DOPRAVA
ZDARMA

k nákupu
nad 4000 Kč

K dopravě zdarma chybí 4000 Kč

Dudlík přírodní kaučuk kulatý třešinka vel.18+ 1ks modrá


Dudlík přírodní kaučuk kulatý třešinka vel.18+ 1ks modrá

Dostupnost: do 5 dnů
Běžná cena:148 Kč
Ušetříte:25 Kč (17 %)
Naše cena: 123 Kč


Vložit do nákupního seznamu

Vytisknout Poslat dotaz

Dudlík přírodní kaučuk kulatý třešinka vel. 18+ 1ks modrá

 

Jednoduchost a elegance, tedy klasika v retro stylu, jsou vlastnosti dánských dudlíků BIBS. Dudlík velikosti L z organického přírodního kaučuku, vhodný pro kojence od 18 měsíců. V současné době je materiálem, který si maminky nejčastěji vybírají, gumu. Bradavky BIBS jsou trvanlivé, měkké a pružné, díky čemuž se dítě při sání cítí, jako by přisávalo prs matky s adekvátní ventilací. Obal byl profilován tak, aby se nedotýkal úst a brady dítěte, čímž se zabrání zarudnutí, pupínkům, erupcím, bakteriálním erupcím nebo vážnějším infekcím kůže. Kryt má také otvory, takže dítě snadno dýchá, zatímco drží dudlík v ústech. Každý prvek dudlíku byl navržen ve spolupráci s neonatology, díky čemuž byla získána plná anatomická ergonomie odpovídající danému vývojovému věku dítěte. Dudlíky z organické gumy lze použít na kojence od prvního dne života. Uklidňující vlastnosti dudlíků BIBS vyrobených z organického kaučuku 100% bezpečné, 100% organické, bez BPA 0%,  bez PVC 0%, bez ftalátů 0%. Vyrobeno v Dánsku.

Proč zvolit organický dudlík hevea?
Organický kaučuk hevea je 100% přírodní materiál, a proto je netoxický a nealergenní. Velmi málo dětí je alergických na přírodní kaučuk hevea, nicméně při prvním použití věnujte zvláštní pozornost případným alergickým reakcím a pokud se vyskytnou, vyměňte bradavku za lékařskou silikonovou bradavku.

INFORMACE
Výrobek je vyroben z přírodního organického kaučuku získaného ze stromů Hevea. Výrobek je přírodní a neobsahuje ropné toxiny, jako je BPA. Splňuje požadavky evropského (EU) č. 321/2011. Výrobek je vyroben v Dánsku

SLOŽENÍ
Dudlík: 100% přírodní guma Hevea
Potah: polypropylen (PP)

ROZMĚRY
Průměr špičky: cca 19 mm
Průměr sloupku: cca 14 mm
Výška bradavky Hevea: přibližně 32 mm
Průměr ciferníku: 45 mmKontaktujte nás

  • Bambilon
  • Vendryně 442, 739 94 Vendryně
  •  
  • (+420) 728 355 665

Odebírejte akční nabídky

Máte zájem o zasílání novinek týkajících se
našeho webu www.bambilon.cz? Informujte
se díky e-mailovému newsletteru jako první.

 

Klikněte v detailu produktu na

a přidejte si ho do svého nákupního seznamu