DOPRAVA
ZDARMA

k nákupu
nad 4000 Kč

K dopravě zdarma chybí 4000 Kč

Bambusová miska s přísavkou a lžičkou hluboká 250 ml růžová


Bambusová miska s přísavkou a lžičkou hluboká 250 ml růžová

Dostupnost: skladem 1ks
Běžná cena:748 Kč
Ušetříte:169 Kč (23 %)
Naše cena: 579 Kč


Vložit do nákupního seznamu

Vytisknout Poslat dotaz

Bambusová miska s přísavkou a lžičkou hluboká 250 ml růžová

 

EKORASKÁLY ružová bambusová mísa s přísavkou pro krmení kojenců a batolat od 6 m. Je vyrobená z bambusu, což je materiál, který je organický, recyklovatelný, biologicky rozložitelný, pěstovaný a sklizený bez použití pesticidů. Má super přísavku, odnímatelná silikonová přísavka je dodávána v pěti hlavních barvách eco rascals ™ a pracuje na vzduchotěsném mechanismu, který zajišťuje, že se pevně přilepím na všechny povrchy, stoly, desky stolu a vysoké židle pro krmení. Navíc je tak malá, že se vejde na nejužší židle na krmení. Snadno se čistí a působí přirozeně. Je vhodná pro malé děti a další. Pro ty, kteří jedí tekutá jídla. Můžete také odstranit přísavku a starší ji budou používat tak dlouho, jak budete chtít. Pro mladé, na svačinu nebo na kempování nebo zahradní potřeby. Perfektní jako praktický suvenýr z dětství. Má optimálně profilované hrany pro nejvyšší komfort použití pro nejmenší.

Odnímatelné silikonové sací základny a lžičkové podavače jsou vyrobeny ze 100% silikonu schváleného FDA, žádný plast, BPA, PVC, olovo a ftaláty. Pokyny pro věčnou vodu s mýdlem nebo jemnou bublinkovou lázní a opláchněte. Neumývejte přírodní bambusové nádobí v myčkách, pak to s námi bude mnoho let. Nepoužívejte bambusové nádobí v mikrovlnné troubě, troubě, sterilizátoru, myčce na nádobí nebo mrazáku - může se zdát, že dělá dobře, ale bez ošetření vydrží déle! Pokud je používají malé děti, měly by být používány vždy pod dohledem dospělých. Silikonové lžičky jsou pro čištění vyjímatelné. Sledujte prosím spotřebu. Bez BPA, bez ftalátů, bez melaminu, bez mikroplastů Sdílíme naši hlubokou vášeň pro snižování spotřeby plastů a věděli jsme, že chceme vyvinout produkt, který by byl zcela bez plastů, udržitelný a biologicky rozložitelný. NULOVÝ / MÉNĚ ODPAD.

Rozměry: 12,6 cm x 12,6 cm x 7 cm. Kapacita 250 ml.

Jménem vašeho dítěte, jeho vrstevníků a budoucích generací bychom vám chtěli poděkovat, že jste si nevybrali jiný plastový výrobek. Proto jsme vybrali bambus. Bambusová tráva zraje za pět let, mnohem více než jakýkoli dřevěný výrobek. Staráme se o vás, vaše děti a naši planetu.Kontaktujte nás

  • Bambilon
  • Vendryně 442, 739 94 Vendryně
  •  
  • (+420) 728 355 665

Odebírejte akční nabídky

Máte zájem o zasílání novinek týkajících se
našeho webu www.bambilon.cz? Informujte
se díky e-mailovému newsletteru jako první.

 

Klikněte v detailu produktu na

a přidejte si ho do svého nákupního seznamu