence zmírňuje bolest dásní při prořezávání zoubků, možnost mytí v myčce nádobí a skladování v mrazáku, bezpečné pro dítě bez BPA, ftalátů.

Rozměry kousátka:
- šířka 5,7 cm,
- výška 11,5 cm,
- 1 cm tlustý.

Velikost balení:
- šířka 11 cm,
- výška 21 cm,
- hloubka 3,5 cm.

Mömbella® je bezpečnou a pohodlnou záchranou pro vaše miminko, protože v každé fázi výroby je silikonové kousátko kontrolováno v souladu s platnými a omezujícími normami výkonu. Prořezávání zoubků je náročné období pro každé miminko, obvykle první příznaky zaznamenáváme od sedmého do osmého měsíce života. Bolest s tím spojená je různorodá, ale jedno je jisté, svému prckovi můžete ulevit. Silikonové kousátko pomáhá vašemu dítěti překonat období prořezávání zoubků. Jeho zajímavý tvar, textura a barvy navíc pozitivně působí na duševní vývoj. Silikonové kousátko díky své zajímavé formě odvádí pozornost dítěte a umožňuje mu zapomenout na nepříjemnou bolest spojenou s prořezáváním zoubků.Kontaktujte nás

  • Bambilon
  • Vendryně 442, 739 94 Vendryně
  •  
  • (+420) 728 355 665

Odebírejte akční nabídky

Máte zájem o zasílání novinek týkajících se
našeho webu www.bambilon.cz? Informujte
se díky e-mailovému newsletteru jako první.

 

Klikněte v detailu produktu na

a přidejte si ho do svého nákupního seznamu