DOPRAVA
ZDARMA

k nákupu
nad 4000 Kč

K dopravě zdarma chybí 4000 Kč

Bambusová miska s přísavkou slon modrá


Bambusová miska s přísavkou slon modrá

Dostupnost: skladem 1ks
Běžná cena:854 Kč
Ušetříte:195 Kč (23 %)
Naše cena: 659 Kč


Vložit do nákupního seznamu

Vytisknout Poslat dotaz

Bambusová miska s přísavkou slon modrá

 

ECORASCALS bambusový slon s modrou přísavkou nabízí neocenitelnou pomoc při krmení miminek a batolat (6m - 5 let). Organický materiál (bambus vypěstovaný bez použití pesticidů) je skvělý na recyklaci, ale jeho neuvěřitelná odolnost vám dovolí na něj nemyslet. Nádobí navíc zůstává chladné i při použití teplého jídla. Díky odnímatelné silikonové základně vybavené silnou přísavkou si přestanete dělat starosti s rozlitou polévkou. Pohár lze přizpůsobit díky 6 barevným verzím stojanu. Hermetický mechanismus bude perfektně fungovat na všech typech stolů, desek a vysokých židlí pro krmení. Tyto dvě části jsou skvělé pro sezení s zkoušením nových pokrmů a mnoho dalších případů (např. když si stěžujete, že se pokrmy dotýkají). Maličkost a uvidíte výrazný rozdíl v pohodlí při krmení. Miska byla navržena tak, aby se vešla i na nejužší židle na krmení a aby vám při čištění nezpůsobovala sebemenší potíže.

Odnímatelné silikonové přísavky a podavače lžiček jsou vyrobeny ze 100% silikonu schváleného FDA, neobsahují plasty, BPA, PVC, olovo a ftaláty. Po sejmutí přísavky se miska skvěle hodí jako nádoba na občerstvení během večírků nebo do kina. To znamená, že mísa zůstane s vaším dítětem po mnoho let, a to nejen ve fázi raného dětství! Před prvním použitím je umyjte v mýdlové vodě nebo jemném mycím prostředku a opláchněte. Organické bambusové výrobky by neměly být používány v mikrovlnných troubách, troubách, sterilizátorech, myčkách nádobí nebo mrazničkách. Bezprostředně po takovém použití se nerozpadnou, ale drasticky to ovlivní jejich životnost.

Klíčové vlastnosti:
- kompaktní velikost,
- vždy se vejde na židli,
- přírodní materiál s přidáním certifikovaných špiček,
- bez BPA, bez ftalátů, bez melaminu, bez mikroplastů,
- silná přísavka,
- konec omílacích košíčků.

Budoucnost našich dětí je pro nás velmi důležitá, a proto jsou všechny obaly ECO RASCALS ™ vyrobeny z recyklace.

Rozměry: 26,7,6 cm x 19,5 cm x 4,1 cm.

Jménem vašeho dítěte, jeho vrstevníků a budoucích generací bychom vám rádi poděkovali, že jste si nevybrali jiný plastový výrobek. Staráme se o vás, vaše děti a naši planetu. Všechny obaly eco rascals ™ jsou vyrobeny z recyklované lepenky.Kontaktujte nás

  • Bambilon
  • Vendryně 442, 739 94 Vendryně
  •  
  • (+420) 728 355 665

Odebírejte akční nabídky

Máte zájem o zasílání novinek týkajících se
našeho webu www.bambilon.cz? Informujte
se díky e-mailovému newsletteru jako první.

 

Klikněte v detailu produktu na

a přidejte si ho do svého nákupního seznamu