DOPRAVA
ZDARMA

k nákupu
nad 4000 Kč

K dopravě zdarma chybí 4000 Kč

Dudlík přírodní kaučuk kulatý třešinka 6+ 1ks IRON


Dudlík přírodní kaučuk kulatý třešinka 6+ 1ks IRON

Dostupnost: do 5 dnů
Naše cena: 153 Kč


Vložit do nákupního seznamu

Vytisknout Poslat dotaz

Dudlík přírodní kaučuk kulatý třešinka 6+ 1ks IRON

 

Jednoduchost a elegance, tj. Klasika v retro stylu, jsou charakteristikou dánských dudlíků BIBS. Cumlík, velikost M, vyrobený z organického přírodního kaučuku, vhodný pro kojence od 6 do 12 měsíců. V současné době je guma materiálem, který si maminky nejčastěji vybírají, ze kterého se vyrábějí ceckiny pro kojence. Bradavky BIBS jsou odolné, měkké a pružné, díky čemuž se dítě cítí, jako by sání na matčině prsu s přiměřenou ventilací během sání. Pouzdro bylo profilováno tak, aby se nedotýkalo úst a brady dítěte, čímž zabrání zarudnutí, pupínkům, erupcím, bakteriálním erupcím nebo závažnějším infekcím kůže. Kryt má také otvory, takže dítě snadno dýchá, zatímco drží dudlík v ústech. Každý prvek dudlíku byl navržen ve spolupráci s neonantology, díky čemuž byla získána plná anatomická ergonomie vhodná pro daný vývojový věk dítěte.

Dudlíky z organické gumy lze používat na kojence od prvního dne života. Uklidňující vlastnosti dudlíků BIBS z organického kaučuku 100% bezpečné 100% organické BPA 0% Bez PVC 0% bez ftalátů 0%. Proč si vybrat ekologický dudlík? Organický kaučuk hevea je 100% přírodní materiál, netoxický a nealergenní. Velmi málo dětí je alergických na přírodní kaučuk z hevea, ale při prvním použití věnujte zvláštní pozornost možným alergickým reakcím a v případě jejich výskytu vyměňte bradavku za lékařskou silikonovou bradavku.

INFORMACE
Výrobek je vyroben z přírodního organického kaučuku získaného ze stromů Hevea. Produkt je přírodní a neobsahuje ropné toxiny, jako je BPA. Splňuje požadavky (EU) č. 321/2011.

Výrobek je vyroben v Dánsku.

SLOŽENÍ
- dudlík: 100% přírodní kaučuk Hevea
- kryt: polypropylen (PP)


ROZMĚRY
- průměr špičky: 15 mm
- průměr sloupku: 10 mm
- výška bradavky Hevea guma: 30 mm
- průměr ciferníku: 45 mmKontaktujte nás

  • Bambilon
  • Vendryně 442, 739 94 Vendryně
  •  
  • (+420) 728 355 665

Odebírejte akční nabídky

Máte zájem o zasílání novinek týkajících se
našeho webu www.bambilon.cz? Informujte
se díky e-mailovému newsletteru jako první.

 

Klikněte v detailu produktu na

a přidejte si ho do svého nákupního seznamu