DOPRAVA
ZDARMA

k nákupu
nad 4000 Kč

K dopravě zdarma chybí 4000 Kč

Dudlík SUPREME přírodní kaučuk kulatý třešinka 0+ 1 ks ivory


Dudlík SUPREME přírodní kaučuk kulatý třešinka 0+ 1 ks ivory

Dostupnost: skladem 2ks
Běžná cena:220 Kč
Ušetříte:37 Kč (17 %)
Naše cena: 183 Kč


Vložit do nákupního seznamu

Vytisknout Poslat dotaz

BIBS SUPREME 510216 Dudlík IVORY S

 

Exkluzivní odvětrávané šidítko z organického přírodního kaučuku vhodné pro novorozence od narození. V současnosti je materiál, z něhož se vyrábějí dětské bradavky, nejčastěji guma. Bradavky BIBS jsou trvanlivé, měkké a pružné, díky čemuž se dítě při sání cítí, jako by přisávalo prs matky s adekvátní ventilací. Plášť / štít byl vyroben ve formě prodyšného, ​​prolamovaného motýla, aby se zabránilo zarudnutí, pupínkům, erupcím, bakteriálním kazům nebo vážnějším infekcím kůže. Díky tomuto tvaru krytu / štítu může dítě snadno dýchat, zatímco drží dudlík v ústech. Každý prvek dudlíku byl navržen ve spolupráci s neonantology, díky čemuž byla získána plná anatomická ergonomie odpovídající danému vývojovému věku dítěte. Dudlíky z organické gumy lze použít na kojence od prvního dne života. Uklidňující vlastnosti dudlíků BIBS vyrobených z organického kaučuku 100% bezpečné, 100% organické, Bez BPA 0%, Bez PVC 0% a bez ftalátů 0%. Vyrobeno v Dánsku.

Proč si vybrat organický dudlík z hevea?
Přirozeně měkký na dotek silnější než silikon díky větší pružnosti materiálu gumy ze stromů Hevea vyrobeno z organického, přírodního materiálu podporovat správný vývoj Organický kaučuk hevea je 100% přírodní materiál, a proto je netoxický a nealergenní. Velmi málo dětí je alergických na přírodní kaučuk hevea, nicméně při prvním použití věnujte zvláštní pozornost případným alergickým reakcím a pokud se vyskytnou, vyměňte bradavku za lékařskou silikonovou bradavku.

INFORMACE
Výrobek je vyroben z přírodního organického kaučuku získaného ze stromů Hevea. Výrobek je přírodní a neobsahuje ropné toxiny, jako je BPA. Splňuje evropské
požadavky (EU) č. 321/2011. Výrobek je vyroben v Dánsku.

SLOŽENÍ
Dudlík: 100% přírodní guma Hevea
Potah: polypropylen (PP)

ROZMĚRY
Průměr špičky: 15 mm
Průměr sloupku: 10 mm
Výška bradavky guma Hevea: 25-27 mm
Rozměry pláště / štítu: 37 x 59 mm

NÁVOD K POUŽITÍ
Před prvním použitím produkt omyjte a poté nalijte vroucí vodu na 5 minut. Poté jej vyjměte a nechte vychladnout. Před každým použitím savičku omyjte v mýdlové vodě a nechte uschnout. Výrobek není vhodný k mytí v myčce nádobí. Výrobek není vhodný pro mikrovlnnou sterilizaci. Dudlík by měl být z bezpečnostních a hygienických důvodů vyměňován každých 30 dní nebo dříve. Bradavky Hevea se používáním roztahují a rozměry sací trysky se zvětšují. Použitá vsuvka může být ve srovnání s novou vsuvkou ještě o 5 mm větší [ve všech rozměrech]. Struky BIBS jsou ventilované [otevřené] struky, které během používání nasávají vzduch, vodu a jiné kapaliny. Po každém použití dudlík určitě vysušte.

VAROVÁNÍ PRO BEZPEČNOST A ZDRAVÍ VAŠEHO DÍTĚ
Výrobek smí být používán pouze pod dohledem dospělé osoby. Nikdy nenechávejte dudlík na místě vystaveném slunečnímu světlu (přímé šíření slunečního záření), přímému teplu nebo v tekutinách či dezinfekčních zařízeních déle, než je uvedeno (v popisu tekutiny nebo zařízení), protože by to mohlo dudlík oslabit a v extrémních případech poškodit. Před každým použitím zkontrolujte stav struku nakloněním do všech možných směrů. Zlikvidujte, pokud se objeví jakékoli známky věcného poškození nebo slabosti. Velmi málo dětí je alergických na přírodní kaučuk hevea, nicméně při prvním použití věnujte zvláštní pozornost případným alergickým reakcím a pokud se vyskytnou, vyměňte bradavku za lékařskou silikonovou bradavku.

 Kontaktujte nás

  • Bambilon
  • Vendryně 442, 739 94 Vendryně
  •  
  • (+420) 728 355 665

Odebírejte akční nabídky

Máte zájem o zasílání novinek týkajících se
našeho webu www.bambilon.cz? Informujte
se díky e-mailovému newsletteru jako první.

 

Klikněte v detailu produktu na

a přidejte si ho do svého nákupního seznamu