DOPRAVA
ZDARMA

k nákupu
nad 4000 Kč

K dopravě zdarma chybí 4000 Kč

Dudlík přírodní kaučuk kulatý třešinka 0+ 1ks fialová


Dudlík přírodní kaučuk kulatý třešinka 0+ 1ks fialová

Dostupnost: skladem 2ks
Běžná cena:163 Kč
Ušetříte:27 Kč (17 %)
Naše cena: 136 Kč


Vložit do nákupního seznamu

Vytisknout Poslat dotaz

Dudlík přírodní kaučuk kulatý třešinka 0+ 1ks fialová

 

Jednoduchost a elegance, tj. klasika v retro stylu, jsou charakteristikou dánských dudlíků BIBS. Dudlík s interaktivním dudlíkem z přírodního kaučuku pro kojence dánské společnosti BIBS. Cumlík je vyroben z organického kaučuku, díky čemuž je pro nejmenší zcela bezpečný. Silikonová bradavka proti kolice pro novorozence a kojence od narození.


Množství v sadě: 1 ks.

Jednoduchost a elegance, tj. Klasika v retro stylu, jsou charakteristikou dánských dudlíků BIBS. Cumlík, velikost S, vyrobený z organického přírodního kaučuku, vhodný pro kojence od 0 do 6 měsíců. V současné době je guma materiál, který si maminky nejčastěji vybírají pro výrobu dětských dudlíků.

Bradavky BIBS jsou odolné, měkké a pružné, díky čemuž se dítě cítí, jako by sání na matčině prsu s přiměřenou ventilací během sání. Pouzdro bylo profilováno tak, aby se nedotklo úst a brady dítěte, čímž zabrání zarudnutí, pupínkům, erupcím, bakteriálním erupcím nebo závažnějším kožním infekcím. Kryt má také otvory, takže dítě snadno dýchá, zatímco drží dudlík v ústech. Každý prvek dudlíku byl navržen ve spolupráci s neonantology, díky čemuž byla získána plná anatomická ergonomie vhodná pro daný vývojový věk dítěte. Dudlíky z organické gumy lze používat na kojence od prvního dne života.

Uklidňující vlastnosti dudlíků BIBS z organického kaučuku 100% bezpečné 100% organické BPA zdarma 0% Bez PVC 0% bez ftalátů 0%


Vyrobeno v Dánsku

Proč si vybrat ekologický dudlík? Organický kaučuk hevea je 100% přírodní materiál, a proto netoxický a nealergenní. Velmi málo dětí je alergických na přírodní kaučuk hevea, ale při prvním použití věnujte zvláštní pozornost případným alergickým reakcím a v případě jejich výskytu vyměňte bradavku za lékařskou silikonovou bradavku.

Velikost: S.Kontaktujte nás

  • Bambilon
  • Vendryně 442, 739 94 Vendryně
  •  
  • (+420) 728 355 665

Odebírejte akční nabídky

Máte zájem o zasílání novinek týkajících se
našeho webu www.bambilon.cz? Informujte
se díky e-mailovému newsletteru jako první.

 

Klikněte v detailu produktu na

a přidejte si ho do svého nákupního seznamu