DOPRAVA
ZDARMA

k nákupu
nad 4000 Kč

K dopravě zdarma chybí 4000 Kč

Dudlík přírodní kaučuk kulatý třešinka 18+ ivory


Dudlík přírodní kaučuk kulatý třešinka 18+ ivory

Dostupnost: do 5 dnů
Běžná cena:174 Kč
Ušetříte:32 Kč (18 %)
Naše cena: 142 Kč


Vložit do nákupního seznamu

Vytisknout Poslat dotaz

Dudlík přírodní kaučuk kulatý třešinka 18+ ivory

Jednoduchost a elegance, tedy klasika v retro stylu, to jsou vlastnosti dánských dudlíků BIBS. Dudlík velikosti L z organického přírodního kaučuku, vhodný pro miminka od 18 měsíců. V současnosti je guma materiálem, který maminky nejčastěji volí, ze kterého se dudlíky pro miminka vyrábějí. Dudlíky BIBS jsou odolné, měkké a pružné, díky čemuž má miminko při sání pocit, jako by salo matčino prso s dostatečnou ventilací. Pouzdro bylo vyprofilováno tak, aby se nedotýkalo úst a brady miminka, a předcházelo tak zarudnutí, pupínkům, erupcím, bakteriálním erupcím nebo závažnějším kožním infekcím. Kryt má také otvory, aby dítě mohlo při držení dudlíku v ústech snadno dýchat. Každý prvek dudlíku byl navržen ve spolupráci s neonatology, díky čemuž byla získána plná anatomická ergonomie odpovídající danému vývojovému věku miminka.

Biokaučukové dudlíky lze používat u dětí od prvního dne života. Zklidňující vlastnosti dudlíků BIBS vyrobených z organické pryže 100% bezpečné, 100% organické, bez BPA 0 %, bez PVC 0%, žádné ftaláty 0%. Vyrobeno v Dánsku.

Proč zvolit bio dudlík hevea ?
Organický kaučuk hevea je 100% přírodní materiál, a proto netoxický a nealergický. Na přírodní hevea kaučuk je alergických jen velmi málo dětí, přesto si při prvním použití dávejte pozor na případné alergické reakce a v případě jejich výskytu vyměňte bradavku za lékařskou silikonovou.

INFORMACE
Výrobek je vyroben z přírodního organického kaučuku získaného ze stromů Hevea. Produkt je přírodní a neobsahuje ropné toxiny jako BPA. Splňuje evropské požadavky (EU) No. 321/2011.

SLOŽENÍ
Dudlík: 100% přírodní kaučuk.
Hevea Obal: polypropylen (PP).

ROZMĚRY
- průměr hrotu: cca 19 mm,
- průměr sloupku: cca 14 mm,
- výška vsuvky Hevea: cca 32 mm,
- průměr ciferníku: 45 mm.Kontaktujte nás

  • Bambilon
  • Vendryně 442, 739 94 Vendryně
  •  
  • (+420) 728 355 665

Odebírejte akční nabídky

Máte zájem o zasílání novinek týkajících se
našeho webu www.bambilon.cz? Informujte
se díky e-mailovému newsletteru jako první.

 

Klikněte v detailu produktu na

a přidejte si ho do svého nákupního seznamu